Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

ja sam mislio da takve dileje samo postoje online. Kapirao sam da i na livu znaju ljudi da ispadnu retardi ali ovo je rofl. Sta bi rekao da nije odneo ruku? Da te je stavio na AK?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ma 'imao je osecaj' :))))

 

samo neka oni osecaju, meni je fino :)

 

edit: jedino sam se smorio jer u poslednje vreme najlosija iskustva imam sa ovim 'poklon' situacijama...ranujem pristojno u situacijama npr overpar vs top par i ostalim 'legitimnim' situacijama, ali kad mi retard ovako prospe 5k, kanal u najavi

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Kako mrzim kada mi 30 minuta igranja sa idiotima oduzme 2 dana rada, pa sada moram da igram "safe approach" i grindujem SnG-ove ceo jebeni dan sutra ne bi li stigao da povratim danasnji minus i plus uspeo da se buy in na turnir koji vec par dana planiram da odigram. 

 

Inace skroz je nekako ponosan trip kada se uzima fina para na pokeru konstantno , doduse ne tolika da od toga moze da se zivi , ali sigurno veca od nekog recimo dzeparca, nisam pre iskusio taj trip i bas sam odusevljen :D Jedino je problem sto i taj dzeparac moram da trosim na glupu skolarinu :(

 

I imam osecaj da je trebalo da se ranije posvetim ovome, cini mi se da je pre bilo vise fisheva nego sada, previse sada ima by the book igraca i tight grindera kojima cu pre zub da izvadim nego 50 centi  

Link to comment
Share on other sites

bablovao sinoc u grandu na satelitu za danube

odigrao sam vrhunski turnir (nije bilo tesko jer od 32 igraca mozda su njih cetvorica znali sta rade),maltretirao ih,okretao ogromne blefove (jedan lik je dobio sitout zbog mene posto kada sam ga izblefirao krenuo je da urla PICKOOOOOOOOOOOOOOOO,CALLUJ GAAAAAAAAA,i onda je lupio o sto i slomio cip :D)

bukvalno sam odigrao turnir bez premijum ruke do finalnog stola,ali ak,aq su mi bili misaona imenica,najjaci par devetke,nekoliko puta sam shovovao 82off,42ss i takve gluposti posto sam odmah posle addona,ostao bez pola steka jer sam promasio chip i u 2 hiljade sam betovao 6 hiljada i jos me jedan majstor sa setom prerezao na draj bordu,koji debil:DDDDDD Isti taj debil je naravno uzeo kartu i na finalnom me je pitao,jel si se stvarno zabunio ono posle add ona ili si hteo da lazes :D

Sve u svemu,posto sam igrao uber agresivno,morao sam da se primirim jer su tajteri poceli da dobijaju karte i da guraju,tako da sam smrdeo i smrdeo,pao i na 4bb na sest ljudi,i onda krece aq,aq,aa i nijednom ne dobijem call,vratim se na recimo 8bb shavnem trojke,dobijem call od kq,prodjem ih,ispadne lik,udjemo u babl,i sb na bb shavujem aq,dobijem call od 99,flop ajx,turn 9,poz

da prodjem taj flip zavrsena prica.Jbg,valjda cu ga zabosti veceras na zabarima:D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sta se desava drugari?

 

ja napokon probio barijeru nakon 10ak sesija na kojima sam bio break even, sto je i bilo realno nakon bogovskih nedelju dana na pocetku aprila, april sad +95k  na 18 sesija

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Veceras svratio do grand kazina, igrao 200/500, dobar 50k : )

na netu posle swinga od 5k + 5k - napravio challenge da sa 50e napravim 500e, sve u okviru bankrolla da se unormalim... 

edit: e da, sutra palim za Novu Goricu na turnir :) 450 + 50, ocekuje se oko 250 igraca :)

Edited by Aca~
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

ja krenuo italijane!

 

grujo, aco, kladim se da ste sokirani ovom informacijom! :D

 

ubacio 300e, sad sam na ~390 422e...planirao da igram nl10, ali koliko vidim, regova je pun kurac, pa cu zaobici...mixovacu nl20/nl30 (koji za sad izgleda ubedljivo najbolje od ova 3 nivoa) na 6 stolova, povecavacu broj stolova kako br bude rastao (nadam se da nece ici u drugom pravcu odmah na pocetku)...

 

starlive je raj, gomila najuzasnijih kupovina je ispeglana thin callovima italijanskih majstora; thin value gde god je to moguce -> profit

 

a na lajvu bio dobar 6k za pola sata, posle toga macvan radi squeeze sa Qs5s, ja izvalim i shovnem sa AsJs, on bio komitovan skoro + tiltovan, ubaci, zabode 5 na turnu, pokupim se i odem kuci sa 2.5k plusa da peglam zabare

 

 

evo nekih ruku, nisam do sad nikad:

 

 

 
4/28/2013 3:04:20 AM - Round 365106812 starts
AlkatraZ84 is seated with €54.10
andrea1952 is seated with €36.11
pecoranera77 is seated with €30.00
raffaella85 is seated with €52.03
Moneymaker4 is seated with €37.32
haligali is seated with €30.00
andrea1952 Posts big blind of €0.30
AlkatraZ84 Posts small blind of €0.15
Dealing cards
haligali: Tc Ac 
pecoranera77 Folds
raffaella85 Raises to €0.90
Moneymaker4 Folds
haligali Calls €0.90
AlkatraZ84 Folds
andrea1952 Calls €0.60
Flop: 2s 9d 7c 
andrea1952 Checks
raffaella85 Bets €1.35
haligali Raises to €3.00
andrea1952 Folds
raffaella85 Calls €1.65
Turn: 2s 9d 7c 8c 
raffaella85 Checks
haligali Bets €5.00
raffaella85 Calls €5.00
River: 2s 9d 7c 8c 3c 
raffaella85 Bets €43.13 (all-in)
haligali Calls €21.10 (all-in)
raffaella85 gets refund of €22.03
raffaella85 shows Js Ts  (Straight, Jack high)
haligali shows Tc Ac  (Flush, Ace high)
haligali wins the main pot of €58.00 with Flush, Ace high
 
 
raisovao sam flop jer mi je premali cbet bio uzasno sumnjiv, i bio sam u pravu ali mi je raise size bio ocajan, tj. premali. posle se odigralo samo (osecao sam se jako dobro kad sam video donk shove na riveru kad imam nuts :D)
 
 
 
4/28/2013 5:43:47 AM - Round 365121357 starts
tuttoamia is seated with €20.00
capo13 is seated with €12.13
Moneymaker4 is seated with €19.30
camboggiano is seated with €57.35
AKCHENMING1 is seated with €21.99
haligali is seated with €31.36
haligali Posts small blind of €0.10
tuttoamia Posts big blind of €0.20
Dealing cards
haligali: 6d 6h 
capo13 Calls €0.20
Moneymaker4 Folds
camboggiano Calls €0.20
AKCHENMING1 Raises to €1.00
haligali Calls €0.90
tuttoamia Calls €0.80
capo13 Calls €0.80
camboggiano Calls €0.80
Flop: 7d 6s 9s 
haligali Checks
tuttoamia Checks
capo13 Checks
camboggiano Bets €3.00
AKCHENMING1 Folds
haligali Raises to €7.50
tuttoamia Folds
capo13 Folds
camboggiano Calls €4.50
Turn: 7d 6s 9s 7h 
haligali Bets €9.00
camboggiano Calls €9.00
River: 7d 6s 9s 7h Qc 
haligali Bets €13.86 (all-in)
camboggiano Calls €13.86
camboggiano shows Qh 9c  (Two pair, Queens and Nines)
haligali shows 6d 6h  (Full house, Sixes full of Sevens)
haligali wins the main pot of €62.44 with Full house, Sixes full of Sevens
 
mislim da sam i ovde premalo raisovao na flopu, na turnu betujem relativno malo, betujem toliko da mora da koluje sa drawovima koje ima u rangeu uglavnom, nadajuci se da ce da kupi na riveru, ali ne! majstor ima Q9
 
 
4/28/2013 2:18:58 AM - Round 365098905 starts
TheHerbSerb is seated with €19.80
vifacciosecc is seated with €3.80
raffaella85 is seated with €24.12
23JK23 is seated with €19.67
mokarabbia is seated with €20.82
haligali is seated with €21.58
mokarabbia Posts big blind of €0.20
23JK23 Posts small blind of €0.10
vifacciosecc Posts big+small blind of €0.30
Dealing cards
haligali: Kc Kd 
haligali Raises to €0.80
TheHerbSerb Raises to €2.40
vifacciosecc Folds
raffaella85 Folds
23JK23 Folds
mokarabbia Folds
haligali Raises to €7.00
TheHerbSerb Calls €4.60
Flop: Ts 5s Kh 
haligali Checks
TheHerbSerb Bets €12.80 (all-in)
haligali Calls €12.80
TheHerbSerb shows As Qs  (High card, Ace)
haligali shows Kc Kd  (Three of a kind, Kings)
Turn: Ts 5s Kh 3s 
River: Ts 5s Kh 3s 5h 
haligali wins the main pot of €38.20 with Full house, Kings full of Fives
 
 
ovde na flopu cekiram jer imam prakticno nuts, a u njegovom range-u ne vidim drawove osim ovog koji se ispostavilo da ima, mislim da uglavnom ima JJ+...AK / AA ce betovati, a cekom planiram da napravim sebi eventualno jedan street value-a vs JJ/QQ recimo (kapiram da bih to mogao nakon 2 cheka iako sam 4betovao)
 
Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

kaci bre neke skillerske ruke,a ne ove koje se same odigraju Polivanovu jebeni :tf:

Ajde,ajde,samo guraj.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bio na 200/500 u grandu, dobar 500e.

imao odlican call sa K9. akcija:

preflop svi fold do mene (btn)

flop AJ9, on check ja c-bet, on raise, ja call
turn J, on bet, ja call

river x ali flush draw kompletiran, on all in bet, ja call, on muck :)

i ja showujem za divljenje 'publike' :D

Edited by Aca~
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

nl20 je toliko krcat regovima da je to smejurija :)) nl30 je majka, ali ne smem vise od 2-3 stola za sad

isti racku,veruj mi,na svim levelima imas casual serbian grindere,posveti uvek nekih 5 minuta table selectionu.

jel igra jos neko red spade turnir za 15 min?

smo usli u lovu?:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sta ste se ucutali? :)

 

ja javio aci da mi povuce kintu sa zabara dok sam dobar 100e, jer je sledeca stanica bila busto :D izgleda da jednostavno nisam sposoban da drzim disciplinu online kad je spickavanje bilo koje kolicine para samo tri klika daleko, a i onako to nisu prave pare! :D drzacu se socnog live-a, moving up soon!

 

uzeo da gledam ept na pokertube-u posle sto miliona godina i spucao me neverovatan adrenalin, moram pod hitno da odigram neki bar polupristojan turnir...

je l' se odrzavaju svi turniri u grandu koji su na spisku? konkretno 5500 i 11000 bez rebuya me zanimaju

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

u grandu je sve samo ne poker na bilo kom turniru.Onoliku gomilu neznalica nisam video u zivotu.Realno,tamo ozbiljno treba da se grindaju regularni turniri.

in the other news,bio u istanbulu,odmarao od pokera,vratio se sinoc i na nedeljnom turniru na zabarima bio 10ti,u short fazi sa 99 naleteo na qq i to je bilo to,250e shipovao,nista posebno.

Na keshu opustencija,grindao malo ortak,kaze da ranujemo normalno,nit polivanje,nit padanje,ja sam tacno pred istanbul imao lajt momenat od 2k za 3 dana,heater ili ne,boli me kurac.

Jedva cekam danube,ali sam se smorio ko bulja,necu moci da igram main event zbog derbija,tako da cu verovatno peglati side i omahu :::::::::D

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

radoznalost je veliki problem svih grindera.Nebrojeno puta sam se uveravao samo da bi VIDEO jebene karte,i da kazem,ZNAO SAM.

Sada sam to sredio u principu,osim u nekim vanrednim situacijama kada mi je jeftino da upisem notes :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...