Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Liv Boeree:

Total Winnings

$2,229,908

Global Poker Index

Place: 157th (157th)

Wat? Pa 10. na ATP listi nije zaradio 2 miliona. Ona je 157. :O

pa ja zaradjujem vise od Bozoljca.Jos malo pa cu da se koljem sa Troickim!

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa dobro,solidna je liv,ali je realno luckboxovala milku na San Remu,ostalo je vec ono,ITM,nista specijalno.Ali u principu,slazem se da nije nemačica pojma

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Uzimamo normalne igrace, ne uzimamo najboljeg tenisera ikada :) Dobro je Gruje rekao, daj da poredimo Troickog i nekog lika koji je 30. na toj poker listi, ali Congu i 5. lika na listi.

Nije to bas pravi nacin jer svakako imas likove koji su luckboxovali WSOP Main event. Jbg tu je prvo mesto oko godisnje zarade od turnira top 3 tenisera. ako je glupo gledati prihode od sponzora(5x veci od onih od turnura) onda je glupo gledati i Main event. Bez njega Ferrer kida 5og po zaradi ove godine. Liv je za celu karijeru zaradila dve milke. Toliko je sigurno zaradio 170 po zaradi svih vremema u tenisu, plus sto je pre 30godina bilo mnogo manje love u tenisu. Plus sponzori gde je najveca zarada u modernom sportu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...