Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

ja igram dipare u leoneu...mozda cu uplatiti online opet ako budem imao 600-700e za deposit, ali nisam siguran...uzmem 2x26-7k za nedelju dana ali se u bgu pare jednostavno tope na najrazlicitije nacine :D a atm sam u sdu, sinoc uzeh 7k na nekom kesu punom smederevskih degenerika, a stigao sam i da se posvadjam naravno....sledeci put idem sa slusalicama...znam za zlatno pravilo 'don't tap the tank' ali kad cujem 'sto rirejzujes pre flopa sa dve dame, bolje vidis flop i ako vidis keca ili kralja bacis' i jos 7 kretena koji nadmeno potvrdjuju to i nakon toga stignu da se osvrnu na online poker uz 'jebes ti to, kad on tebi gurne 20k pa se ti znojis, TO NE PISE U KNJIGAMA, hehe ne znas ti nista decko, igre koje sam ja igrao ti neces nikad lol internet'...some things are just too much

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja ne zelim da otkrivam koliko je slab field u meridijanu i lopatom iznosim pare odande od kako sam redovan tamo u poslednja dva meseca,vlada ne igra online i babluje u leoneu,mendzi je podigao pare sa neta,grbitj uchi,vitjsa grinduje ali ne znam kakav je,a fata je pro pa je pro :tf:

igra mi se turnir,pa cu u cetvrtak na diparu,danas nije bila jer je bio mesecni turnir,smorio sam se

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Smorio se veceras i izasao malo iz sobe da protunjam naokolo kad vidim redneci u sobi pored igraju poker. Igraju sng 5$. U par navrata nisam mogao da da izdrzim da ne roflujem u bukvalnom smislu reci. Igralo njih 5 sng preko 4 sata. Ne menjaju blindove uopste, apsolutno niko ne folduje pre flopa bez obzira kakav je raise i kad flopuju bottom pair ne pustaju do smrti. I ja 4 sata gledam ko siroce i cekam da zavrse da bi ja igrao sledecu. I zavrse negde oko pola 2 i ja ih smaram da igraju jos ali samo su dvojica pristala. Odro sam ih ofc . Sutra treba da igramo ponovo :tf:

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

bio juce na dipari,imao posle sat i po vremena stek za finalni sto,ali sam prvo izgubio pola steka na j10 u piku,otvori mi se 89 govno dva pika,i chek rejzujem all in lika koji ima top set,na turnu ima poker,a ja na riveru boju :tf:

i posle gotovo ceo stek izgubim protiv lika koji me na bb doplati sa j2,flop je j87,on chek ja cbet,turn donkuje u mene 3 soma u 6,ja mu zovem all in(ima iza oko 7500),on me koluje iz ocaja sa j2,ja 44,on me stavio na cekanje boje HEEEEEE [8D] [8D] [8D]

spustim se do meridijana,tamo mi lik rusi keceve sa 25 u karonu sa small blinda,na turnu mu izlazi boja, a ja imam i keca karona HEEEEEEEEEE sve u svemu,kvalitetno vece:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

drugari,jel neko registrovan ovde da mi zajmi nalog da se ne registrujem bezveze posto me ultra smara sad da navlacim spajvere i slicne stvari bezveze [:D]

http://www.bestpokertorrents.com/

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bilo je stepova raznih, 1. step od 6.8e i 2. step od 68e, oba stepa su neogranicen rebuy u prvih sat vremena i addon na kraju. Usao sam samo jednom, i uzeo addon, a bilo je 20ak igraca, ne znam ni ja tacno :)

Sve u svemu, struktura je bila ocajna, bez ante-a, a prva 3 mesta su imala garantovan paket :)

Zanimljivo da se pored mene kvalifikovao jos jedan Nislija, a to sam saznao tek posle turnira, a na turniru se zbog mene dokupio jedno 8-9x :)

Nisu me kontaktirali jos uvek :)

@djape: ici cu 100% :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

bilo je stepova raznih, 1. step od 6.8e i 2. step od 68e, oba stepa su neogranicen rebuy u prvih sat vremena i addon na kraju. Usao sam samo jednom, i uzeo addon, a bilo je 20ak igraca, ne znam ni ja tacno :)

Sve u svemu, struktura je bila ocajna, bez ante-a, a prva 3 mesta su imala garantovan paket :)

Zanimljivo da se pored mene kvalifikovao jos jedan Nislija, a to sam saznao tek posle turnira, a na turniru se zbog mene dokupio jedno 8-9x :)

Nisu me kontaktirali jos uvek :)

@djape: ici cu 100% :)

Trebalo bi i da si dobio tiket za onaj 10k invitational freeroll. Ne znam tačno zašto je paket bez avionske karte, ali bolje i to nego ništa.

Što se main eventa na Malti tiče, Dan 1B će faktički biti rebuy. Ko god ispadne u Dan 1A, ima pravo ponovo da se reguje na Dan 1B.

Link to comment
Share on other sites

ju jebote,do jaja!

enivej,da se pohvalim kako pucam vec nocima u meridijanu

na stranu sto sam poslednji put flip prosao za dan zaljubljenih otprilike,ono sto me odusevljava je koliko me ljudi koluju iz ocaja u trenucima kada ih blefiram(znam da si kenta,ali moram da te platim,i onda me plati sa k3 npr. posto je kralj top par),i kako me non stop neko dominira kada imam monster draw...i naravno uvek se kupim i budem los u takvim situacijama...a posebno me ubijaju likovi koji ne igraju ak post flop,i onda stave ceo stek,ja ih kolujem i uvek budem dobar pre flopa,ali bogovi flipa vec duze vreme nisu uz mene...sve u svemu,preporucite neku buvaru,klub,ono cisto da promenim lokaciju sujeverja radi

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...