Jump to content

Ajmo jos malo Bolonjskog sexa


Synd

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

E brate isti si ko one babe iz redova za penzije što sve znaju a čule su od komšinice :)

Pitaj Igora kakva je omladina u Srbiji :)

svaki nas djak kad ode tamo preskoci razred :)ortak ima gace znaci gace na kojima stoji UPUTSTVO ZA UPOTREBU koje glasi uzmite gace tako da nalepnica gleda u vas zatim jednu NOGU pa drugu ubacite u otvore da nisam video ne bih verovao : D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odrzhao predavanja u 80% Novosadskih shkola.

I mogu da kazhem da ti Kal1 lupetash, i da je vudu skroz u pravu kad kazhe da ni nashi srednjoshkolci nisu mnogo drugachiji od Americhkih. Ako su njihovi uopshte takvi ...

edit:

ortak ima gace znaci gace na kojima stoji UPUTSTVO ZA UPOTREBU koje glasi uzmite gace tako da nalepnica gleda u vas zatim jednu NOGU pa drugu ubacite u otvore da nisam video ne bih verovao : D

Mislim da to nije zato shto su glupi, bole njih dupe dal tje neko da obuche gatje kako treba.

To uputstvo je tu da bi fabrika koja ih pravi mogla da se ogradi od tuzhbi, koje bi mogle da uslede.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

svaki nas djak kad ode tamo preskoci razred :)ortak ima gace znaci gace na kojima stoji UPUTSTVO ZA UPOTREBU koje glasi uzmite gace tako da nalepnica gleda u vas zatim jednu NOGU pa drugu ubacite u otvore da nisam video ne bih verovao : D

Preskoči razred zato što tamo kreću sa šest godina mamlaze :(

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odrzhao predavanja u 80% Novosadskih shkola.

I mogu da kazhem da ti Kal1 lupetash, i da je vudu skroz u pravu kad kazhe da ni nashi srednjoshkolci nisu mnogo drugachiji od Americhkih. Ako su njihovi uopshte takvi ...

edit:

Mislim da to nije zato shto su glupi, bole njih dupe dal tje neko da obuche gatje kako treba.

To uputstvo je tu da bi fabrika koja ih pravi mogla da se ogradi od tuzhbi, koje bi mogle da uslede.

jesi ti drzao predavanja o sidi ili si im dao nesto da citaju ili napisu ?!:D

@vodo

ako sam te dobro razumeo oni krecu sa 6 godina u osnovnu :) pa kakve to veze ima sto nasi djaci preskacu tamo razrede ?!

Imao sam ja i u gimnaziiji primere koji nisu znali tecno da citaju u IV godini. Neki ne znaju cirilicu, neki mesaju sa latinicom...

ti valjda vidis razliku izmedju ne zna da se u negaciji glagoli pisu odvojeno i da ne zna uopste da pise :) kao sto ne zna uopste da cita i zamuckuje dok cita :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

da bi dobila kojekakve kredite i jadno je da se "sece" na studentima,dok se oni vozikaju po Srbiji sa Audijima.

drzava bi mogla da isece rashode tako sto ce da otpusti onih 10 i nesto hiljada radnika u drzavnoj upravo koji tamo nemaju sta da rade, a dolaze novi posle svakih izbora.Jel se secate te priche od koje nije bilo NISTA? ovako cemo, kao sto kaze vudu, samo praviti ljude kojima ce vrhunac zivota i sa 40 biti da odu u kladzu ili da gledaju spanske serije

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jesi ti drzao predavanja o sidi ili si im dao nesto da citaju ili napisu ?!:D

Ponekad i sva 3.

Ali uglavnom drzhao predavanja. Ali ne morash da budesh nauchnik da znash koje 3 vrste seksa recimo postoje, shto se chesto deshavalo da nemaju pojma ljudi. Chak ni da kazhu u bulju, pushenje i karanje.

Link to comment
Share on other sites

U pupak? :D

Šalim se ja malo :), mada ovo će stići i privatne fakultete svakako. :) Njesra je što su na državnim faksevima profesori matori, studenti razmaženi/neodlučni i što imaju preobimnu literaturu.

Vlast mora da sredi taj sistem obrazovanja i to ne samo zakonski već i praktično. Da se uloži u fakseve, da profesori spuste svoj ego, da se studenti ozbiljnije prihvate nauke i da se suzi malo taj obim obrazovanja.

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

kod nas na ekofu profesorka racunovodstva popila suspenziju na par meseci xD

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

studiranje u USA na prosechnom univerzitetu (spada u prvih 30.) je 200k dolara... i to valjda moras da vratish do neke svoje 30. godina zivota... bash mi prichao oratak koji se zabavlja sa amerkiankom ovde u srbiji (lol)

inache bolonja nigde nije u svetu prihvacena kao neko najsjajnije resenje, i svuda sevaju kritike ...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ko vas jebe, fakultet nije obavezan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kali care, ti stvarno podsecas na likove koji su 1994te pricali da ce 2004 dinar vredeti vise od marke i svajcarca :))))

Evo kod nas ima masa dece koja izadje iz srednje a nepismeni su funkcionalno.

I mislim koj kurac mesate amerikance ?

Bottom line : tito vrati se, oprosti nam idioti smo bili :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ko vas jebe, fakultet nije obavezan

a ni struja ni grejanje :)

Ponekad i sva 3.

Ali uglavnom drzhao predavanja. Ali ne morash da budesh nauchnik da znash koje 3 vrste seksa recimo postoje, shto se chesto deshavalo da nemaju pojma ljudi. Chak ni da kazhu u bulju, pushenje i karanje.

znaci ti si im postavio pitanje i rekao da napisu odgovor a oni nisu znali da napisu !:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

znaci ti si im postavio pitanje i rekao da napisu odgovor a oni nisu znali da napisu !:D

O jebote kali.

Nisam im rekao da napishu odgovor, negu su me puno puta bledo gledali. To je samo banalan primer.

I na kraju svakog predavanja trazhim da mi napishu ocenu predavanja sa komentarom.

A komentari su chesto znali da budu "Najachi si." "Shvati te da nam ovo netreba." "ja i dalje neznam da koristim kondom i zato netju" i tako tog tipa ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...