Get Adobe Flash player
Sign in to follow this  
vradovic

Starcraft 2 konacno

Recommended Posts

Dal je moguce da su svi dobili beta key osim mene

Nisi jedini [:(]

Al sam je preorderovao u computerland-u pa ću je igrati kako treba [8D]

^Bedak, znaci da mi ostali necemo zato sto nismo preorderovali :(

@Gile, hvala sto brines, ali sam kod njih imao nekih 30-ak kupovina i sve je bilo ok. Takodje, znam dosta ljudi koji su koristili isti sajt i sve je bilo kul.

I ja mogu da potvrdim za gamersloot, doduse narucivo sam samo neke WoW stvari al zovu samo prvi put na mob da potvrde identitet i posle sve ide bez frke kako prodje uplata 5 min nakon toga stize key.

Nije to lose :). Samo da napomenem, tetka moja u Svici mi je preoderovala SC 2, cena 45 evra, a kod nas 60 evra. I jos jedna stvar EU server je b*lja za US, znaci nema nijedna Custom Game mapa na EU, a na US ih ima x komada, BattleCraft, Nexus Wars, Overrun,... I jos jedno pitanje kako ce se odredjivati na kom sam serveru kada kupim igru ? Hoce li isto kao u Beti, koji ti je Bnet account, ako je US ides na US server, ako ti je EU ides na EU server ?

Pozdrav!

Gile legenda na EU nema mapa zato shto je problem na strani Blizzarda a ne zato shto je EU server bulja. Neki bug je u pitanju pa na EU nisu mogle custom mape uopshte da se publishuju, a oni ocigledno nisu hteli da se bave tim bugom.

Uostalom cela ta prica koji je server jaci je besmislena toliko da me podseca na davne dane kada se raspravljalo ko je jaci, YUBC server ili NGN ili tako neki piratski serveri davne 2000-3 godine u Srbiji =P.

Sorry nisam znao za bug, ali uocio sam na EU Chess Craft :).

Inace nije losa majica :).

Pozdrav!

Edited by gile12345

Ja sam igrao masu tower defense custom mapa na EU, plus neki mod u kojem vodiš zilota u Diablo stilu.

Samo chesscraft je i bio, i nishta drugo. I to starija verzija, moglo je da se okaci bukvalno odma poshto su se serveri podigli a posle vishe nije moglo.

Ladno mogu da naprave film u engineu igre, o CGI da i ne pričamo

Edit:

Inače, ovaj spot je nagrada kad se popuni onaj Dominion na 100%

Edited by Pipboy

meni je meh ... bas zbog toga sto deluje kao i svaki trailer za random akcioni film 

raynor its not your fault ... lol

Edited by StormScion