Jump to content

Aleksandar Stojanovic


dvnityCker

Recommended Posts

Ne kontam sto napadate G!-ja, čovek je lepo izneo svoje misljenje, rečenica "nekima treba očigledno i više od toga da se prime na tekmu, postujem to" mi uopšte ne zvuci kao hejt, nego naprotiv, pomirijući nekako, a vi ga napadate, jebem mu miša, stvarno nije u redu...

lol bre:) sto nije onda rekao 'dobro, mozda je on dobar komentator, ali meni se ne dopada' ili 'vama je dobar, meni nije', nego je kao glavni razlog 'voljenja' doticnog voditelja naveo to da ti ljudi zapravo moraju da se postapaju da bi se primali na fudbal, a ne da recimo, imaju drugaciji ukus boze me sakloni:)

a 'postujem to' je, kapiram, cak i glavni razlog sto je covek popizdeo, to je ono 'ti si glup, al rispekt, tebi je mnogo teze u zivotu nego meni'. reko si coveku da je glup, pa ga ti postuj trista puta...podseca me na ono 'jel ti znaju mama i tata da si peder':)

naravno, ne kazem da je g-u to bila namera (posto vidim da se cudi), moguce da se nezgrapno izrazio, ali opet, reko je to sto je reko.

@topic:

meni je apsolutno nebitno kakav je komentator jer gledam tekmu, pa cesto i ne primecujem ko komentarise niti cujem te bisere. komentatora kontam informativno u trenucima kad mi zatreba, a ako bas lupeta, vratim se gledanju same tekme i trazim info u kadrovima. jedino me je istripovo kad se prodro da je gotova tekma (mada i nije toliko jer sam i ja mislio od onog pistanja da je gotovo). OH JA SAM JOS VECI GOSPODAR ZEN FILOZOFIJE MENI CAK NI LOS KOMENTATOR NE SMETA DA SE PRIMIM NA TEKMU JESAM POBEDIO? [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol bre:) sto nije onda rekao 'dobro, mozda je on dobar komentator, ali meni se ne dopada' ili 'vama je dobar, meni nije', nego je kao glavni razlog 'voljenja' doticnog voditelja naveo to da ti ljudi zapravo moraju da se postapaju da bi se primali na fudbal, a ne da recimo, imaju drugaciji ukus boze me sakloni:)

a 'postujem to' je, kapiram, cak i glavni razlog sto je covek popizdeo, to je ono 'ti si glup, al rispekt, tebi je mnogo teze u zivotu nego meni'. reko si coveku da je glup, pa ga ti postuj trista puta...podseca me na ono 'jel ti znaju mama i tata da si peder':)

naravno, ne kazem da je g-u to bila namera (posto vidim da se cudi), moguce da se nezgrapno izrazio, ali opet, reko je to sto je reko.

@topic:

meni je apsolutno nebitno kakav je komentator jer gledam tekmu, pa cesto i ne primecujem ko komentarise niti cujem te bisere. komentatora kontam informativno u trenucima kad mi zatreba, a ako bas lupeta, vratim se gledanju same tekme i trazim info u kadrovima. jedino me je istripovo kad se prodro da je gotova tekma (mada i nije toliko jer sam i ja mislio od onog pistanja da je gotovo). OH JA SAM JOS VECI GOSPODAR ZEN FILOZOFIJE MENI CAK NI LOS KOMENTATOR NE SMETA DA SE PRIMIM NA TEKMU JESAM POBEDIO? [:D]

brate dulio odmori malo, ne mogu da verujem da neko toliko jebeno duboko ulazi u psihoanalizu coveka preko pishljive prepiske na netu od 2 recenice... ono sto sam rekao rekao sam iskreno i bez vredjanja, kome treba da ga komentator lozi dernjavom okej neka uziva, mene smar plus totalno neznanje i lupetanje o fudbalu... pfff jbt

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

brate dulio odmori malo, ne mogu da verujem da neko toliko jebeno duboko ulazi u psihoanalizu coveka preko pishljive prepiske na netu od 2 recenice... ono sto sam rekao rekao sam iskreno i bez vredjanja, kome treba da ga komentator lozi dernjavom okej neka uziva, mene smar plus totalno neznanje i lupetanje o fudbalu... pfff jbt

ne nego se cudis sto se covek uvredio, pa sam proanalizirao i zbog tvog cudjenja i zbog njegovog vredjanja.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jebote koliko seru svi za to Australci... To je apsolutno ispravan izraz! Gledao sam u dva različita rečnika i oba se slažu da je to savršeno ispravno i ne samo to, nego prati standardne načine tvorbe takvih reči u našem jeziku.

Ponašaju se ljudi kao dizelaš koji ukupno poznaje 200 reči, pa kad neko nešto izgovori van tog njegovog fonda, onda on to ponovi onako otegnuto sa podsmehom, eventualno te pita - a 'esi ti neki naučЬnik, a?

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Jebote koliko seru svi za to Australci... To je apsolutno ispravan izraz! Gledao sam u dva različita rečnika i oba se slažu da je to savršeno ispravno i ne samo to, nego prati standardne načine tvorbe takvih reči u našem jeziku.

Ponašaju se ljudi kao dizelaš koji ukupno poznaje 200 reči, pa kad neko nešto izgovori van tog njegovog fonda, onda on to ponovi onako otegnuto sa podsmehom, eventualno te pita - a 'esi ti neki naučnik, a?

qft!!

Link to comment
Share on other sites

Jebote koliko seru svi za to Australci... To je apsolutno ispravan izraz! Gledao sam u dva različita rečnika i oba se slažu da je to savršeno ispravno i ne samo to, nego prati standardne načine tvorbe takvih reči u našem jeziku.

Ponašaju se ljudi kao dizelaš koji ukupno poznaje 200 reči, pa kad neko nešto izgovori van tog njegovog fonda, onda on to ponovi onako otegnuto sa podsmehom, eventualno te pita - a 'esi ti neki naučЬnik, a?

dobro care,aj sad pali,idi govori i za spanjolke spankinje jer tako mozhe.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jebote koliko seru svi za to Australci... To je apsolutno ispravan izraz! Gledao sam u dva različita rečnika i oba se slažu da je to savršeno ispravno i ne samo to, nego prati standardne načine tvorbe takvih reči u našem jeziku.

Ponašaju se ljudi kao dizelaš koji ukupno poznaje 200 reči, pa kad neko nešto izgovori van tog njegovog fonda, onda on to ponovi onako otegnuto sa podsmehom, eventualno te pita - a 'esi ti neki naučЬnik, a?

mene to nervira na drugom nivou - ovaj aleksandar stojanović je u ranim tridesetim, bio je izložen manje-više istim kulturnim uticajima kao i ja, i sigurno je i on prvo naučio da govori "australijanac", pa onda negde video "australac" i rešio da se pravi pametan na televiziji. da stvarno tako govori, u redu, al sere mi se od prenecioznog seronje koji siluje sopstveni govor da bi bio drugačiji.

i ladno si se iscimao da nađeš meki znak, jebo te

Link to comment
Share on other sites

Jebote koliko seru svi za to Australci... To je apsolutno ispravan izraz! Gledao sam u dva različita rečnika i oba se slažu da je to savršeno ispravno i ne samo to, nego prati standardne načine tvorbe takvih reči u našem jeziku.

Ponašaju se ljudi kao dizelaš koji ukupno poznaje 200 reči, pa kad neko nešto izgovori van tog njegovog fonda, onda on to ponovi onako otegnuto sa podsmehom, eventualno te pita - a 'esi ti neki naučЬnik, a?

+1

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jebote koliko seru svi za to Australci... To je apsolutno ispravan izraz! Gledao sam u dva različita rečnika i oba se slažu da je to savršeno ispravno i ne samo to, nego prati standardne načine tvorbe takvih reči u našem jeziku.

Ponašaju se ljudi kao dizelaš koji ukupno poznaje 200 reči, pa kad neko nešto izgovori van tog njegovog fonda, onda on to ponovi onako otegnuto sa podsmehom, eventualno te pita - a 'esi ti neki naučЬnik, a?

+1

Link to comment
Share on other sites

Juce gledam Brazil-Portugal, prenosi je naravno doticni i u jednom trenutku je poceo da prica nesto o Suncevim problemima??!!! ja ispizdeo, pa prebacim na honduras i gledam jedno 2,3 minuta pa vratim kad ovaj i dalje prica o suncu.... idiot

edit: veceras nezaobilazna prica kako paintsilu na dresu pise pantsil (ili kako god--koga briga)

Edited by El Ninjo (scouser)

SCOUSE PROUD

Link to comment
Share on other sites

E stvarno preterujete... prica (uglavnom) interesantne price, prati sta se desava u svetu fudbala. Hocete da kazete da vam je zanimljivije i bolje kada neko 90 minuta govori "Pujol do Markeza, Markez do Inijeste, odlicna akcija", pa vidim i sam da je dobra akcija a vidim i ko kome dodaje, to je vise za radio prenos nego za televiziju...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...