Jump to content

Google buzz - what is pljeskavica :)


dvnityCker

Recommended Posts

meni licno ide na kurac ceo taj koncept sharinga i ostalih lejmastina, ali ono sto je zanimljivo u ovom klipu dolazi na 0:30 :)

naravno, mozemo da caskamo i o samom proizvodu ovde

http://www.youtube.com/watch?v=yi50KlsCBio&feature=player_embedded

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

auf izvinjavam se :)

http://www.youtube.com/watch?v=yi50KlsCBio&feature=player_embedded

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Facebook pravi full pop3 smtp email tako da se polako zakuvava. :)

"pljeskavica the balkan burger." xD

Google me jako iritira shto su im servisi dosta razbacani i nisu dovoljno povezani, svaki ima svoju stranicu i ostalo. Hoce da ih ima svugde preteruju malo i dosta su konfuzni.

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Moram malo da se još informišem oko ovoga, znam samo da me smara buzz ikonica levo u meniju i da me smorilo što su mi to prvo otvorili kad sam otišao na gmail :)

i sto su po difoltu napravili da zelis da pratis sva prdenja svih ljudi sa kojima si ikad komunicirao

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo je sjajno. Prebacili su wave u gmail. Kao da su mi svi kontakti u imeniku...svašta. Počeli su da umaraju sa svojim inovativnim rešenjima koja niko ne koristi, a različita su po svaku cenu. Gmail mi se smučio kad su ubacili labele umesto foldera.

Edited by Ebb

Flow of ebb

Link to comment
Share on other sites

meni nije stavio da pratim nikoga, a imam pun imenik na gmailu i sa velikom većinom sam razmenjivao mejlove.

pick me, pick me!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

meni nije stavio da pratim nikoga, a imam pun imenik na gmailu i sa velikom većinom sam razmenjivao mejlove.

polako, sad ce :) meni je svaki put kad sam se ulogovao dodavao 5-10 novih ljudi na listu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo je sjajno. Prebacili su wave u gmail. Kao da su mi svi kontakti u imeniku...svašta. Počeli su da umaraju sa svojim inovativnim rešenjima koja niko ne koristi, a različita su po svaku cenu. Gmail mi se smučio kad su ubacili labele umesto foldera.

labele su meni ok, generalno sam pre za tagovanje fajlova / dokumenata / mailova nego za njihovo razmeštanje i tumbanje po folderima. Pogotovu jer tako jedna stvar može da ima više labela, dok sa folderima to nije moguće

al ovaj Buzz je stvarno mega intrusive

Link to comment
Share on other sites

zar gmail nije od početka furao lejble? ili ja nemam gmail nalog od početka :o

inače, što se toga tiče, meni je apsolutno svejedno šta ima pošto ionako sve stoji u default folderima a snalazim se pomoću search-a.

a buzz kapiram da neću previše koristiti, ne radi preko imap-a :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...