Jump to content

Spartacus Blood n Sand


dNte

Recommended Posts

Koji si ti debil brate.. Pod broj 1. nepismen si. Pod broj 2. Ne znam kakve to veze ima kad je klub osnovan. Pod broj 3. Nickname dJAPEmutd nisam stavio 17. oktobra, to je datum kad sam se registrovao na forum, a ne kad sam stavio ovaj nick, sto znaci da nemas pojma ni o ocemu. Pod broj 4. Vidim da imas vise od 3000 postova na forumu, sto bi dalje znacilo da visis ovde 24/7, s'ciljem da se raspravljas sa svim i svakim, posto ne radis nista u zivotu, i svo vreme provodis za kompjuterom, ne izlazis, verujem da nemas ni devojku, niti bilo kakvo drustvo u kom ima bar 1 devojka, kad bolje razmislim, jedina osoba zenskog pola koja je prinudjena da te trpi je majka, ili sestra. Sad odjebi. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kapiram ja da se vi "forumasi" medjusobno podrzavate, ma ko god da je u pravu. Ali realno, sa onim mojim postom, ne vidim da sam bilo koga uvredio, sustina je bila da je serija izasla prosle godine jos, i da mi je malo cudno da je niko nije otkrio ranije. I ne kapiram cemu onda onakav post onog coveka sa onim LUPANJEM GLUPOSTI? Njemu niko nista nije rekao? Ma daaaaaaaaaj, presmesni ste.

Link to comment
Share on other sites

Izvali one brojeve dole, ono First,1,2,3,4... i tako dalje, to ti je broj stranice topika, mnogo dobra stvar.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

@djapemutd

"Pod broj 1." ?!

"1." se čita "prvi" i ti nekome pričaš o pismenosti a 'ladno napišeš "pod broj prvi."

Šesti padež srpskog jezika se zove instrumental i glasi: "s kim, š čim;" nema apostrofa iza s.

U zadnjoj rečenici si sastavio 3 različite teme. Od toga si mogao da napišeš 3 rečenice. Loše koristiš zapetu i kad nabrajaš, svaku stavku (prvi, drugi, treći?! lol) završavaš znakom ";" jer je tako ispravno.

Dragi mozgu nedostaješ mi!

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] sacekacemo jos koj dan, mozda stvarno izvali kad je otvoren topik.ajd ako si bas nestrpljiv klikni ispod(nije mnogo teze od kliktanja na prvu stranu al ajd vidim treba ti pomoc).

otvoren je nepunih 20 dana nakon emitovanja prve epizode.nadam se da ti je sad jasno kolko si glup ispao nhf:)

a ono sto pip rece stoji, slobodno mi pozajmi koju prijateljicu kad si me vec izvalio kolko sam jadan.lepo cu je cuvati!ko tito pulo cu je maziti i gaziti!

i pod borj 3. jesam debil ili sam brat nije mi jasno?il sam pak pod broj 4. debilni brat?!

taman kod drugarica mogu da prodjem kao tvoj debilni brat, win win!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

"s kim, š čim;"

š čokoladom ili ž džemom_ [:D]

elem, ja sam tek sad ovo otkrio, tj nisam tek sad otkrio, al sam tek sad uzeo da gledam. i nemam pojma, totalno sam zbunjen, serija mi odlicno drzi paznju iako nema veze sa zivotom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam serijal i bolje je nego sto pocinje. dobija se neki smisao i spletkarenje je prilicno fino. ali ostaje lolness nekih likova i predrndana gluma odredjenih glumaca. ribe ftw naravno.

sve u svemu, nesto bolje nego sto sam ocekivao, a dosta bolje nego sto se da zakljuciti na osnovu prvih nekoliko epizoda.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Odgledao prvu epizodu prikvela, odlično su odradili, bez mnogo uvoda i smaranja, konkretno na stvari koje će biti fokus u sezoni. Odlično su uspeli da uglave stare likove u priču, spletkarenja su u petoj brzini, i sad samo ostaje da gledamo kako će ko od ovih novih likova koji se ne pojavljuju u prvoj sezoni biti izmasakriran i uz koliko krvoliptanja.

Cenim da će Dotore (pravi Dotore, jel) da se šiba sa ovim novim likom kojeg će verovatno da otkupe, za otvaranje arene, to će biti malo čudno ako su mislili da on nosi sezonu.

Inače, krvoločnih scena ne nedostaje (i počinje jednom naročito gadnom), a sisatih i prebrutalnih riba na svakom ćošku \o/

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

spletkarenja su u petoj brzini, i sad samo ostaje da gledamo kako će ko od ovih novih likova koji se ne pojavljuju u prvoj sezoni biti izmasakriran i uz koliko krvoliptanja.

+1.

Malo pocinje da mi smeta sto im je u svakoj drugoj recenici cock, preterase ga : )

edit: typo

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...