Jump to content

novi AVSP


fatboy

Recommended Posts

Skinem Full Rip, na pocetku instalacije mi avira i comodo izbace virus vorning,ignorisem, onda mu treba 30min da extraktuje sve onda pred kraj instalacije izbaci steamapp trojan i avira automatski obrise i sad kad sam instaliro jebenu igricu ne mogu da je pokrenem bez tog jebenog steamappa :S

infidel

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni sa nvidiom na DX11 zabode kad upalim baterijsku lampu

Ovo se i meni desava sa ati 4890

Edit: Ovaj problem sa baterijskom lampom je samo na dx11, resio sam tako sto sam pokrenuo obican launcher a ne dx11.

Cak nisam ni znao da je dx11 igra i da automatski pokrece tu verziju.

Edited by Herr FLick
Link to comment
Share on other sites

Meni nepodnošljivo secka, probao sam sa marincem i predatorom i koči kao ludo na svakih par sekundi ko da imam 250 mega rama, jedino je tutorial sa predatorom išao normalno :(

Saću probam sa novim drajverima za grafičku, ili neko zna neko drugo rešenje?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

pazi imeni se desi ponekad i provalio sam da je to u trenutku kada ucitava/keshira podatke za nastavak nivoa posto je isti jedna velika celina, obicno u trenutku kada dobijes novi objective i krenes dalje...

posle kada jednom iskeshira sve nemas problem a najbolji dokaz za to je npr kada hoces da restartujesh celu misiju pri cemu ti nece opet seckati na tim istim mestima...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

koliko vam rama uzme igra posle 20 min igre? kontam da mi je zbog rama ovaj prob jer mi uzme svih 2gb. mada terao sam i zahtevnije igre bez problema

ili mi se mozda graficka pregreva (8800 1gb).

inace svidja mi se igra. predator je ogroman fun

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce da padne uninstall opasan upravo sad jer ova igra ne zasluzuje da bude izbacena na kontu zastrasujucih tehnickih problema od kojih je ubedljivo najgori i najstravicniji za ovaj tip igre a to je DA NEMA ZVUKA DOK NE RESTARTUJES MASINU. Znaci djaci, igras jednom >> ugasis igru >> sledeci put ako probas da igras nema zvuka tj. tacnije nema nista dalje od ambijentalnog, nit cujes audio logove nit onu ribu sto ti nesto kenja preko radia nit ostalo sto ne podpada pod zvuk oruzja, eksplozija i radara. Cak mislim da se izgube i zvukovi Aliena. Restartujes ceo racunar vratice ti se nesto od svega toga ali recimo audio logove u samoj igri nisam mogao da cujem dalje od prve misije dok u pocetnom meniu pod extras se cuju. I da stavio sam nov directx, c++, Physix i drajvere za zvucnu, promenio rate u opcijama i proba da igram pod dx11 sto je jelte i nemoguce jer moja kartica ne podrzava dx11 rezim. E sad ili je ovakva igra za nas pirate a da ostaloj deci radi kako treba *sumljam svi se zale* pa da gaze covek da su sve ovo hook-ovi koje su oni ostavili za pirate kao sto je bio slucaj sa BF:AA igrom ili ovo sto ja mislim da je takva igra sama neoptimizovana i prerano izbacena na trziste to tek treba da se vidi. Stvarno zalosno jer igra ima smeka cak i u SP rezimu, racunam da je u multiju bolja jer im je to i bio fokus kad su je pravili.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Iako je AvP Rebellion-ovo cedo, Monolith ih je debelo zeznuo sa singleplay-om AvP 2-ke. Sjajna grafika i (ogranicena) inovativnost u gameplay-u, ali sromasni i malobrojni nivoi, kao i siromasna, nejasna i izuzetno kratka "prica" (ako se ne varam, kraca od ekspanzije za AvP 2 - Primal Hunt). Sunjanje i silent-kill-ovi me neodoljivo podsecaju na Batman-a (nisam siguran koliko je to dobro ili lose). Takodje, previse elemenata je povuceno iz filma.

MSc
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce da padne uninstall opasan upravo sad jer ova igra ne zasluzuje da bude izbacena na kontu zastrasujucih tehnickih problema od kojih je ubedljivo najgori i najstravicniji za ovaj tip igre a to je DA NEMA ZVUKA DOK NE RESTARTUJES MASINU. Znaci djaci, igras jednom >> ugasis igru >> sledeci put ako probas da igras nema zvuka tj. tacnije nema nista dalje od ambijentalnog, nit cujes audio logove nit onu ribu sto ti nesto kenja preko radia nit ostalo sto ne podpada pod zvuk oruzja, eksplozija i radara. Cak mislim da se izgube i zvukovi Aliena. Restartujes ceo racunar vratice ti se nesto od svega toga ali recimo audio logove u samoj igri nisam mogao da cujem dalje od prve misije dok u pocetnom meniu pod extras se cuju. I da stavio sam nov directx, c++, Physix i drajvere za zvucnu, promenio rate u opcijama i proba da igram pod dx11 sto je jelte i nemoguce jer moja kartica ne podrzava dx11 rezim. E sad ili je ovakva igra za nas pirate a da ostaloj deci radi kako treba *sumljam svi se zale* pa da gaze covek da su sve ovo hook-ovi koje su oni ostavili za pirate kao sto je bio slucaj sa BF:AA igrom ili ovo sto ja mislim da je takva igra sama neoptimizovana i prerano izbacena na trziste to tek treba da se vidi. Stvarno zalosno jer igra ima smeka cak i u SP rezimu, racunam da je u multiju bolja jer im je to i bio fokus kad su je pravili.

Jesi li probao da kupiš original jednom u životu?

(EVE se ne računa, nju po defaultu moraju svi posedovati :D)

Link to comment
Share on other sites

791728635_VJ8Qa-L.jpg

Dude!!!

Jel se racunaju one akcije i Guild Wars? Njega sam bas uzeo kad se pojavio recimo. A i bio sam mladji, ovih dana mi nekako zao para da sam otisao u tu krajnost da nisam kupio MW2 kad su ga svi kupovali za onih 3200 din. Koji sam ciketan a? :)

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Iako je AvP Rebellion-ovo cedo, Monolith ih je debelo zeznuo sa singleplay-om AvP 2-ke. Sjajna grafika i (ogranicena) inovativnost u gameplay-u, ali sromasni i malobrojni nivoi, kao i siromasna, nejasna i izuzetno kratka "prica" (ako se ne varam, kraca od ekspanzije za AvP 2 - Primal Hunt). Sunjanje i silent-kill-ovi me neodoljivo podsecaju na Batman-a (nisam siguran koliko je to dobro ili lose). Takodje, previse elemenata je povuceno iz filma.

The LOL!

@ Pekar

brate, yabodi neku pristojnu zvuchnu u sistem i uzhivaj! [8D]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

@ Pekar

brate, yabodi neku pristojnu zvuchnu u sistem i uzhivaj! [8D]

Sad mi nesto pade na pamet ali mi treba potvrda. Ajde neko da proveri da li mu radi PMB.exe u taskmenageru tj. da li je u listi programa koji rade. To je neki Pando Media Booster koji sam ja skinuo cim sam ga provalio da je tu a to je bilo posle instalacije AvP-a. Pa racunam da nije to, treba mu da bi radilo. Zasto sam skinuo? P2P program sto znaci da koristi tebe kao seedhub za media fajlove ako mu dozvolis.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakvih antipiracy hookova, AvP koristi Steam kao zaštitu, baguje jer je bagovita i to je to :)

@ Pekar

brate, yabodi neku pristojnu zvuchnu u sistem i uzhivaj! [8D]

Creativeova softverska podrška je tek tuga božja :( Realtekovi čipovi su možda buljson al zato izbacuju nove drajvere svaki čas i ispravljaju bagove.

Link to comment
Share on other sites

The LOL!

Zaista deskriptivno... [:0]

Na osnovu toga mogu samo da nagadjam:

1. da se u potpunosti slazes sa mnom

2. da nisi igrao AvP 2

3. da nisi igrao action/FPS duzi od 5h

4. da nisi igrao Batman-a, ili

5. da nisi gledao film

Btw, masovno zaljenje po zvanicnim forumima upravo se odnosi na superiornost AvP 2-ke u odnosu na "novi" AvP, kao i na "duzinu" gameplay-a. [8D]

MSc
Link to comment
Share on other sites

Odigrao na hard tezini,nisam hteo da stavljam nightmare ne mogu se smarati bez checkpointa.Kratka igra,laka,silent kilovi smore.Sa marincem je mnogo lakse nego avp2(ima mnogo prostora za kretanje),aliena sam zavrshio za manje od dva sata,predator je bio ok,standarno zbog spravica koje ima.

Solidna igra,ali mi je AVP2 bolji u svakom pogledu sem grafickom.

Nisam pratio razvoj igre,dal su oni planirali da najveci fokus bude na multiplejeru ?

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Uuaaaa BURZUJI!!! Svaka susa sada ima Dx11 karticu. :)

DX11 mode je namenjen i DX10 karticama. U tom slucaju isti postaje "DX10" mode, a samo DX11 ekskluzivni feature-i nisu dostupni. Zapravo DX10 kartice se muce sa DX9 mode-om.

dal su oni planirali da najveci fokus bude na multiplejeru ?

Navodno da.

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...