Jump to content

Fallout New Vegas


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dosao sam do tridesetog nivoa, za poslednji perk uzeo explorer, i izvalio da sam posetio jedva trecinu lokacija, sad cu da lutam kao car :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Preso. Nemam zamerke. Umoran mi je mozak, sanjam fallout vec dve noci zaredom. Sve je na nivou.

Sprco sam onu Red Lucy, onu kurvu u Freeside, dve iz Gomore, smorila Cass sto ne da picke. Ocekivo sam vise na tom planu.

Malo zameram sto nisu ispolirali kompanjonske kvestove, te mi se desilo da sam dosta toga presao bez odredjenog lika, i onda ne mogu da im odradim licni kvest etc. Maltene ispadne da sam pogresio sto sam samoinicijativno isao da lutam i istrazivao. Ili im je cilj bio da ides samo glavni kvest dok ne stignes u Vegas, do tada upoznas sve kompanjone i onda biras sa kojim ces da jarcas.

Al dobro, serendam i ja previse, ni Fallout 2 nisam preso prvi put da sam uradio sve kako sam hteo.

Kontam da sam dosta toga propustio sto nisam radio kvestove za ncr i legion, yes man jednostavno najbolji izbor :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

To sam i ja skapirao...oni su planirali da prvo dodjes do vegasa obidjes sve frakcije i tek onda lutas.

Sto questova tice...ja sam uradio bas dosta,5 lokacija nisam otkrio,na ovim mislim da sam uradio sve,sem u Thorn-u gde me je mrzelo da se smaram sa onom kanalizacijom.

Najveci broj questova je za NCR,ima neutralnih neki broj,Legion ima najmanje.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Interplay i Beth se tuzakaju oko fallouta non stop. Poslednje je to da beth zeli da ukine licencu IPLYu za mmo, dok Caen, ceo IPLYa, tuzaka Beth i govori kako postoji sansa da fallout 6 bude njihov !

Da se podsetimo IPLY je prodao licencu FOa bethesdi za koriscenje i izdavanje igara fo3 fo4 i fo5 sa svim dlc-evima... s obzirom da je new vegas drugi fallout naslov pod bethesdom(plus ne nosi broj 4 sto opet moze biti skakljivo) , pitanje je zaista sta ce se desiti posle 5. ! za fo3 licencu su dobili 1,25 mil, za 4 i 5 po milion ! + 12% royalties

IPLY sa par originalnih fallout developera radi na fo mmo za kojeg se pretpostavlja da ce se pojaviti tokom 2012.

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hm, možda da malo bolje objasnim. nije da uopšte ne igram rpg (omiljena igra ikada mi je deus ex ffs), al ponikao sam na kvejku. volim kad ima puno istraživanja i sporednih misija, gotivim dijaloge, jedino me smara kad mi puška ne radi, tj. kad tek na 3/4 igre imam pušku koja puca tamo gde je uperim i nišan koji se ne ljulja po pet metara levo-desno. da igram ili ne?

Link to comment
Share on other sites

volim kad ima puno istraživanja i sporednih misija, gotivim dijaloge, jedino me smara kad mi puška ne radi, tj. kad tek na 3/4 igre imam pušku koja puca tamo gde je uperim i nišan koji se ne ljulja po pet metara levo-desno. da igram ili ne?

To nisanjenje je bilo problem u fo3,tako da ti ostaje samo vegas ;)

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

odlicno.. na kraju nisam odigrao do kraja jer se toliko pricalo o bagovima da nisam ni znao zasto sam presta da igram (pored toga sto mi je zamoran nacin izvodjenja)

nije losa igra, ima i solidnu pricicu i dobre questove ... samo je ruzna do zla boga :) toliko o imerziji

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je vizuelno legla, a nije mi se svidelo sto je prekratka :)

Obe igre su kul jedino ako se cimash da radis sidequestove kao lud. Fallout trojkom sam bio hiperodusevjen, ali to je zato sto je popunio postapokalipticnu rupu u mojoj dusi (lol). Posle drugog i treceg prelazenja sam skontao da je igra dobra, ali nikako kao FA1 i 2, barem ako uporedjujemo replay value. Fallout NV mi je bio OK, ali bih vise voleo da su odlozili izlazak igre jos koju godinu, i da su produzili main quest line :)

BTW, obe igre sam prelazio tek par meseci posle izlaska. Fallout 3 sam presao TEK kad su izasli svi DLC-ovi i patchevi, a FONV posle izlaska drugog patcha :)

To je pravilo palca za Bethesdine igre ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...