Jump to content

Fallout New Vegas


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E drugari, slutim da se mogu lako ujebati ako ne pazim, pa moram da vas pitam.

Jel mi glavni kvest(da nadjem one likove sto su me upucali) vremenski ogranicen, tj da li ce se nesto izmeniti ako zaboravim na to i samo ajkam pustinjom i radim sporednjake?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

cisto sumnjam...ja samo setam okolo po mapi i resavam, nisam nista uradio za glavni kvest skoro, uzivanje je :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nema vremenskog ogranicenja za resavanje glavnog kvesta

nego sta ste radili sa helios one, kome ste ukljucili struju :D

btw naleteo sam lutajuci otprilike na krater gde je roknula nuka, il tako nesto i u njemu dva komada power armora :) radijacija przi ko luda, puno abominacija koje sam jedva istrebio i onda produzio i naletim na super mutante i neko njihovo naselje i tralalala :) dobra igra bre

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nema vremenskog ogranicenja za resavanje glavnog kvesta

nego sta ste radili sa helios one, kome ste ukljucili struju :D

btw naleteo sam lutajuci otprilike na krater gde je roknula nuka, il tako nesto i u njemu dva komada power armora :) radijacija przi ko luda, puno abominacija koje sam jedva istrebio i onda produzio i naletim na super mutante i neko njihovo naselje i tralalala :) dobra igra bre

Mislim da sam ukljucio svima po malo, ne znam koja je to tacno opcija bila, ali tada dobijesh najbolju reputaciju kod svih po malo (NCR i jos neko ne secam se), i pozitivnu karmu..

Ti krateri gde su power armori je kvest za brotherhood of steel, kada moras da nadjesh sta se desilo sa svim tim ljudima, imas valjda tri kratera sa po dva-tri vojnika u njima... Uglavnom nemoj duzimash taj armor, jerbro ne mozes da ga koristish dok ne dobijesh trening za njega, a to tek ako se pridruzis brotherhoodu-u :D

+ taj armor kida, ali problem je ako ga stavis racuna se kao factional armor, i svi koji mrze brotherhood (a to su pola frakcija iz cele igre) ce na licu mesta da te napadaju bez obzira sto ti imas dobar odnos sa njima, dokle god je taj armor na tebi napadace te :D

Kada se pridruzis brotherhood-u dobijash power armor kao nagradu al taj je dosta slabiji od tih sto nalazis u kraterima, ali nije factional i niko te ne napada!

Link to comment
Share on other sites

cekj bre, sta sad nema da se nadje power armor u igri koji ne pripada BoS-u (osim tog slabijeg kojeg dobijas kao nagradu) ??

skontao sam BoS u medjuvremenu, i krenuo da radim i malo za njih... naravno prosao sam kroz tezi nacin od helios one-a a ne od sloana :)

nego ima li gauss rifle :) jel kida ?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

cekj bre, sta sad nema da se nadje power armor u igri koji ne pripada BoS-u (osim tog slabijeg kojeg dobijas kao nagradu) ??

skontao sam BoS u medjuvremenu, i krenuo da radim i malo za njih... naravno prosao sam kroz tezi nacin od helios one-a a ne od sloana :)

nego ima li gauss rifle :) jel kida ?

Pa barem ja nisam nasao nigde, eventualno da probas preko fallout wikipedije pa da ga tako navatas...

I gauss nisam nasao, ne znam da l ga ima uopste ?

Link to comment
Share on other sites

mislim ga gaus ima sa ugasenim wild wasteland traitom, umesto aliena su neki mercovi od kojih jedan ima gaus.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja sam naleteo na jos 2 wild wasteland random encountera, ali ne znam koja je fora.

edit: procitah na tom sajtu, super forice.

screenshot1aa.jpg

Occurrence: During Barton Thorn's quest, you're instructed to investigate an overlook south of Goodsprings. There's a dead Prospector up here named Johnny, wearing glasses, with a glass pitcher next to him, and five aces on the table. On the cliff are four balls in a line.

This is a reference to a failed game project, Zybourne Clock, which started on the Something Awful forums. It was ridiculed and became kind of a meme on the forums.

screenshot2xk.jpg

Located in Nipton two houses (one nipton house and one skeletonized house) to the right of the town hall are two corpses. One looks to be a male human, while the other is female, lying next to each other. They look like they've been charred. Placing the cross hairs over the burned corpses will reveal the male to be named "Owen" and the female "Beru". Alas, there's no power converter to loot.

This is a reference to Star Wars IV, where Luke Skywalker's uncle and aunt are burnt and their charred corpses' can be seen.

screenshot3ia.jpg

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se igra, isprva nisam bio odusevljen, ali kako da te ne kupi chupacabra with a machinegun i neki drugi detalji :p

Bas ima da se igra, za sad sam na 72 sata i natenane istrazujem svaki metar Wastelanda.

Nego jedan mali tip, JEBENI LEAD koji dobijate od rastavljanja municije ima TEZINU. Imao sam oko 27000 tog lead-a, u pipu pise 0.0 weight, ali ustvari ima 0.0014...

Slepci, to mi je zauzumalo ~30 kila inventara. Slucajno sam izvalio.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se igra, isprva nisam bio odusevljen, ali kako da te ne kupi chupacabra with a machinegun i neki drugi detalji :p

Bas ima da se igra, za sad sam na 72 sata i natenane istrazujem svaki metar Wastelanda.

Nego jedan mali tip, JEBENI LEAD koji dobijate od rastavljanja municije ima TEZINU. Imao sam oko 27000 tog lead-a, u pipu pise 0.0 weight, ali ustvari ima 0.0014...

Slepci, to mi je zauzumalo ~30 kila inventara. Slucajno sam izvalio.

haha, moram da vidim to, samo skupljam sranja, a 250 kila mi nije dovoljno :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pocela je igra da mi puca u zadnje vreme. Instalirao bih patch da vidim da li ce resiti probleme, ali pre toga da vas pitam da li patch utice na snimljene pozicije? Moze li se bezbedno instalirati, a da ne s*ebe nista u vezi igre?

edit: Primetio sam u igri da mogu da koristim oruzja iako ne zadovoljavam strength requirement (npr. str mi je 4, a str req oruzja je 6). Da li je to bug ili je normalno? (npr. mogu da ga koristim ali imam neki penalty)

Edited by Gorath
Link to comment
Share on other sites

to je vec sranjce

meni je pucala kada sam napao kolonu mutanata, njih 7-8, a ono pocelo sve da prsti od plazme i flamethrower, i to sa patchem... pored toga nista drugo ni da stucne nisam primetio bug nikakav... tako da ih nisam ni napadao :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...