Jump to content

nemačko auto je najbolje auto


tracktorista

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbg x6 i nije za offroud i odma na pochetku je reko da je kao neka vrsta sport road auta tako da nisam ni ochekivao da se popne bilo gde, inache sam chuo da se na kopu glave ko blesavi ne mogu prodju nigde ne samo x6 nego i ostali iz x serije, moze se reci da je x6 promashaj jer i nema neku narochitu funkciju sem "kupio sam najnovijeg bmw-a moze mi se" al jbg....

French Foreign Legion, Legio Patria Nostra! FFL ONE LOVE!

Link to comment
Share on other sites

x6 je automobil napravljen u potpuno drugoj atmosferi nego shto je danas i sluzi da ga kupuje onaj deo drzishta koji se zove "Ima da se bahatim jako!". Za ono za shto je projektovan to je najbolji auto ikada.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

tuzno je da je svet dosao dotle da ljudi moraju time da se pokazuju a nemaju drugim stvarima :(((

Ja bih x6 kupio sutra ujutru da imam pare. Jednostavno mi se svidja auto, i nema tu neke rasrave. A za to sto ce neki kao ti da kenjaju kako se "pokazujem", kako sam burzujcina i slicno, me tacno zabole k***c moj burzujski. Ako imam pare, kupicu auto koji mi se najvise svidja, a ne onaj koji ce biti prihvatljiviji masi, da slucajno ne ispadne da se pokazujem i slicno.

tipa za iste (cesto nize) pare mogu kupiti c5 ili 407 u ful opremi ILI a4, bmw3 ili c klasu sa samo podizacima napred i daj boze da ima klimu. i to je nerealno

407_interior1_large.jpg

0601_cae_01z2006_bmw_3_series2006_i.jpg

Sta je ovde nerealno? Je l' tebi stvarno nije jasno zasto je bmw skuplji, ili zajebavas masu ovde?

Edited by Kristian
Link to comment
Share on other sites

sad si lupio, bmw je poznat po bez-razloga skupim kolima i velikoj potrosnji. ne vidim sto jedna bmw trojka kosta 5-10 hiljada eura vise od jednog citroena c5 koji je mama za taj isti bmw. i mislim da je pametan potez praviti vozila u svim segmentima s obzirom da je proizvodjaca i modela sve vise i sve vise zahteva od strane kupaca

Molim te napusti internet.

Birishite topik jer nema nikakvog smisla...mislim nema svrhe voditi ikakvu konverzaciju sa bilo kim ko tvrdi ovako neshto.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Ja sam radio jedno istraživanje marki automobila na faksu (iz oblasti marketinga i ostalog sranja :D).

Ne plaćaš ti samo karakteristike, već i sam imidž automobila. Ne znam da li znate, ali BMW ima npr. stručnjake za akustiku vozila. Tipa kad zatvoriš vrata da se to lepo čuje vozaču. Takođe sređuju i miris automobila. Da kad uđeš u nov auto, da ti miriše "prijatno".

Tako da plaćaš i neke finese koje generalno na prvi pogled nisu bitne, ali sve to oni rade da bi bili makar korak ispred konkurencije.

Najjedonstavniji test koji bih mogao da vam ovako interpretiram je da zamislite čoveka koji vozi BMW-a i Pežo-a. :)

Ko je bolji frajer? :D

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Ima moj drugar pezoa 407 u fullu koza, automatik, panorama sve, sve, sve. Auto je udoban dosta ali zaista mislish da moze da se poredi sa 3-kom, a4-om i c klasom? Daj choveche nemoj biti smeshan. Kada udjesh u auto iz aviona se vidi da nije to taj kvalitet izrade.

Iskreno sa nemcima meni mogu da se porede samo englezi i kao jeftinija a mnoooogo dobra alternativa japanci jebeno su predobri.

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...