Jump to content

Planiraju DRVOCID!


Recommended Posts

  • Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tj svako ko se ne slaže sa tvojim mišljenjem..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sine, ja za tvoje prijatelje/poznanike nisam pričao da su pederi, pa nemoj ni ti za moje.. Malo kulture ti ne bi bilo na odmet

@kali: ne kažem da niste u pravu nego jednostavno da je to delom nepravda, kao i mnoge druge, kako kod nas tako i u svetu. Kad je proglašena nezavisnost Kosova, bio sam na mitingu i šetnji, doduše ne onoj gde su se uzimale patike, toliki patriota jebiga nisam bio. Ali porediti to i ovo je nebo i zemlja.

a gde je nepravda tu je kalimero !:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

@Drale

Tako je Drale, posto ukrasti 1000 dinara nije kradja, to je pozajmica, zalog za buducnost.

хехехе...

Деда, џепарош добије прекршајну пријаву и плати 20к динџи и иде кући, а лопов који дигне 20 милиона евра иде на робију. а и један и други су лопови.

нигде нисам рекао да није крађа украсти мање. само сам рекао да постоји разлика.

ви, који се бавите космичким истинама и који баратате апсолутним појмовима и поделом, управо идете на руку највећим лоповима у овој земљи.

поновићу још једном, свако говно смрди, али постоје и мање и више смрдљива...

правиш се луд, Деда...

u moje ime nije bio dokon to prvo. Ja sam igrom slučaja imao prilike da popričam sa jednim šumarskim inžinjerom, koji je bio jedan od izvršnih direktora u Srbija Šumama pre ove poslednje vlasti. Taj čovek je inače ju svoje vreme bio đak generacije sa 10.0 i on čovek mi je rekao da to mora da se poseče, jer ima poprilično trulih stabala. Naravno, posećiće oni više nego što treba, al ja verujem liku da to treba da se uradi, jer deluje poprilično uspešno. Nakon svog rada u Srbija Šumama, prešao je da radi u jednoj slovenačkoj firmi, i konsultant je za šumarska pitanja u Sloveniji, pa živi ovde, a tamo ide poslom kad treba na po nedelju-dve. Takođe, pošto je napustio svoje mesto pre 2 godine da se ne bi drkao sa budalama, njegova reč mi ima težinu više nego reči lokalnih likova sa UPT-a.

A takođe mislim da, ako se protestvuje, da ima 100 puta važnijih stvari od jebenog drveća. Bolje da svoju energiju iskoristi da pomogne npr nudlu koji učestvuje u svim akcijama oko doniranja organa i sl nego na ovo mlaćenje prazne slame

I da Drale, ako bih ja išao redom da brojim tvoje komentare, na moj jedan glup bih našao minimum 20 tvojih, koji su u fazonu "Do pobede" ili "zaklaćemo, pobićemo, jebaćemo" ili "nevernici, sudiće vam buduće generacije i sl". Da ne govorim izlete tipa "Crna Gora se nikad neće ocepiti" i slične

ниси ретардиран да не схваташ да се не ради о јебеним платанима, већ о парадигми опште пљачке и лажи. ко не дигне глас против тога је сисица, поданик, јајара, бедник. а онај који ПРАВДА пљачку чињеницом да је има на све стране и који сере по људима који се против лажи и пљачке боре - он је ШТЕТОЧИНА и прдавац.

ово није УПТ. ако имаш нешто да кажеш што има везе са УПТ, изволи сврати, овде нећу одговарати на провокације.

Kad je proglašena nezavisnost Kosova, bio sam na mitingu i šetnji

[:0]

;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

prvi si počeo sa provokacijama, šta da ti radim, a nastavljaš ih sa ovim pominjanjem podanika, sisica, štetočina i sl

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

није провокација кад ти кажем да ти је коментар ГЛУП, то је констатација. можемо да се не слажемо, само ми је битно да се разумемо да ми није био циљ да те провоцирам.

из твог поста се да закључити да су сви који су се дигли на ноге око сече платана у Булевару ретарди, којима живот и битне ствари промичу док грле дрвеће... такав став је за сваку осуду и ја сам те овде ЈАВНО осудио због тога.

навео сам пример Чика Љубине, где је оваква грађанска самоиницијатива спречила да центар Београда почне да личи на јебену Тирану.

иста је ствар и овде у питању. да се нико није побунио посадили би ЈЕБЕНО БАГРЕЊЕ, а сад говоре о садњи ПЛАТАНА 10 година старих. сама та чињеница је успех и ја честитам људима који су се борили.

наставиће се борба против корупције, али не у судовима, већ на улици. то је једини начин.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

drugari, mislim da bi valjalo da malo smirimo strasti. nemojte prozivati jedni druge, niko ovde nije ni štetočina ni budala.

fokusirajte se na činjenicu da imate pred sobom fotke nekoliko zdravih stabala i jedne trule grane.

Link to comment
Share on other sites

брате, посећи ће стабла и ту реално ништа више не може да се уради.

будући да сам ипак свестан реалности, коју друг Хајли тако ватрено проповеда, за мене је успех што ће платани да буду замењени платанима а не багремовима.

поштено говорећи, штета је, тиме, драматично умањена, а с друге стране, штета је добрим делом начињена неодржавањем тих платана у претходном периоду.

све у свему, ЈАКО ми је драго што се народ отворено буни. можда делује да су платани ситница, ја сам мишљења да се тако почиње градња одговорне јавне службе. сутра ћемо много лакше да се изборимо у неким новим случајевима Петог паркића, платана, пешчаних коцки...

тако, постепено, учећи да су политичари и јавне службе ту да служе нама, а не обрнуто, полако ћемо да дођемо у могућност и позицију да се мобилишемо и око крупнијих ствари, а не само ситних локалних проблема.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

...ви, који се бавите космичким истинама и који баратате апсолутним појмовима и поделом, управо идете на руку највећим лоповима у овој земљи...

Ovo je potpuno besmisleno.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

брате, посећи ће стабла и ту реално ништа више не може да се уради.

будући да сам ипак свестан реалности, коју друг Хајли тако ватрено проповеда, за мене је успех што ће платани да буду замењени платанима а не багремовима.

поштено говорећи, штета је, тиме, драматично умањена, а с друге стране, штета је добрим делом начињена неодржавањем тих платана у претходном периоду.

све у свему, ЈАКО ми је драго што се народ отворено буни. можда делује да су платани ситница, ја сам мишљења да се тако почиње градња одговорне јавне службе. сутра ћемо много лакше да се изборимо у неким новим случајевима Петог паркића, платана, пешчаних коцки...

тако, постепено, учећи да су политичари и јавне службе ту да служе нама, а не обрнуто, полако ћемо да дођемо у могућност и позицију да се мобилишемо и око крупнијих ствари, а не само ситних локалних проблема.

Da bune se na ruru i fejsu, usrase se politicari.

Sve je manje snage, sve je vise besa. Platani su bili sjajan povod za masovan bunt (povod uzrok prica, ucili smo to iz istorije). Ja stvarno vidim da su isekli zdrava stabla, mada i tako zdrava bila su uzasno ružna. smrdimo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

izvini,ali preterujesh.Zar zaista mozesh da kazesh da treba biti ekspert pa razlikovati zdravo stablo "od stabla kojem je trula srz i koje se drzi na kori i koje mora hitno biti posecheno" kakvim su proglasavali ogromnu vecinu stabala na Bulevaru?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Da bune se na ruru i fejsu, usrase se politicari.

Sve je manje snage, sve je vise besa. Platani su bili sjajan povod za masovan bunt (povod uzrok prica, ucili smo to iz istorije). Ja stvarno vidim da su isekli zdrava stabla, mada i tako zdrava bila su uzasno ružna. smrdimo

РУР и фејс су некадашњи антички форуми.

то још нема утицаја на политичаре, јер смо млада демократија, а то су им потенцијални бирачи, те ће, временом, све више морати да или лажу или чине да задовоље своје бираче. како демократија стари, народ постаје захтевнији и осетљивији на празне приче.

такође, баш зато што је све више беса је баш разлог да се усеру.

ја сам оптимиста.

:)))))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Боле, кад ти кажеш да 1000 динара није пљачка, а као одговор на онај мој пост, мењаш тезу.

у том контексту, где кажеш да је лопов - лопов, а где ја тврдим да није исто украсти 3 или 7 нула, скрећеш са теме замењујући тезу и то тако што делиш људе на лопове и не-лопове, док ја делим лопове на сецикесе, ла гранде лопове, лопове са стило, грдне лопове, лоповчиће и сл...

ако избегаваш да разговараш о тим нијансама и ако их још (имплицитно) и не признајеш, сасвим је легитимно да те, у складу са твојом (лопови и не-лопови) позицијом, означим како сам те означио.

моја логика није логичнија. она је само логична...

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

To ti naravno ne daje legitimitet. Da ne govorim da i ti priznajes lopovi-nelopovi, samo to tvoja logicnija logika jos nije primetila. Kad primeti, onda zelim da cujem podelu nelopova, u skladu sa podelom lopova razume se.

A sad evo ti tabela koju te molim da popunis, cisto da znam na cemu sam, a verujem da ce i ostalima koristiti:

1. Secikese - od toliko i toliko nula do toliko i toliko nula

2. Le grande lopovi - od toliko i toliko nula do toliko i toliko nula

3. Lopovi sa stilom - od toliko i toliko nula do toliko i toliko nula

4. Grdni lopovi - od toliko i toliko nula do toliko i toliko nula

5. Lopovcici - od toliko i toliko nula do toliko i toliko nula

Slobodno dodaj ako ima jos. Ako mozes da prilozis i kako zakon deluje na koju vrstu bilo bi odlicno. Takodje, ako mozes da pred tabelu stavis i neki "rang broja nula" da bih znao kolika je kradja drustveno prihvatljiva, na primer 3 nule prihvatljivo, 5 nula delimicno prihvatljivo, 7 i vise nula neprihvatljivo. Posto kradje u robi ili ljudima (kradju vremena cemo potpuno eliminisati iz price uzevsi da je vreme apsolutno) mogu kroz novac da se kvantifikuju, to nemoj da izdvajas, osim ako je nesto specijalno drustveno neprihvatljivo do te mere da kvantifikacija kroz novac nije dovoljna. Hvala.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

A sad evo ti tabela koju te molim da popunis, cisto da znam na cemu sam, a verujem da ce i ostalima koristiti:

1. Secikese Mafija Korporacija - 0 do 00 (al zemalja, ne eura)

1a. Obustava seche Platana - 1 grad (kapitulacija pod doseljenim poljoprivrednicima)

2. Le grande lopovi Mafija - 000 000 000 EUR do 000 000 000 (al zhivota, ne eura)

3. Lopovi sa stilom Organizovani kriminal - 000 000 EUR do 000 000 000 EUR

4. Grdni lopovi Srpska Mafija - 000 EUR do 000 000 EUR

5. Lopovcici Srpski Kriminalac - 0 do 00 EUR

---doprinos ili "minus kradja"

6. Secha Platana - ushteda poreskim obaveznicima od 000 do 0 000 EUR

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

To ti naravno ne daje legitimitet. Da ne govorim da i ti priznajes lopovi-nelopovi, samo to tvoja logicnija logika jos nije primetila. Kad primeti, onda zelim da cujem podelu nelopova, u skladu sa podelom lopova razume se.

наравно да ми даје легитимитет, јер:

1. скренуо си са теме мењајући тезу (а то је но-но у пристојној расправи) и

2. намеће се очигледан закључак да увођењем приче о лоповима и не-лоповима не признајеш/не желиш да причаш о врстама лопова

даље, наравно да признајем поделу на лопове и не-лопове, само је та подела ирелевантна у ситуацији када су сви у посматраном скупу лопови. уморни или слаби умови стану на тој подели и не желе даље да испитују реалност.

подела не-лопова је ирелевантна и, мада постоји, волео бих да ми назначиш зашто је битна за ОВУ дискусију, како не бих кренуо у даље скретање са теме, које нас удаљава од закључака.

A sad evo ti tabela koju te molim da popunis, cisto da znam na cemu sam, a verujem da ce i ostalima koristiti:

1. Secikese - od toliko i toliko nula do toliko i toliko nula

2. Le grande lopovi - od toliko i toliko nula do toliko i toliko nula

3. Lopovi sa stilom - od toliko i toliko nula do toliko i toliko nula

4. Grdni lopovi - od toliko i toliko nula do toliko i toliko nula

5. Lopovcici - od toliko i toliko nula do toliko i toliko nula

Slobodno dodaj ako ima jos. Ako mozes da prilozis i kako zakon deluje na koju vrstu bilo bi odlicno. Takodje, ako mozes da pred tabelu stavis i neki "rang broja nula" da bih znao kolika je kradja drustveno prihvatljiva, na primer 3 nule prihvatljivo, 5 nula delimicno prihvatljivo, 7 i vise nula neprihvatljivo. Posto kradje u robi ili ljudima (kradju vremena cemo potpuno eliminisati iz price uzevsi da je vreme apsolutno) mogu kroz novac da se kvantifikuju, to nemoj da izdvajas, osim ako je nesto specijalno drustveno neprihvatljivo do te mere da kvantifikacija kroz novac nije dovoljna. Hvala.

пошто говоримо о лоповима У СРПСКОЈ ПОЛИТИЦИ (молио бих да се држиш контекста и оквира дискусије), ваљало бих да се направи подела по партијама.

могли бисмо да поделимо угрубо три групације:

1. "СПС/ЈУЛ лопови" - лопови '90тих. карактерише их:

- релативно мало пара у оптицају (мало нула), јадна и изолована привреда и апсолутна контрола свих токова робе и новца

- гро прихода (крађе) од класичних криминалних активности (рекет, шверц, пљачка, трговина оружјем и дрогом)

- расподела плена је у виду издужене и сужене пирамиде, по мало свима, највише на гомилу за врх

2. "петооктобарски лопови" - лопови од 2000те. карактерише их:

- релативно много пара у оптицају (много нула), напрединја и не више изолована привреда и далеко мања контрола система

- гро прихода (крађе) је од редовних активности државе, дакле коруптивна активност

- расподеле плена нема, краде ко колико и где стигне

3. "лопови за сва времена" - опортунистички други ешалон, у народу познатији као "тајкуни", а у теорији као "капиталисти". карактерише их:

- краду у сваком систему по мало или по много у зависности од могућности

тајкуни се нису обогатили "под Слобом", како нам се представља. они су тад РАДИЛИ за Слобу Слобиним (нашим) парама. револуција им је легализовала те паре за смешно мали %.

приватизација је носила далеко највише нула.

да будем конкретан, можемо да поредимо једног Микија Марјановића (класичан највиши ешалон типа 1. лопова) који је клепио неки стан и неку цифру можда у кешу са једним Влаховићем (типичан пример типа 2. лопова) који је био министар за приватизацију кад су отишли "Сартид", обе дуванске индустрије, цементаре, шећеране... или једног Динкића, који управља парама у земљи већ 10 година и рецимо једног Коматину из ДССа који је мусавио градско грађевинско.

и сад можемо да разговарамо о нулама.

едит:

ово више нема везе са платанима.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...