Jump to content

RUR Majice 2010!


Recommended Posts

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs396.snc3/24084_321346865171_311312305171_3673342_3441917_n.jpg

samo ovaj donji deo + pOz (ispod slike, rur logo umesto o) a iza CAMO PEJB + ovaj smajli pixelated :D

ću probam da odradim u PS ako nekog zanima, da se ne patim bzvz

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neka majica sa kombinacijom ovog  [8D] smajila u velikom foramtu i ispod da stilizovano pise "sprco?" bi bila totalni pogodak.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ovako drugari, da polako privodimo celu priču kraju...

Pre svega želim da se zahvalim svima koji su učestovali u ovome, bilo da su okačili neki dizajn ili samo davali savete, ideje.. hvala svima.

Što se tiče pobednika, to je voodoo sa "[8D]" smajlijem, čestitamo! :)

Lucky će sutra (danas) otvoriti glasanje topic, gde će se naći i ovaj predlog, za koji možete glasati ukoliko pošaljete SMS na 2288 [8D] (cena poruke je 299 din + PDV!!1)

Ja bih lično izdvojio i trooper-ov predlog, odlična ideja, ali na žalost nerealizovana do kraja. Žao mi je što ni ja nisam imao vremena da je doteram, šta da se radi, ostaje u fioci za sledeću godinu :/

To je to, uskoro glasanje, čekamo Lucky-ja da otvori "RUR Majice 2010 glasanje" topic.

Laku noć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...