Jump to content

ClanBase


[KGB]hybaa

Recommended Posts

  • Replies 810
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da su nam male sanse protiv Nemaca, a verovatno i Rusa.. Ostali su pobedivi... Pa GcV je igrao pre 6-7 meseci jednom tie sa Switz repkom xD Jeste da su nas maltretirali KpN i asharon, ali nista spec ;) Spanci blah... Mislim da nasa 2 top tima mogu sa njihovim, a za Bosance... CUPAVO xD

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Huh bude li BiH igrao u najjacem sastavu ( Pita , Crp , Soble , Prophe7 , Laquilla ) mislim da bi mogli lagano uzet Srb. , a bude li igrala ekipa koja je igrala protiv Slovacke ( Milan , Pita , Prophe7 , Jazzman , Laquilla ) bit ce gusto , al opet svaka im cast uzeli su Slovacku bez ijednog treninga ....

No hard feelings !

Ronaldinho_sig_by_eLdIn94.jpg
Link to comment
Share on other sites

HA ^^^ brate ne bi ja tako za spance jel ste gledali uopste vi ledpc i x6tence, dve odlicne ekipe ja mislim da spanci lagano mogu da uzmu drugo mesto ... ali nvm

U svakom slucaju GL nasima i iznenadite ...

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Milane uz duzno postovanje ja sam iz Banjaluke, zovu me bosanac mada se ne primam jer sam ziveo u BG dosta vremena... Elem ja navijam za srbiju ali protiv BiH cu biti neutralan , i zato komentar : srbija je dosta dobra po meni favoriti vs BiH, ali bih pored pite ima 2 super igraca mislim na prophe7 i soble odlicni pucaci. Ne mora znaciti da ce biti easy win za srbiju..

Link to comment
Share on other sites

Ok mozemo da dobijemo swizz sto kaze Du GcV je igrao tie :) Spanije ah tu i tamo al' uz pracc mozemo da ih dobijemo,bosna neck to neck!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ma ne mozemo pobediti Spaniju nikako imo, o Rusiji i Nemackoj da ne pricamo sto znaci da mozemo uzeti pobede jedino vs BiH i Svajcarske, mada je i to pitanje. Ovo do sada je uspeh, tako da je makar i jedna pobeda super. Masa ljudi prica da Nemacka nece igrati uopste, sto mnogo menja situaciju u grupi :D

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

nemacka - nepobediva :)

spanija - stvarno dobri igraci - mogu se dobiti

bosna - pita crp prophe7 - mogu se dobiti

svajcarci sa pingom od 20, plus im je cela repka oldskull ^+^ - ne znam sta da kazem

rusi - mmmmmmhhhhh :)

iskreno moje misljenje da mozemo dobiti samo Bosnu i to mozda:) ali ajde GL HF GURAJTE VRISTITE uz dobru atmosferu i LAN moze svasta da bude !!!!!!!!

praticu vas i bodriti!!!!!

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...