Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lakse malo sa tom rakijom, remember the bubreg :D

dunja perun, zaista vrh!

dobar je bubac, padam u depru kad krenem sa tim kalkulacijama sta bi bilo kad bi bilo... smorio sam se , krecem dalje basket pivo fudbal rakija \o/

e da zenim se na jesen OMG kafano hir aj kam

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

I meni je, pa sam proverio ostale forumaše i tog dana je skoro svakog overio!! Nadamo se da je nešto dobro :D možda je overio dobitnike nagradne igre  [|)]

Podesti me.

Doolio mi je dao blagoslov da odem do redakcije i prisvojim Orange Box koji je on dobio.

Gde je redakcija?

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Gde je redakcija?

ti ovo pitas na svakih mesec-dva? :D

Ja ne umem tacno da ti objasnim,ali evo mogu da ti kazem da je blizu Slavije :))).

inace,bio danas na nekom pregledu kod dermatologa,moram da skidam neki mladez a ledjima...naravno,to nisu mogli odmah da mi urade,nego sad moram da idem u dom zdravlja,da prebacujem karton,uzimam uput,pa zakazujem,drndam se...tako da verovatno necu to uraditi :D.

a ovako,bleja,sta da vam kazem :).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ti ovo pitas na svakih mesec-dva? :D

Ja ne umem tacno da ti objasnim,ali evo mogu da ti kazem da je blizu Slavije :))).

Nikad mi nije odgovoreno. A kad ukucam u search iskoce mi moja pitanja ili playzine topici.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ovaj moj novi posao je do jaja :D Kaze kolega, "stigli neki sosovi, vidi jel treba pregled" na predaji smene.I ja sednem za predmet, uvoznik: Extreme cc, inopošiljaoc:EA games roba:Dante's Inferno i jos neki Simsići i svašta nešto :D

I posle meni kažu, sedi mali, uči se.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj moj novi posao je do jaja :D Kaze kolega, "stigli neki sosovi, vidi jel treba pregled" na predaji smene.I ja sednem za predmet, uvoznik: Extreme cc, inopošiljaoc:EA games roba:Dante's Inferno i jos neki Simsići i svašta nešto :D

I posle meni kažu, sedi mali, uči se.

Vidim ja da ćete Vića i ti biti najbolji drugari. :)))

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...