Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako volim ova iživljavanja stranih muzičara...

Oni imaju striktne, ali ne preterano zahtevne želje vezane za ketering. Pored odabranih restorana, uživaće u kulinarskoj umetnosti iskusne Leticije Gardo, koja je kuvala i za Stinga prošle godine, s tim što je Žan Benoa alergičan na morsku hranu i čak i najmanja greška u kuvanju može imati vrlo neugodne posledice, a zanimljivo je da ni bubnjar Aleks Tomas ne podnosi ribu.

S druge strane, Goden ima striktan režim večere, koja mora biti poslužena tačno tri sata pre izlaska na scenu, a koja podrazumeva tek običan beli pirinač i lagano spremljenu ribu bez ijednog začina, uz blago prokuvano i takođe nezačinjeno povrće.

I pored ovog, Francuzi su spremni da probaju domaću kuhinju. Takođe, od organizatora Gitar art festivala zatražili su da im obezbede da probaju „stvarno dobro pivo nekog od domaćih brendova“.

U bekstejdžu Air žele čips marke „Terra“, mnogo raznovrsnog i svežeg voća, nikozijsku ili grčku salatu, tofu sir i asortiman čokoladnih poslastica. Pored raznovrsnog keteringa, jednako je bitno da u garderobama uvek ima voćnog jogurta, mnogo svežeg punomasnog mleka, ali i uvek topla kafa i čaj. U garderobama produkcije na raspolaganju će biti i sveže ceđeni sokovi od jabuka i narandži. Produkcija koja putuje sa bendom preferira kvalitetan džin i crveno vino, po mogućnosti dobar „bordo", ali i dosta limenki „koka-kole".

Ono bez čega njih dvojica neće moći, jesu izdanja francuskih dnevnih novina „Le Monde“, Le Figaro“ ili „Liberation“.

Flow of ebb

Link to comment
Share on other sites

POLOZILAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!

venac na moj grob, umri, umri, milutine cvetkovicu:))

i ja danas unishtio ispit, usmeni za desetak dana, mzoemo zajedno da org neke bahanalije, moze i taj jarbol:P;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

I meni ladno...majku mu jebem, kad ce to prolece...:(

Idem na trcanje oko 9...da malo razbijem ovu poledicu u venama :)

go go gogogogogogo

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti i odeljenje kad se od njih 30 mozda 5-6 setilo da mi je rodjendan :(

mojne da se opterecujes takvom gluposchu.Ne treba ti vise od njih 5-6 iz srednje.Ja sam mrzeo moje odeljenje i skolu u srednjoj.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kada se svi pozapošljavate i pronađete devojke/momke, bićeš srećan ako ti se rođendana seti pet osoba. Od tih pet jedna je videla na fejsbuku, druga ti je najbolji prijatelj, treća je neka riba koja se loži na tebe već dve godine (a ne sviđa ti se), a poslednje dve su mama i tata [:)]

Flow of ebb

Link to comment
Share on other sites

Jel ovo opet alt/daki ili yevod returnz :P

Inače ja sam najsrećniji kad se niko ne seti, ne moram da drešim kesu za kafanu xex xex

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...