Jump to content

NationsCup XIII


krlee

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ako ja licno mislim da je mali Urosh glup i sve to ali ovog puta je u pravu. Posle svega ovoga ce biti da smo vezbali prosli bi. Dajte sansu ljudima koji se srafe i koji ga igraju redovno, Hajberu te price da si inactive su ne realne svi mi znamo tvoje inactive pa dodjes i uzmes turnir mani se tih prica. Hajber Peca Konf Brka i jos jedan koji redovno igra i sraf do prvog meca to je siguran uspeh !

THC LA FAMILIA~!

Link to comment
Share on other sites

I ako ja licno mislim da je mali Urosh glup i sve to ali ovog puta je u pravu. Posle svega ovoga ce biti da smo vezbali prosli bi. Dajte sansu ljudima koji se srafe i koji ga igraju redovno, Hajberu te price da si inactive su ne realne svi mi znamo tvoje inactive pa dodjes i uzmes turnir mani se tih prica. Hajber Peca Konf Brka i jos jedan koji redovno igra i sraf do prvog meca to je siguran uspeh !

+1

infidel

Link to comment
Share on other sites

I ako ja licno mislim da je mali Urosh glup i sve to ali ovog puta je u pravu. Posle svega ovoga ce biti da smo vezbali prosli bi. Dajte sansu ljudima koji se srafe i koji ga igraju redovno, Hajberu te price da si inactive su ne realne svi mi znamo tvoje inactive pa dodjes i uzmes turnir mani se tih prica. Hajber Peca Konf Brka i jos jedan koji redovno igra i sraf do prvog meca to je siguran uspeh !

1.5 god ne upalim, dodjemo do finala :))) to je tako jebiga, a ja iskreno kazem da mi je forma u kurcu atm za strance :) domaci se ne racunaju ;)

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Hajberu Crnogorci/Bosanci nisu stranci ako ovde mozes sve da ocukas mozes i njih nemoj se loziti kreni da se srafis i izaberi tu repku svi znamo da ako ti i igras ti je i biras ali nemoj gledati samo Beograd malo sire pogledaj, to ti savetujem iz najbolje namere, takodje nemoj gledati samo svoju ekipu i nemoj da gledas licne ne suglasice ni sakim samo skupi najboljih 5 zasrafite se i prodjite znas i sam da mozete i nemoj da posle bude prica nismo se srafili to je glupo jako jer ste na vreme upozoreni !

THC LA FAMILIA~!

Link to comment
Share on other sites

^^ pazi kada me king juri danima da napravim account na cb-u :)) king me juri :)) toliko o tome da se ja pitam nesto :))) take a chill pill :)

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

bosna lajn up laquilla soble pita crp i propet

crnogorci cix pandemonium tigre[kapiten] i jos neka 2

makedonce vodi helius repka im sastavljena od igraca entity i simplex[kalan almighty nightmare zero i unch]

hrvati sastavljeni od noxia/skozi vodja im bolek

bugari sastavljeni od igraca iz hsbg vecinom i tolko o nasim komsijama tu mozemo svakog da dobiemo

izraelci line up : pisti[capiten] syn xpansio balocn i hinoy

@sto se tice tura sve je izvesnije da ce dobiti svedjani :S koji prosto neznaju koga da stave u ekipu 15 igraca imaju na siri spisak a navodno ce im igra walle spawn delpan carn i threat

Edited by Prins
Link to comment
Share on other sites

GL :)

Mozda greshim ali ja mislim da kod nas moze da se napravi Pro ekipa kao shto su uradili poljaci , top5 igraca iz zemlje se sastanu i kazu ok ljudi imamo po 18-19 godina (zato je bolje kada si mladji jel onda mozesh da bacish 2-3 godine na kanter ) igracemo po 5 sati svaki dan u lanu i kada bi ih KGB sponzorisao i placao put na turnire za godinu dve dana imali bi rezultati i na stranoj sceni ? A samim tim i kgb bi dobio ime u inostranstvu i bio gigant balkana koji bi mogao da pravi ozbiljne turnire sa ufurom tipa 400 evra po ekipi sa evropskim ekipama i da zaradjuje

Jel bila nekada pokrenuta ta tema u srbiji ?

Srdacan Pozdrav

http://www.youtube.com/watch?v=Omsl4JILlAs

Edited by 9pm
Link to comment
Share on other sites

GL :)

Mozda greshim ali ja mislim da kod nas moze da se napravi Pro ekipa kao shto su uradili poljaci , top5 igraca iz zemlje se sastanu i kazu ok ljudi imamo po 18-19 godina (zato je bolje kada si mladji jel onda mozesh da bacish 2-3 godine na kanter ) igracemo po 5 sati svaki dan u lanu i kada bi ih KGB sponzorisao i placao put na turnire za godinu dve dana imali bi rezultati i na stranoj sceni ? A samim tim i kgb bi dobio ime u inostranstvu i bio gigant balkana koji bi mogao da pravi ozbiljne turnire sa ufurom tipa 400 evra po ekipi sa evropskim ekipama i da zaradjuje

Jel bila nekada pokrenuta ta tema u srbiji ?

Srdacan Pozdrav

http://www.youtube.com/watch?v=Omsl4JILlAs

odoh da se tusiram,stigla topla voda...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...