Jump to content

Metro 2033


cali

Recommended Posts

metro_2033.jpg

Dve hiljada trideset treća godina. Čovečanstvo je gotovo u potpunosti uništeno. Moskva je pretvorena u avetinjski grad - kontaminiran radijacijom i nastanjen čudovištima. Malobrojni preživeli ljudi kriju se u moskovskom metrou - najvećem protivatomskom skloništu na zemlji. Njegove stanice pretvorene su u gradove - države, a u tunelima caruje tama i obitava užas.

Artem, stanovnik VDNP, treba da se probije kroz čitav metro da bi spasao strašne opasnosti svoju stanicu, a možda i preostalo čovečanstvo.

Trejler

http://www.metro2033game.com/en

metro_2033_18.jpg

ps3-metro-2033-the-last-refuge-1231620552-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svi furaju mek povez i lepljenje, raspadne mi se knjiga posle prvog citanja

Čitam napola otvorene stranice, da ne bi popucala korica po osovini [:D]

btw drugarica mi je skrenula pažnju na retardizam na poleđini: "protivatomsko sklonište" - nadam se da se ovakve gluposti neće ponavljati u knjizi.

Link to comment
Share on other sites

a sto ej to glupost?

ja se secam da su se tako zvala neka sklonista dok smo bili klinci pa smo vrsljali po njima :D

idi pokloni nekom beskućniku FO diskove i igraj Oblivion, paceru [:D]

Ima negde u NS da se pazari knjiga :D?

OLOLOL vi nemate knjižare, samo Exit! [:D]

Koliko sam video na njihovom sajtu nema Deretina knjižara, možda budeš imao sreće sa nekom knjižarom koja drži njihova izdanja.

Ili budi u fazonu 21. veka i poruči preko neta :)

http://www.dereta.co.rs/kako_kupiti.jsp

Mada koliko vidim na sajtu se daje za ~1300 sa isporukom

Link to comment
Share on other sites

pdobro ako razmislis malo i atomsko skloniste je glupost isto tako, ja sam kazem sta je bio zvanizan naziv

na sajtu pise 1200 din to sam prosledio info odatle :P

jel neko poceo da cita, kakva je? snima se i film i pravi se i igra, a bice i nastavak

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

procitao i moram reci da su mi utisci podeljeni,

sa jedne strane sjajna "prica"

sa druge strane izuzetno, po meni, lose napisan glavni lik, kao i vecina knjige, nekako mi taj stil ne lezi bas najbolje,

izuzev poslednjeg poglavlja koje je otkinulo koliko je fantasticno uradjeno

na konto igrice,

zelim im srece da naprave to iole solidno

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jelena Karleusa je procitala metro 2033?!?!?!? [:o)]

citao sam na netu i alternativni kraj koji je hteo on da bude takav, ali su ga fanovi odgovorili

uglavnom po alternativnom kraju(sa jedne strane mi je drago sto je odabrao ovakav kraj, ali sa druge strane knjiga bi bila 10x epskija da se nije pokolebao)

po alternativnom kraju stize do dela kad pocinje da se dvoumi oko svega, dal sve to ima smisla, i onda kao i u knjizi dobija novonastali polet i krece od te predzadnje stanice ka onoj najfensijoj i ubije ga zalutali metak BUM kraj knjige

:D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...