Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^_^

Nisam isao danas na paintball,nego na fudbal u balonu.Ne osecam noge,uopste,a i pritom smo izgubili onako glupo.Plus u glupom balonu nema grejanja tako da smo se smrzli.Los dan :(

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Koliko covek nauci da ceni hranu kad prestane da zivi sa svojima, znaci redovno zaboravim sta to znaci kvalitetno jesti u Bgu i onda dodjem kuci da me keva potseti   [:p]

Prejedem se za dorucak, rucak, veceru i obe uzine, dok u bgu dva tanka obroka ako me usere, ako ne, onda sta uvatim, snalazim se xD

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Koliko covek nauci da ceni hranu kad prestane da zivi sa svojima, znaci redovno zaboravim sta to znaci kvalitetno jesti u Bgu i onda dodjem kuci da me keva potseti   [:p]

Prejedem se za dorucak, rucak, veceru i obe uzine, dok u bgu dva tanka obroka ako me usere, ako ne, onda sta uvatim, snalazim se xD

+1

Tuga ziva shta i koliko jedem u Bgdu. :(

Odo' sad da jedem neshto! ^_^

.

Link to comment
Share on other sites

Meni, kad god ostanem sam, je uzhivanje da si sam napravim neki has.

Potrudim se da napravim neshto relativno jednostavno, tipa shpagete sa sosom iz kesice i malo nekog mlevenog mesa, ili da skuvam ili ispechem neko jaje ili kajganu sa gomilom nekih gluposti koje mislim da bi mogle da idu u kajganu. Obozhavam to, prosto mi je nekako slatko da jedem ono shto sam sam napravio.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

poz brate

savke i nepismeni, vratite se kućama za stalno :D

Potrudim se da napravim neshto relativno jednostavno, tipa shpagete sa sosom iz kesice i malo nekog mlevenog mesa, ili da skuvam ili ispechem neko jaje ili kajganu sa gomilom nekih gluposti koje mislim da bi mogle da idu u kajganu. Obozhavam to, prosto mi je nekako slatko da jedem ono shto sam sam napravio.

i meni je bilo uživanje da pravim špagete sa sosom iz kesice kad su mama i tata otišli na more bez mene kad sam imao 16 godinica :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...