Jump to content

Tenis 2010


Synd

Recommended Posts

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@pesma hvala bogu da je neko bar shvatio sta pisem... igra on odlicno samo ga ebe fizicka sprema i to meni nije jasno u celoj prici a isto tako jeste super sto je drugi al opet kao sto rece covek nije drugi zato sto je osvojio AO ili bar igrao u finalu nego zato sto je nadal prso sa povredama a marej nije uspeo da digne trofej...

g

@lesr lol da bas sam guglao novakovu istoriju meceva mda citaj malo sta pisem... znam ja da on ima ceo tim iza sebe ali ocigledno ne uspevaju da ga pripreme kako treba za svaki GS... nisam pratio sve meceve na AO ali ne znam da li je iko osim nadala koji stvarno ima problema sa povredama imao neke stomacne tegobe i sta ja znam a nole znamo da kad je vrucina ili je iscprljen ili ga stomak ebe ili nesto trece... pa jel ga isprozivao rodik prosle godine kad je predao mec kao zbog vrucine ili sta vec nema on 30+ god pa da mu tako sve smeta ali ocigledno je da nema predispozicije kao drugi... uhvatio si se nekih mojih reci pa to ti [:X]

Link to comment
Share on other sites

Djokovic je proshle godine odigrao najvishe meceva od SVIH tenisera, 95 cini mi se. I imao je najveci broj pobeda od svih tenisera. Jedino shto je proshle godine ocajno odigrao GS-ove. Sigurno nije slucajno drugi...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

E , pushite mi kurac s tim 8) "Svi sportisti se drogiraju, uzimaju steroide, pucaju se hemijom, zvacu eksere"... jel ste cuili? pushite mi prangiju. Muka mi je od toga.

Intervju sa Federerom i Djokovicem postoji o tome, gde pricaju kako dok su na ATP tour-u, komisija za testiranje protiv dopinga ima pravo u 5 ujutru da ti dodje u sobu da te testira i da to rade random. Ajde to nije dovoljan dokaz znam, ali "svi vrhunski sportisti se drogiraju" ne pije vodu nikako, samo zato sto neko ne kapira kako oni to mogu da izdrze. Pa ne trenira on ko zivotinja bre 5+ sati dnevno da bi se oslanjao na doping. Realno, svi su nevini dok se ne dokaze suprotno.

A i Dimke je u pravu. Djokovic ne predaje mecheve zbog nekih konkretnih povreda, jednostavno nije fizicki spreman. Vecina igraca, fazon is top100 je spremnija od njega, nemaju njegov talenat ali mogu da igraju duze.

I za kraj, svaka mu chast sto je drugi. Malo je trulo sto je on drugi ne zato sto igra dobro, nego zato sto Nadal igra lose.

eto sale posalice :) naravno postoje doping kontrole :) ali tu se bira ko ce da prodje i ko ce da ode :) boris beker je sam priznao da se dopingovao :D ali posle svoje karijere. kako to da top tenis igrac nije nikad uhvacen ?! doping su priznali i karl luis ben dzonson ... :) u sportu se godisnje obrne 700 milijardi dolara :) ko najvise zaradjuje ? sponzori :D gledanost je velika samo zato sto danasnji "sportisti" rade nadljudske stvari :) nadal trci kao bik :) lebron sa 120 kila skace 2 m u visinu usen bolt kao gepard trci :) a svi na kraju zavrse kao invalidi u najboljem slucaju .italijansiki olimpijski komitet je kao uslov stavio da moras koristiti anabolike ako zelis da ucestvujes :)

Što se tiče Karla Luisa, maratonka Klaudija Mecner (Claudia Metzner) je postavila pitanje: "Zbog čega Karl Luis u slobodnom vremenu nosi zubnu protezu?" Sama je dala odgovor: "Svako već zna, da zbog upotrebe hormona rasta vilica dobija abnormalne dimenzije." (21)

Što se tiče Engleske, u njoj su još 1985. godine počeli da kontrolišu takmičenja na kojima učestvuju i mladi od dvanaest godina starosti (!) jer je ustanovljeno da treneri daju doping supstance i deci pred-pubertetskog uzrasta.

Jedan od onih sportista koji su najviše doprineli razbijanju mita o "poštenom nemačkom sportu" je i dugogodišnji golman fudbalske reprezentacije Zapadne Nemačke, Toni Šumaher (Toni Schumacher). Po njemu, "u svetu fudbala postoji doping - naravno prećutni, čuvan kao najstrožija tajna, tabu". A evo kako su izgledale završne pripreme nemačkog tima za Svetsko prvenstvo u fudbalu u Meksiku iz 1986.godine: "Počelo je sa tri litara minerlanog napitka...koje smo morali dnevno da popijemo". "Nakon trećeg treninga svi smo dobili proliv". "Svako jutro smo uz naš elektrolitski napitak gutali gomile tableta: gvožđe, magnezijum, vitamin B u najvećim dozama, vitamin E, par hormončića za privikavanje na visinu..." "Pored tableta pljuštale su injekcije. Sam profesor Lizen (Liesen) je ubrizgao 3 000 inekcija. U njima je bilo svega mogućeg: biljni ekstrakti za jačanje telesnog odbranbenog mehanizma, vitamini C i B u visokim dozama, ekstrakt meda da bi se potpomogao rad srca i krvotoka, teleći krvni ekstrakt protiv posledica visinskog vazduha." "Uz sve to su obavezno išle i tablete za spavanje

jedan od najstravičnijih načina manipulacije čovekom u sportu je tzv."doping-trudnoća". Polazeći od toga da se u toku trudnoće količina krvi u organizmu poveća do 40%, da se uvećava srce i umnožava broj crvenih krvnih zrnaca, sportistkinja se oplođuje da bi se nakon nekoliko meseca maksimalne "upotrebe tela" za postizanje "vrhunskih rezultata" izvršio nasilni prekid trudnoće. Ne zna se pouzdano u kojoj je meri ova pojava rasprostranjena, ali je indikativno da je krajem osamdesetih u Strazburgu održan ginekološki kongres na kojem je jedna od najvažnijih tema bila dopingovanje planiranom trudnoćom

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

31.08.2009 US Open S 720 13.09.2010

18.01.2010 Australian Open Q 360 31.01.2011

22.06.2009 Wimbledon Q 360 05.07.2010

25.05.2009 Roland Garros R32 90 07.06.2010

ovo su noletovi rezultati na GS u 2009. (+ao 2010)

brate mili...

AO Q jebo ga stomak i piletina sa salatom, zajedno sa prvim setom koji je vrhunski usrao, gore nego tipsarevic

Roland Garros ispao U RUNDAMA od random nemca kohlschreibera u TRI JEBENA SETA...

Wimbledon Q ispao od random nemca Tommy Haasa drugi put za nedelju dana (Halle Finale...?)

US Open i da tolerisemo, Fedex je to... ali je posle taj isti Fedex ocajno servirao u finalu... GG sir.

dakle nole, ako hoce da juri na prvo mesto ove godine: (pisao je 24h o ovim poenima ali boli me kurac, radim sve sam)

obratite paznju na to da na velikim turnirima:

-nole i fedex mogu da se nadju samo u finalu

-nole i fedex u polufinalu igraju protiv nadala/murraya u najgorem slucaju

-delpotro/roddick/davydenko kao zajebana rogue ekipa iz top8 ih ceka najranije u cetvrtini finala

pre sezone na sljaci

16.02.2009 Marseille S 90 22.02.2010

23.02.2009 Dubai W 500 01.03.2010

12.03.2009 ATP World Tour Masters 1000 Indian Wells Q 180 22.03.2010

25.03.2009 ATP World Tour Masters 1000 Miami F 600 05.04.2010

marsej ne igra, igrace roterdam... valjda nece da se "crashuje" u ranoj fazi

dubai --- hmm, fino je to, ali on u zivotu nije odbranio titulu

indian wells --- QF --> mora da igra semifinals/finals...

miami --- F --> jebiga, samo ako uzme ima skok od 400...

Realno smatram da je zajebao zivotnu sansu, trebao je da prodje tsongu barem sad, imao je previse lak zreb, da nije bilo ni smesno.

evo fedexa na mastersima (on ne igra scrub turnire kao nole :D )

25.03.2009 ATP World Tour Masters 1000 Miami S 360 05.04.2010

12.03.2009 ATP World Tour Masters 1000 Indian Wells S 360 22.03.2010

ali vidite ovu grozotu

18.01.2010 Australian Open W 2,000 31.01.2011

22.06.2009 Wimbledon W 2,000 05.07.2010

25.05.2009 Roland Garros W 2,000 07.06.2010

31.08.2009 US Open F 1,200 13.09.2010

Lik je neoboriv sa prve pozicije do rg/w

ajmo sad na sljakicu

MNOGO zavisi od toga kome bude zapadao NADAL u polufinalu, iskreno zelim da sto vise ide na federera :) posebno na RG, jer onda Nadal moze da pocne da pravi push od onih 3000 bodova o kojima sam pricao, i da eventualno skine noleta sa druge pozicije ako nole ne uspe da napadne prvu do kraja wimbledona

12.04.2009 ATP World Tour Masters 1000 Monte Carlo F 600 19.04.2010

27.04.2009 ATP World Tour Masters 1000 Rome F 600 03.05.2010

10.05.2009 ATP World Tour Masters 1000 Madrid S 360 17.05.2010

04.05.2009 Belgrade W 250 10.05.2010

neto 1810

i fedex

12.04.2009 ATP World Tour Masters 1000 Monte Carlo R16 90 19.04.2010

27.04.2009 ATP World Tour Masters 1000 Rome S 360 03.05.2010

10.05.2009 ATP World Tour Masters 1000 Madrid W 1,000 17.05.2010

nije igrao estoril, mozda bude ove god + mozda dodje u bg da se osveti noletu za basel xd

neto 1450

u zagradi, poz nole, ja branim manje od tebe. monte carlo prosle god je bilo fazon - fed ispada od wawrinke, jebiga, medeni mesec, sprcao mirku pa bio umoran... nebitno...

ovde fed moze da mu bezi jos malo, a nole ne verujem da moze da odbrani sve ono ako nadal bude bio chitav, pogotovu ako mu bude dolazio u polufinalu

Ne... trebao sam ceo ovaj post da stavim u spoiler i da kazem ispod:

tl;dr verzija nole ne moze da bude drugi dok ne uzme bar 2 grand slama u sezoni. evo to cu i da uradim sad. jer maltene nema mesta za bilo kakve kalkulacije, prica je ovakva ukratko:

1. Federer ima masnu tvrdjavu sa grand slamovima i par mastersa koju nece izgubiti tek tako, Nole dakle mora da uzme 2 Grand Slama u sezoni da bi mogao da bude prvi, AO je usrao, ostaju mu ova 3, nema sanse to da izvede, poz.

2. Nole ima bunkercic na kraju godine, i jos jedan na sljaci, pre roland garrosa. Ako lepo odigra do RG (top4/finale na svim turnirima), uzme Roland Garros i Wimbledon (ROFL za dostizanje achievementa Rod Lavera,Bjorn Borga,Nadala i Federera), onda kao moze da proba bude prvi. Koliko ja znam, Nole nema tu kondiciju. Poz.

3. Murray ima kurac na bicikli na sljaci dozivotno, i gomilu random poena preko cele godine. On u zivotu nece uzeti Grand Slam.

4. Nadal ima jedno veliko NISTA da brani jer je stalno bio povredjen, cudo je da je i izdrzao na drugom mestu ovoliko dugo. Ako se oporavi, reci ce "Poz" Noletu, kao na onom stripu gde smrvi atp listu gde je Nole 2. a Nadal 3. :\

5. Del Potro --- Odmah da vam kazem - lik nece nista uraditi u skorije vreme, pogledajte us open zreb, peglao je randome kao nole na AO, samo je bio uspesniji od Noleta u istom zadatku... QF sa Cilicem, njam... SF sa povredjenim Nadalom, njam 6:2 6:2 6:2, Finale sa Federerom koji ne moze da ubode servis, njam...

6. Roddick - Poz.

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Yes, I am a tennis nerd :(

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

bio u areni

vip loza je tezak fail

ana ivanovic ne zna da baci loptu za servis

jelena jankovic dobila 11 gemova zaredom, gg

"vatreni navijaci" u cosku nikako da nateraju publiku na talase

i tako

day1:

1:1

sutra predvidjam da ce biti 2:2 pa onda dublovi -_-

ko uopste zove ovu ivanovicku da igra?! prosecan rurovac moze da igra bolje da ga poducim kako da baci loptu za servis jedno pola sata

mislim devojka je bila rangirana no.1 i uzela grand slam a ne moze da ponovi repetitivnu motornu funkciju... boze sacuvaj ko sve ima pare danas... oh wait, nema boga.

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Izbacili Djokovici projekte za teniske komplekse u Bgu i Kgu

Beograd:

100204-TNDJ-01.jpg

100204-TNDJ-02.jpg

100204-TNDJ-03.jpg

Kragujevac:

2w56er5.jpg

282ernb.jpg

2r75a1f.jpg

2uolz0z.jpg

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Meni to deluje da vredi mnoooooogooo vishe para nego shto je Djokovic uspeo za par godina tenisa da zaradi. Imaju li negde kolichine para koje ulazu u projekat?

Za oko mi je zapao MPC panel, oni su investitori puno projekata po Beogradu(Usce i Tri lista dunava su im najpoznatiji), tako da verujem da su oni usli u pricu sa Djokovicima.

Izmedju ostalog otkupili su i BIGZ i u bliskoj buducnosti planiraju od njega da naprave luskuzni hotel...

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...