Jump to content

Tenis 2010


Synd

Recommended Posts

Umesto da se ovde vode rasprave o njegovom teniskom umecu i trenutnom rezultatu , ovde se polemise kakav je njegov cale covek i da li je novak dobra osoba....

To sto se njegov cale bori za dobrobit sebe i korist svoje porodice , kako god da radi i u kakvom god svetlu da se prikazuje, ne moze da umanji Novakov uspeh koji je neminovan

i sve je veci , tako da , glupo je da ga poredite sa njegovim caletom , isto tako je glupo pricati o tome kakav je bio dok je odrastao , jer sigurno nije ziveo istim zivotom kao njegovi

ortaci iz kraja , koji su se rekreativno bavili sportom i blejali u kraju i ziveli za drugare , dok je ovaj skapavao po terenu....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel ovo tačno ili si nešto malo "naduvao" čisto zbog priče? Ne znam, ne pratim sport toliko, iskreno sam prvi put čuo za devojku.

nisam naduvao,reche ti covek,mega je talentovana,a za streljastvo budzet 100 dinara

Druze, mnogo sportova koji nisu slicni uplices. Cavicev bazen mnogo kosta, bazen koji i vaterplisti mogu da koriste, znaci jako je potreban i nije izdrkavanje pa i za to "nema" para. Viktorovi i Tipsini roditelji su skoro istu pricu prosli ali oni nisu broj 1. TSS nije u stanju da igracima plati put na turnire i to je to, to je kljucna stvar. Oni kad idu na turnire mogu da zarade neki dinar ali otici tamo je problem. TSS treba da plati i odlazak u kampove za obuku, trenere... Tenis je ultra skup.

Poenta je i da takvog selju treba izabrati za razliku od Bobe. Od svog sina je napravio nesto, znaci da zna formulu za uspeh, i jednostavno ne dozvoljava da mu ovi ljudi sad profitiraju na sinu kad moze on (sto je normalno). Niko ne kaze da je cvecka ali vec ima dovoljno para a i mesta gde moze da ih pravi tako da sumnjam da mu je TSS bitan zbog toga. A u ostalom - svi teniseri ga podrzavaju, da li zbog prijateljstva sa Noletom (a bar 50% jeste) da li zbog iskrenog pokusaja da promeni nesto, bolje je rizikovati sa njim nego sa TOPLICOM I ANTELJOM.

Zorana se bavi streljastvom i stvarno je jako talentovana, izgleda da ce da premasi Jasnu. A i streljstvo nije tolko skup sport tako da je njoj potrebno mnogo manje para, nije bas tolko tesko da nema leba da jede :).

tenis je sam napravljen ultra skupim jer je od nastanka bila aristokratska igra...sam taj chin klinaca koji ne smeju da se pomere,trche za lopticama,pa i publika koja ne sme da navija chine trip jos vecim...za svaki sport je potrebna koncentracija,a samo se tokom tenisa toliko forsira tishina tokom igre,toliko da se igrachi cesto hvataju za buku kao alibi...

e sad,ta formula za uspeh o kojoj ti pricas,napravio je od novaka itd itd ti pada u vodu iz prostog razloga sto on ima drugo sina koji ce biti kurac i nece biti ni top 100 igrach...novak je jednostavno rodjen kao supertalentovan teniser,i to je bilo evidentno od najmladjih dana i zato su toliko i ulozili u njega...i opet,mislim toplica i antelj jesu jedno zlo,a cisto sumnjam da su radujko i ostatak kompanije manje zlo realno...

ponavljam,nisam ni na cijoj strani,govedari su i jedni i drugi,napasu mi se muda

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e kad uvek raspolozeni laki dobar covek za nekoga kaze da je ljiga, onda ne znam sta vise raspravljamo

:)

Haha :) Pa pazi, vidi mu se po faci, a i nije ovo, kao što rekoh, prvi put da se poneo bezveze ... plus sam jedno vreme nešto intenzivnije pratio priču, išao na konferencije i slično zbog posla, pa i pratio onaj "Family Sport" i celu priču oko te organizacije ... ali dobro, snalaze se ljudi :)

Link to comment
Share on other sites

GDE SI SAD ROMANTICNI SUPERHEROJU LESKO

EVO ME STIGAO SAM BRATE, I JOS MI JE UKLJUCEN CAPS, A? A? A?

Pogledaj mendzijev i svoj post jos jednom. Ako ne vidis razliku, ja ti ne mogu pomoci.

edit: a i Mendzi je navijao za Cilica, tako da i ne mogu nesto sad da mu zamerim.

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...