Jump to content

Serbian AIR MAX


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=XYD7KPGkqHA

"Ja mislim da ti se svidjaju patike."

Si ti slushao shta oni zapravo prichaju, pre nego shto si reko da su seljachine? Poshto ne da serendaju po retardima sa Airmaxom...nego jebu ne pitaju.

Pochevshi sa chekovima, jer ce keva da radi metar dana da bi dala pola plate za Airmax?

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

pazi kad sam pre par dana video armaks koje bi "nosio".kozne cini mi se,crno bele.onako bas fino izgledaju.jes da nisam u tom fazonu,al ono bas sam sebe sam iznenadio reakcijom,jer mi se i inace gadi sve sto je truntni trend sto se tice patika.

a devedesetih sam furao sve moguce maksove,pocevsi od dvojke,do dan danas jedine patike koje sam dva put zaredom iste uzo,pa do shestice kolko se ja secam!pjuh kad sam ja devedesetih bio zajebana njuska,mosh mislit' sta sam sad!HAEHODREDE!

i da ga jebes kolko ja pamtim izgled "dvojke" i ostalih modela,ove danas mi sve izgledaju ko dvojka samo drugi dezen/materijal?!

klip je ...dobar.onako za neki HEH,nikako za HAEHAHOHA

haha nisu losi likovi uopste:)sad odgledah par klipova i ono,trude se ako nista:D

http://www.youtube.com/watch?v=rsHk6bmbnZQ&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=b_geHlw7VQk&feature=channel

na ovaj sam cak i roflovo

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Air max keva , nosim ih veoma dugo , i odilchnog su i kvaliteta i izgleda ... a onaj ko ih h8 stv nzm shto ... :O

zato sto su spin originalnih ermaksova koji su bili i prosli pre petnaestak dina. knele je hardkor, danasnja deca su fejkeri i neuspesni rivajveri! [:D] dvojka se nosila devedes cetvrte-pete i to je to, cak i ako ti znaci lol zeldi fazon, neces ih sad nositi iz ritopeka barem:)

osim ako ih ne nosis iskljucivo zbog udobnosti, ali koji je to procenat. takodje, odnos cena-kvalitet je lol, preskupe su i hteo-ne hteo, jesu simbol statusa i pripadnosti odredjenim subkulturnim grupacijama, kao sto su uvek bile.

dvojka jeste najudobnija i najizdrzljivija patika koju sam ikad imao ili cak video, al pitao si cemu hejt.

Hejt je ka tome jer Airmax se vishe ne nosi zbog doga shto su odlichne nego zato shto su ih nosile zajebane njushke 90tih.

kljucno u recenici je '90ih'. ma koliko se nerado secao tog perioda i imao neke izrazito traumatske fleseve na to vreme, takodje, ma koliko prezirao taj koncept zivota, moram da kazem da je knele, iako je bio saban, imao muda, a to nije imalo veze sa patikama i to deca trebaju da shvate. ne mos se jebes a da ti ne udje. glupi klinci:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne znam kakvi su novi ermaksevi, al kec, dvojka i trojka su bile sasvim okej patike inovativnog dizajna koji nije napadan, sto je retko. mislim, kec je bio onako izmedju nekih olskul patika i tog novog zeldi talasa. dvojka je jedna od skladnijih patika, vidi se da su obratili paznju na kompoziciju i dizajn. jeste malo seljacka sa onim kljunom i cudnim povrsinama, ali ovako 'likovnjacki', jedna od najskladnijih patika zasigurno. trojka je estetski gotivnija od dvojke, trojka moze da prodje (pogotovo kozna, medjutim, kozna trojka je sranje kvaliteta ko i svi kozni ermaksovi) i kao elegantnija patika, recimo crna verzija, zbog oblika patike. cetvorka i petica su kazna za oci i kic izdrkavanje.

moja dva dinara

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...