Jump to content

Hyundai i30


nickwood

Recommended Posts

To je već pravi post [;)]

Testirao sam Cruze 1.6 u predstavništvu u Zemunu i moram reći da je ipak SX4 imao bolje ubrzanje. Meni se činilo da je Chevy udobna mrcina (u dimenzionalnom smislu) koja bi ipak morala biti eksplozivnija za tu snagu motora. Zaita mi se činio lenj pri ubrzavanju. I Ceed 1.4 mi je delovao živahniji od amerokoreanca.

Sve je stvar ličnog izbora, svaki auto ima neku falinku, stvar + i -, pitanje je samo šta će koga privući.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

To je već pravi post [;)]

Testirao sam Cruze 1.6 u predstavništvu u Zemunu i moram reći da je ipak SX4 imao bolje ubrzanje. Meni se činilo da je Chevy udobna mrcina (u dimenzionalnom smislu) koja bi ipak morala biti eksplozivnija za tu snagu motora. Zaita mi se činio lenj pri ubrzavanju. I Ceed 1.4 mi je delovao živahniji od amerokoreanca.

Sve je stvar ličnog izbora, svaki auto ima neku falinku, stvar + i -, pitanje je samo šta će koga privući.

Ali zato Cruze 2,0 dizel... pfffff... vrhstra. Obe verzije.

Mada nije to bitno, stvarno. Ako si gledao sve te automobile, mislim da cemo se lako sloziti da je u Cruzu nekako najlepse za biti, mislim, ona komandna table je prosto sjajna!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Enterijer je Chevy do sada nikada vidjen, to je definitivno tačno. Vidi se da su dosta u njega uložili, od truda preko para do nade da će biti Chevyjev best buy. Kvalitet, naročito enterijera, skočio je za n%. Najavljivali su i poboljšane agregate za sve modele počevši od drugog kvartala 2010. ali kako stvari kod njih trenutno stoje malo je verovatno da će se to i desiti. Što je bedak, ali agregati su ipak i najskuplja investicija.

Dizel ne znam kakav je, nisam ga ni testirao pošto nisam imao keša da ga priuštim. A kako je mala verovatnoća da ću prelaziti više od 15.000km godišnje ne isplati mi se da kupujem auto sa dizel agregatom. Po mojoj kalkulaciji za Kiu Ceed razlika između u ceni između dizel i benzinskog motora na navedenu kilometražu izjednačila bi se tek posle 7 godina. Ne mogu da se setim, ali mislim da je i kod Cruzea slično.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...