Jump to content

RUR CW!


Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gj rur3 :D , pokazali smo sta znamo na infernu xd

de_ne

Nego darko, nhf ali ono prejaku ekipu si sebi sastavio, mi smo svi ostali bili prosecni, ili je to samo prva mapa bila, znam da je sve sprdnja, ali nije zanimljivo kad te pamprche kao ct i t. :)

gg svima

Link to comment
Share on other sites

pa to je sjebo mendzi kad je reko da ce da dodje vudu koji nume da hoda :/ al na kraju nije pa smo morali uzeti mihu jer nije bilo nikog drugog. a realno i raiser (ako je on behse igro sa nama) ume da igra a to nisam znao. jbg

a i moja ekipa uvek pobedjuje, ko ima problem sa tim ne mora da igra!!!!11

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

da,ja sam odmah skapirao da se mendzi smorio kad je video ljude :D.

u sustini,ni ja nisam ovako zamisljao rurcw kad je skituljko otvorio topic,ali jbg,sta da se radi...valjda se peji,neu i ovim ostalima ne igra,pa su tu "neki novi klinci" :)). Ali valjda cemo uspeti jednom da okupimo i ove nase stare rurcw-ovce :D.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

meni je jedino retardirano kad se pojavi neko ko "cita rur ali ne postuje"...ali ono...nisam igrao pre rurcw, jer nisam hteo da se ubacujem, ali ono, kapiram da sam dovoljno dugo na ruru (skoro 3,5 godine) da mogu da se pojavim ovde :)

Sta tu ima retardirano? :) Ja sam igrao juce, a ne postujem ... takav je zivot :) Ako ima mesta igracu ...

Viktore, tebi je vlj pomogo i na d2 bio jako puno :)

Edited by mihailo : fsg!

Yoda: The other side is dark.. very dark.

Obiwan: Quit whining and eat your toast already

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...