Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam i udaram za 200 sa njim

Nisi li ti isti onaj ko je na preko 50 postova svaki dan whinovao pre sezonu-dve kako DK 1shootuje sve zivo sto nije iskoristilo bar 3 CDa u isto vrijeme? Sad druga prica, opet whine huh?

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

Nebitno, moja greska, imao je weapon sinoc, nego me mrzolo tad da postujem. Fora je bila u tome da su mu hack acc i kad mu je gm vratio stvari greskom mu je vratio arena poene. Ali izgleda da su mu ga sad oduzeli i obrisali ach.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Working as intended?

Q: Where do death knights fit into the larger scope of things currently and where do you see them going from this point forward?

Ghostcrawler: Death knights are the only current Hero class, which means they are supposed to be the best class in the game.

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=18031186236&sid=1

da ne bude da nas nije upozorio

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Koja sprdnja danas na Sylvanasu.. Uzme horda WG .. U tradu ne mozes nista ni napisati niti procitati od spama..Ja cenim da je bilo oko 15-20 grupa za VoA25 i bog zna koliko grupa za VoA10.. I svakoj grupi ista prica , leader je sam iz svoje klase , pa invite-uje po 4 igraca drugih klasa..Udjem u jedan raid mag leader sam u raidu , sere kao invite-ovace jos magova i na kraju umesto 1 maga a posto su mu izasla 2 lika on invite-uje 3 huntera .. U drugoj grupi leader rogue , on sam naravano , 5 DKova , 5 paladina.. Treca grupa jedan lock u raidu , i sve fino , po dva lika iz svake klase / speca , i ostalo jos jedno mesto , nadjemo mi jednog finog locka , i kazemo evo inv locka , a on "bez lokova,ako vam se ne svidja izadjite" pola ljudi izaslo ofc..

Ja sam licno mislio da to odradim , da napravim sebi VoA25 raid.. ali posto sam to danas video , tako ogoljenu pohlepu , sam se sebi smucio.Sto sam uopste i pomislio na tako nesto.

2.Trade :Random1 : LFM VOA25!

2.Trade :Random2 : LFM VOA25!

2.Trade :Random3 : LFM VOA25!

2.Trade :Random4 : LFM VOA25!

2.Trade :Random5 : LFM VOA25!

2.Trade :Random6 WTS [Primordial Saronite]

2.Trade :Random7 : LFM VOA25!

2.Trade :Random8 : LFM VOA25!

2.Trade :HitCrit: Bunch of loot whores!

Ako se vec pravi VoA25 , pozovi 2 lika po klasi/specu.Hibrida moze biti i vise , tj.mora biti vise ali da neki rolaju za dps neki za heal neki za tanking gear.50% sanse za drop je najpostenija moguca varijanta.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...