Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blood Legion je ubio Arthasa iz 11og pokushaja...

http://bloodlegion.com/wow/blog/admin/newsSS/04HLsq.jpg

Skroz levo na slici je lik sa imenom Bobina.

Ako je neki nas lik koji igra tamo preko bare, LOL mu za imba ime :)

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

poslednji u PoS heroicu, zatim u HoR heroicu prvi itd.

btw e moze neko da mi objasni u cemu je poenta ovaj gearscore? valjda je dovoljan ach ako hoces neki raid da radis cisto da bi znali da znas "taktiku"....

Poslednji u PoS se ponekad ubaguje tako sto addovi dodju i ownuju ti hilera. Desava se samo ako hiler stoji kod ulaza u pecinu. HoR zna da se ubaguje ako na startu niko ne stoji na sredini sobe vec se svi odma sakriju. Za Gearscore svako ko je danas ispod 5k znaci da nije uradio vise od 50 heroica od kad su uveli triumph badge = i ne treba da ubija bosseve koji bacaju ~245+ loot.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

ne prdi. ja imam gs ispod 5k i upinjem se ko konj da predjem tih "famoznih" 5k, i napravio sam brejsere, pocheo sam da shtancam i saronit za chizme, chak ni sa njima necu uspeti.. imam oruzje iz hor, shtit je od kt25, mada i ne znam gde bih mogao da gadjam bolji (ako mi padne u toc25, eventualno), itd...

ma, znash gde da pogledash shta imam... i napravi se pametan pa me prosvetli kako da pregazim 5k...

dakle, ne prdi... nije poenta u 5k, jer dzabe ti 5k ako je lik debil i ne ume da promeni boju/da se skloni od chargea/da ne ide afk u sred raida/isl...

Link to comment
Share on other sites

Generalizovo sam pricu na ljude koji su lose girovani i imaju 3-4k GS posto oni uglavnom i postavljaju pitanja o GS-u. Gap od ~500 GS tj da li imas 4,7 ili 5,3 GS nece previse uticati na tvoju igru. Naravno da je nacin na koji igras klasu uvek presudan za to koliko doprinosis raidu ali u pugovima skill ne mozes da linkujes a GS mozes zato se i koristi od kad je Epic postao outdated.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

sa ovim novim s8 itemima pvperi po defaultu imaju 5800+ gs u startu samo sa offset itemima

to sam bas gledao prethodnih dana kada sam video da je usrani "prvi" t10 lvl 251 item

a taj lvl itema je relentnes bio pre 3 godine, odma se videlo da ce sada pvp itemi biti lvl milion

gazi pveere !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...