Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i kakva je Battlegrupa i PvE tamo ? Ne ide mi se u ghostown gde jedna guilda je ceo server :P

pa pazi ovako, ima nekoliko gildi koje ciste ove nove rejdove tipa ICC, ToC itd.... nije bas toliko "jak" server da sada svaka treca gilda cisti ICC.... battlegrupa je blockout, pa sad ako ti to nesta znaci, retko kad igram arenu (bg da) pa ne bih mogao da ti dajem neko "strucno" misljenje.

Edited by gnomic ^^
Link to comment
Share on other sites

Ja sam GM ex server first gilda na Xaviusu, po starom konceptu "bolje prvi u selu..."

Mi smo uzeli Celestial Defender pre nekog vremena, i planirali smo shodno svom pace-u, da uradimo i deaths demise i kasnije crusader, jebiga...

Stigao Method i kao fol nisu znali - sinoc ceo server dingovao da su uradili Yogg+0, gg Blizz za "mora da se bude mesec dana na serveru"

Realno imali smo pun kurac vremena to da uradimo, nije bas fer... ali ko ih jebe... Valjda ce battlegrounds da bude sredjen sad kad dodje fanboy crew

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

nije ona, on je! i ne znam jel ebuy :) ako nije svaka chast!

nije ebuy, trudim se kol'ko mogu :)

a vidim po msnu da je on

al je dobro ime pa sam se nalozio

Pa dobro kemp to si ti doneo zakljucak da sam ona, a sta znas mozda i jesam, mozda i nisam ;)

Edited by Unà
Link to comment
Share on other sites

Ja sam GM ex server first gilda na Xaviusu, po starom konceptu "bolje prvi u selu..."

Mi smo uzeli Celestial Defender pre nekog vremena, i planirali smo shodno svom pace-u, da uradimo i deaths demise i kasnije crusader, jebiga...

Stigao Method i kao fol nisu znali - sinoc ceo server dingovao da su uradili Yogg+0, gg Blizz za "mora da se bude mesec dana na serveru"

Realno imali smo pun kurac vremena to da uradimo, nije bas fer... ali ko ih jebe... Valjda ce battlegrounds da bude sredjen sad kad dodje fanboy crew

to nije fer jer su oni Yogg+0 uradili jos letos na Sylvanasu sto znaci da su imali odradjen achivment + fos i titula. Sad je bezveze propala titula koju ste mogli vi da uzmete. Inace ta migracija je tako kurvanjska, Method je zadnjih 5 godina bio u world top10 sto se tice pve-a i sad imaju malu krizu, izgube jednu realm first titulu i odma ko picke na djura&mornari server :S

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

oni su se prebacili samo da bi malo razredili populaciju na serveru a bio je free migration, nije im zinulo dupe za titulu 100% (da, nisam ozbiljan za sluchaj da me neko ne skapira)

puca im kurac za server, otisli su prvenstveno zbog que i laga, a veruj mi stalo im je i do realm first. Sa Sylvanasa ima free migracija na 4-5 servera a oni su otisli na jedini gde nije uzet Grand Cruseder (cini mi se)

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Trebaju mi dva top hilera i jedan unholy dps dk da im uzmem grand crusader titulu ispred nosa.

Moze vashih 25 ljudi da nam da account infos i imate Titulu 200 % ,ali mislim da bi to bio najveci kriminal u istorji wowa :PPPPP

ps. Death Demise su uradili sa altovima

pss. Netju da komentarishem zasto su otisli,ali Sylvanas je u zadnjih 5 godine isti i to im nije smetalo kada su bili bez konkurencije i imali zagarantovan realm first posto su guildovi na serveru bili fail.Ne kazem da bi moj guild uzeo Realm First Methodu u ICC,mozda ko zna,sve top guilde su tu negde sada,igra nije teska,imas limited pokusaje sve moze da se desi...mi nismo guilda koja raiduje kao oni od 11 ako treba pa do 3 AM.

Takodje nijh nije sprecio lag u uzimanju Grand Crusdera posto oni nikad ne raiduju kada je lag tako bitne stvari,ili kada dodje novi boss tamo su u 11h.Taj dan kad smo uzeli Realm first oni su raid toc u 13 h posto su znali da smo nedelju dana pre toga wipe na 48 pokushaja i fail su...mi smo dosli standarno u 19:15 u vreme najveceg laga.Dal im je dupe zinulo za tituli ili ne ja ne znam,znam samo da im je otislo preko 10 core ljudi u sledecih 10 dana.

Edited by SunshinewOw~

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

View Post chegster, on 25 January 2010 - 13:50, said:

oni su se prebacili samo da bi malo razredili populaciju na serveru a bio je free migration, nije im zinulo dupe za titulu 100% (da, nisam ozbiljan za sluchaj da me neko ne skapira)

puca im kurac za server, otisli su prvenstveno zbog que i laga, a veruj mi stalo im je i do realm first. Sa Sylvanasa ima free migracija na 4-5 servera a oni su otisli na jedini gde nije uzet Grand Cruseder (cini mi se)

sad sam i boldovao jebemu oca umrecu neshvacen...

Edited by chegster

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...