Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

ja u vanili nisam imao vise od 50 g nikad a epic mounta sam dobio tek kad sam uzeo 11. rank posto je tad kostao skoro nista

fazon je sto je sad broj majmunia koji igraju mnogo veci jer jednostavno ima vise ljudi

a zivotna matematika je vrlo jednostavno, vise ljudi = veci % kretena koji bi dali 5k golda na peta \o/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pre neki dan citam raid chat u guildi ... I neko kuca LFM ToC25 ili ICC10 ne secam se.. I javi se neki nas lik i pita raid leadera na eng. "Jel ima Srba u raidu?" a RL kaze "Ne znam , mislim da nema" a ovaj "Ako nema onda inv" .. A zatim ga pita sto bre neces da igras ako ima Srba.Ovaj odgovara : Srbi su emo! Uvek bude raid disband ako ima Srba !

So true :P

Link to comment
Share on other sites

@Kreatore

Samo da tebi odgovorim, ne zelim u dalju raspravu ici uopste sa ovim mohicaniom.

Nemas ti pojma koliko je mene tesko iznervirati ustvari. :) I to kad se desi, desi se jednom u mjesec dana max mozda, i to naravno samo u RL-u, ne preko nekog foruma. ;P Ja ne znam otkud i tebi da sam se ja nesto zacnuo, iznervirao ili slicno, ili si to samo procitao od njega?

To sto ga ti znas irl rijetko koga interesuje jer, ne znaci da ga ja, ili citav forum ovde zna irl.

To sto igra wow od vanile takodje nema nikakve veze sa vezom u ovoj prici, pogotovo taj podatak da je od bete poceo. :P

Oko ovog "ne vjerovanja", sto sam spomenuo, ne odnosi se na bilo sta, nego se odnosi se na to da mu niko nece vjerovati da je on ustvari 'zajeban' i genije lik ako dodje na neki topic i govori liku koji je upozorio ljude na scam da je retard, i da je glup. Zna se ljudi kakvog kalibra to rade..

Eto toliko.

I da, oko te prozivke, pogledaj topic, pa ces viditi da prozivku nije poceo ni chegster koji je napravio topic, niti bilo ko drugi, nego upravo on, koji je mogao ladno da zaobidje taj topic, a ne da dolazi i sere po njemu pokusavajuci da privuce paznju.

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

I da, oko te prozivke, pogledaj topic, pa ces viditi da prozivku nije poceo ni chegster koji je napravio topic, niti bilo ko drugi, nego upravo on, koji je mogao ladno da zaobidje taj topic, a ne da dolazi i sere po njemu pokusavajuci da privuce paznju.

znaci mohi attention whore? :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm kako ja razmishljam (mozda je pogreshno ofc) isto ce biti samo ce arena duze da traje :/

pa gledaj to ovako - ako neko duze zivi u areni, onda taktike koje bi ga inace ubile vise ne rade posao, pa se menjaju taktike, a to je valjda dovoljna promena. duzi zivot = vise mogucnosti da se odgovori na neke protivnicke taktike...

ovo sve pod uslovom da se znatno duze zivi, a ja ionako najvise mlatim BG-ove, tako da je ovo vise neko razmisljanje naglas, nisam bas merodavan za arenu...

Edited by brufen

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

ako je buffovana resi tolko onda ce healeri da dodju do izrazaja, a to je ok jer nece biti vise faceroll wizard i ostalih cleavova. Samo da nisu tolko sjebali da nemozes nista da se ubije

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

@Kreatore

Samo da tebi odgovorim, ne zelim u dalju raspravu ici uopste sa ovim mohicaniom.

Nemas ti pojma koliko je mene tesko iznervirati ustvari. :) I to kad se desi, desi se jednom u mjesec dana max mozda, i to naravno samo u RL-u, ne preko nekog foruma. ;P Ja ne znam otkud i tebi da sam se ja nesto zacnuo, iznervirao ili slicno, ili si to samo procitao od njega?

To sto ga ti znas irl rijetko koga interesuje jer, ne znaci da ga ja, ili citav forum ovde zna irl.

To sto igra wow od vanile takodje nema nikakve veze sa vezom u ovoj prici, pogotovo taj podatak da je od bete poceo. :P

Oko ovog "ne vjerovanja", sto sam spomenuo, ne odnosi se na bilo sta, nego se odnosi se na to da mu niko nece vjerovati da je on ustvari 'zajeban' i genije lik ako dodje na neki topic i govori liku koji je upozorio ljude na scam da je retard, i da je glup. Zna se ljudi kakvog kalibra to rade..

Eto toliko.

I da, oko te prozivke, pogledaj topic, pa ces viditi da prozivku nije poceo ni chegster koji je napravio topic, niti bilo ko drugi, nego upravo on, koji je mogao ladno da zaobidje taj topic, a ne da dolazi i sere po njemu pokusavajuci da privuce paznju.

A sto si onda osetio potrebu da napises nesto vezano za tu temu ovde kad je ona zatvorena? A da znam, glup si pa ne razlikujes topike.

btw sponzored link na google nema veze sa placanjem, mogi informisi se pre nego shto lupish glupost, postajesh ranjiv tako... :P

Sponzored link je reklama, reklama se placa novcem, trampom, dilom bilo kakvim. Da li je cilj shoping online ili promovisanje al kaide nije bitno NIJE TU DOSPELO KVALITETOM NEGO NOVCEM/NAKNADOM NEKOM DRUGOM therefor je kvalitet linka sporan i jedini realan razlog da kliknes tamo jeste ako zaista hoces da kupis nesto.

hmm kako ja razmishljam (mozda je pogreshno ofc) isto ce biti samo ce arena duze da traje :/

Kako ti razmisljas je pitanje za biologe koji se bave inteligencijom zivotinja.

Kako ce isto da bude ako cc isto traje, a ti duze zivis? Nije svaki kombo mana drain/burn pogotovo ne u woltku.

pazi ja sam chekao da chujem nechije mishljenje o wizcleave timu u odnosu na ovu promenu jer dok sam na poslu ne mogu da razmishljam o tome pa mi je lakshe da neko od vas trojice kaze, mislim na tebe capmy i kilija...

Pa ako skidas 40% crit dmga, sta mislis kako se to odnosi na elemental shamana i maga?

Nego mene interesuje posto me mrzi da se logujem na druida, na ortakovom hantu sa 900 i kusur rezija i dalje ima 9,x% smanjen dmg i 21% smanjen crit dmg tako da ne vidim neki buff rezija jedino ako je bio neki limit za max redukcije kolko mozes dobiti rezijem pa se sad isplati masovati isti.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@Kreatore

Samo da tebi odgovorim, ne zelim u dalju raspravu ici uopste sa ovim mohicaniom.

Nemas ti pojma koliko je mene tesko iznervirati ustvari. :) I to kad se desi, desi se jednom u mjesec dana max mozda, i to naravno samo u RL-u, ne preko nekog foruma. ;P Ja ne znam otkud i tebi da sam se ja nesto zacnuo, iznervirao ili slicno, ili si to samo procitao od njega?

To sto ga ti znas irl rijetko koga interesuje jer, ne znaci da ga ja, ili citav forum ovde zna irl.

To sto igra wow od vanile takodje nema nikakve veze sa vezom u ovoj prici, pogotovo taj podatak da je od bete poceo. :P

Oko ovog "ne vjerovanja", sto sam spomenuo, ne odnosi se na bilo sta, nego se odnosi se na to da mu niko nece vjerovati da je on ustvari 'zajeban' i genije lik ako dodje na neki topic i govori liku koji je upozorio ljude na scam da je retard, i da je glup. Zna se ljudi kakvog kalibra to rade..

Eto toliko.

I da, oko te prozivke, pogledaj topic, pa ces viditi da prozivku nije poceo ni chegster koji je napravio topic, niti bilo ko drugi, nego upravo on, koji je mogao ladno da zaobidje taj topic, a ne da dolazi i sere po njemu pokusavajuci da privuce paznju.

Ne mislim ja da si ga ti zacnuo niti ista, ja ti samo kazem, Mohi vec sto godina hejtuje sve redom, i po tome je i poznat, i zato ja nisam ni zakljucavao onaj topic odmah, jer su mi njegovi odgovori uvek bili zanimljivi. Po tome ga svi i znaju, pa pogledaj samo topic podnaslov, zato ti kazem, iskuliraj nesto sto on kaze, ja ne kazem "sa budalom se ne vredi raspravljati" (ne mislim da je Mohi budala, naprotiv), samo ti kazem da je on uporan i da ce te bockati sve vise i vise dok ne popizdis, a on je ovde vec mnogo dugo tako da su svi vec i navikli na takvog kakav je.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...