Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

decko ti ocigledno imas probleme sa mozgom ako mislis da neko treba da radi 50k dmga u 2 global cda i da je to u redu zato sto igras tu klasu

oces da ti kazem sta je tuzno sto udjem da igram 3v3 i dobijamo 2500+ rated timove i svakakve gladiatore i ljude koji znaju sta rade i to skoro svaki put a redovno gubim od 10-godisnih idiota samana i lockova koji pucaju neke lasere a okrecu se na strelice i hodaju unazad i nemaju predstavu sta rade samo pritiskaju dmg u svom usranom wizz cleavu i onda neko crkne u pola sekunde

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

ja nisam izgubio bg odkad sam na al akiru jel mi igramo na istom serveru?

eo screenshots :S

Ne brate,ja sam na Al`akir PVE!!! [8D]

Ma ne znam koji je kurac ono bio,ali stvarno zaredili preko 10 izgubljenih AV-a ( mada vidim da ni ti neshto nemash AV markica u inboxu [:D] )

Redovno se dobijaju bg-i naravno,ali ono je bilo neko ludilo,jebem li ga...

Inache ja sinocj pugovao ToC24 normal,ochistismo za chas,ali kapiram da se pug average dmg od 7k retko vidja :)

Jedino shto je RL bio ninja pa sve orbove i recepte za sebe ( nothing reserved moj kurac )!

No dobro,sakupio markice za heirloomove...

Samo mi nije jasno odakle spristovima sada odjedanput 9k dmg,je l` to bio skoro neki boost ili shta? o_O

Inache setili se konachno da nerf rogove od sledecjeg minipatcha,odmah pederi otvaraju qq topic na forumu!

Link to comment
Share on other sites

ne znam shta je sa spriestovima, znam samo da me istope ko bulju na duelu(retri pala)

bice da ja numem, i slazem se sa tim, nisam u zivotu igrao retpalu ali do pre nekog vremena sp mi je bio jedna od omiljenih meta a sad bezim ko slon od misha...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

decko ti ocigledno imas probleme sa mozgom ako mislis da neko treba da radi 50k dmga u 2 global cda i da je to u redu zato sto igras tu klasu

oces da ti kazem sta je tuzno sto udjem da igram 3v3 i dobijamo 2500+ rated timove i svakakve gladiatore i ljude koji znaju sta rade i to skoro svaki put a redovno gubim od 10-godisnih idiota samana i lockova koji pucaju neke lasere a okrecu se na strelice i hodaju unazad i nemaju predstavu sta rade samo pritiskaju dmg u svom usranom wizz cleavu i onda neko crkne u pola sekunde

Ja doduse imam i shamana, tacno... i u zivotu nisam nikad uzeo ele spec, niti ga igrao. To sto ti stavljas u hiperbolu sve zivo, pa mislis da je zanimljivo - nije. 50k dmga da uradi ele u 2 global cda? Hoce to..

Dalje, ti si upravo taj koji ima probleme sa mozgom ako ti ne mozes da shvatis da iz sezone u sezonu kombinacije neke klase/speca ce UVIJEK da bude OP. Blizz koliko se god trudio nikad nece napraviti kompletan balans u toj usranoj areni, jer je to i teoretski nemoguce, o praksi da i ne pricam.

Dosla jedna sezona u kojoj shamanov neki spec jak, i ti si se nasao da whinujes, kao sto whinujes svake zive sezone za bilo koju klasu.

Reko sam ti vec.. ne znam da si whinovao i derao se ALO sto si 1shootovao bilo kog clothie u pretprosloj ili prosloj sezoni, ili u onoj sezoni sto je bila na samom kraju TBC-a kad je retri ubijao sve zivo

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

Omg kako si me pwnzovao!!!111oneone!!1

Jel mogu ja da dobijem tvoju sliku da je okacim na zid ili drzim u novcaniku, jer ti si prosto car, ja se tebi divim?

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

Trinket netje [:p]

Relano ja sam odma rekao da tom axu treba nerf ali onda se pojavio blue post koji kaze da su zadovljni sa axom i da netje da ga nerfuju...medjutim ispostavilo se da se axe ponasa drugacije kod retrija i unholy DK i da procuje mnogo vishe...zele da spuste na proc kao sto ima furry warrior.

U linkuse vidi koliko je proc meni a koliko furryuju...napravicu Shadow Edge u sredu za svaki slucaj mada videcu sledece nedelje u raidu koliko je stavrno nerfovan...ali ako ce da radi 40 k dmga kao nasem warrioru onda nije vredno da se nosi obzirom da su dmg i speed fail.

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Napishi mi pls koliko je puta proc,overall dmg i duzinu fighta...ili ces imati WoL neki od toga runa ?

Posto ja nisam siguran dal je axe vec nerovan ili tek treba...na EJ kazu da je vec promenjeno nesto sto trigeruje proc...ja nemam ni jedan raid vishe da proverim do srede..

Edited by SunshinewOw~

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

to je ono sto sam pogledao na brzaka na recountu oko 37 puta je procovao na saurfangu i uradio je 4.3 % aka 80k dmg cini mi se da je fajt bio oko 8 min mada nisam 100% siguran

mada sad na trashu vidim da proc je totalno randomatican nekad procuje 10 puta u sekundi a nekad i ne bas

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

au brate pa to je katastrofa :((((((((((((((((

37 x proc za 8 min fighta i 61 proc za 3 min 25 sec nije isto...nikako...to je opak nerf i veliko je pitanje dal ce biti bolji od Shaow edga....po tvojim brojevima znaci da bi meni uradio jedva 40 k dmga a to sam sigran da Shadow edge moze da uradi samo na dmg i speed razlici(jos 2 % na crit....nije mnogo ali je 2 %)....mnogo jachi judgemnti,mnogo jaci seal procovi,beli......nakupilo bi se tu tih 40 k 100 %...a bice i manje od 40 k dmga....pitanje dal ce biti bolji i od mog starog axa DBB-a

Amerikanci kukaju da im je zbog ove promene i beserk uptime pao jel su izgleda kopali nesto po SoVu i dotovima...

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...