Jump to content

Izasao PES :D


Recommended Posts

Upravo sam napisao ono sta sam napisao i iz tog razloga je uklonjen link, jelte.

Nisam nervozan nego se ponasate kao da ste na internetu od juce. Malo se potrudite i eto vam linka :) (mininova, tpb, rs, ss...)

Ali ako ste bas toliki duduci, nece me mrzeti da napisem mali tutorijal :)

Relax :D

NIsam ni hteo da stavim linkove, ali trazili su...

A gugle je 'mocna' stvar :D

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

ovo je patch od 5gb za pes09, u kom opet nema pravih imena gomili reprezentacija kao ni primetnijih promena. Mogli su da naprave igricu sa 10 velikih timova a ostale nisu ni trebali da se trude da ubace, kad nema razloga da se sa njima igra

uzas, al najtuznije je sto nema nista bolje.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Ok dajte neke utiske posle igranja full verzije. Ja moram da kazem da je dosta bolje u odnosu na demo, igracu su nekako pokretniji. Cekam onaj gamingaccess patch ili shta vec, pa da se onda bacim na ozbiljno gustiranje. Svidjaju mi se tehnicke promene koju su uradili, i kada budem dobro proucio sistem mislim da ce to biti dobar PES.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

hm,izgleda da ja imam neki problem sa brzinom igre...naime,meni npr "ceremonija" pre pocetka utakmica,tj izlazak igraca na teren,kao i npr replay gola ide NENORMALNO BRZO...a cini mi se kao i da sama igra nesto juri...moguce da je to do onih opcija u settings-u,ali ja stvarno ne znam sta tu treba da se ukljuci/iskljuci,pa ako neko zna neka se javlja...Inace,ako nesto znaci imam CRT monitor...

odigrao sam bar 20ak utakmica...ono sto znam,je da mi se penali do jaja svidjaju,dok sa druge strane slobodnjaci su jako cudni(valjda mora da se izvali),a korneri katastrofalni! Meni je sama igra,bar za sada,nezanimljivija u odnosu na pes2009,ali ajde dacu mu jos malo vremena,i jedva cekam da igram vs ortaka nekog,da vidim kakav je fudbal u stvari...

U sustini,nista pametno i nisam rekao,ali kako mi bude nadolazilo,ja cu se javljati :))).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

nije sranje nego je igra teska, mnooogo teza nego pre..sto je realno i po meni dobro..ko hoce da se zajebava i da daje po 30 golova nek igra neki od starijih fudbala..

ono sto mi prvo upada u oci nakon 20-30 tekmi:

AI je na neverovatno visem nivou naspram 2009

Igraci koji su odbrambeni u igri vise nisu retardirani, seku lopte opusteno..nema vise onog zaglupljivanja i prolaza lopte pored njega kao da nije tu...

Konacno je sputana mogucnost da se bezglavo prodire napred, driblajuci sve i svakoga. Taktika i timska igra izuzetno uticu na rezultat sto samo dozira igrivost. Iako ce biti dece koja ce se zaliti na to...jer ne mogu da uzmu Kristijana koji je u stvari Zevs sa loptom i prodire kroz materiju.

Sudija je malo cudan, al to ne mogu jos da ocenim..

Nema univerzalnog nacina da das gol, moras da se iscimas, da napravis akciju i da se pomucis da zajebes protivnika, pogotovu ako je on Barsa/Inter/Mancester..

i golmani su dooosta dobri..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...