Jump to content

Torchlight


voodoo_

Recommended Posts

Ja Obrnu za 3h 3h 6h i slazhem se tamo posle 4-5h mi je bash bilo muchno...al mi ortak reko da ima 30 nivoa i onda zadnaj 2-3 nivoa na koja bi sprco realno sat satipo sam samo proleteo jel bash nisam imao vishe zhivaca...i to mi se sve chini da nisam imao zhivaca jer prosto je igra easy mode (igrao sam na normal, a easy dobijesh bonus XP). zavrshih sa 30 i kojim nivoom (mislim 2gim or so)

I tu negde od pola krenem da primetjujem repeticije arhitekture nivoa.

Jedini ozbiljniji bos je sam bos na kraju, ovo sve pre toga su isto easy mode.

Onda sam se izhackovao na 100 nivo, sa sva tri lika da vidim skilove - interesantan mi alchemist sa beamovima shieldovim sentryem i golemima, gunslingera josh nisam izgustirao.

A da, Destroyer stvarno ne mozhe da umre posle 25og i onog skila. Sem kad ode na portal 25-???. Tu kad sam se izhackovao na 100 nivo i lolirao gde god otishao sam se portovo, usho, i umro posle 30s. Realno prvi potion sam upotrebio tu. Tako mozhda budem igrao to jer je zapravo neki izazov i to endlessly ochigledno (cim umire lvl 100, gde si brate mnogo masan)

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo casual taman, udjes, spucas par nivoa, mozda uzmes level, istreses par puta loot u common storage, trebace zuto za nove likove i tako bez frke, kad zavrsim "story" (lol) onda cu da pocnem da farmam po mapama realno, igri nedostaje multi mnogo, svaki onaj map-dungeon bi bio strava u co-op, trenutno vanila magijašim kombinovano summoni i wand ko nublar ali može mi se d3 izlazi tek 2012 :p

Ako počnu da izdaju tilesetove redovno kao update + phat loot i eventualno dodaju neki multi, lepota

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam krenuo sa alhemicarom na normaln na lvl6 sam izbrisao lika i krenuo iz pocetka na hard posto je hard kao normal za diablo... medjutim posto sam na lvl15 dobio skil ember lance koji razbija a ne trosi manu i nisam imao nikakvih poteskoca do lvl18 kao da je postalo normal opet pa sam se smorio... ne znam da li je ovo bug dal da skidam patch il da krecem opet od starta.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Igram na normal, lvl 40 rogue

Sto sam veci lvl to mi je zanimljivije!

Ako neko peca, kada upecate 3x sushi fish (tako nesto, sushi) stavite ga u transmute i dobicete unique head koji daje 20% vise srece u pecanju i vece sanse za magic itemima koje mozete upecati :p Par puta sam upecao set boots!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...