Jump to content

MSI konkurs - moj video - The Great Creator


Recommended Posts

sjajna ideja! meni je zasmetalo sto je animacija previse iseckana , ovaj fazon bi mozda bio ok na duzinu od 10 sekundi.... ne da mi se ne svidja to seckanje, nego mi nije prijatno za gledanje (sve mi titralo pred ocima) , ili ubrzaj video, ili povecaj broj frejmova onih ruku :)

inache je i originalno i zabavno :D bravo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cilj mi je bio da bude tako "iseckano", mada se slazhem da tu i tamo fali po neki frejm. Ima oko 250 slichica, s tim shto se neke ponavljaju. Bila je takva trka sa vremenom... da sam imao josh neku sliku da obradjujem u Photoshopu ne znam da li bih stigao (a svaku sam morao). Ono anoreksija bi trebalo da se posmatra kao "notebook anorexia" i direktno je vezano za temu videa tj. X-Slim "mrshavu" seriju laptopova. Nekoliko sati pre nego da uploadujem video, prvi put sam i instalirao Vegas i u njemu samo redjao prethodno spremljene slike i odredjivao koliko koja da traje (slichno kao shto sam pre radio sa GIF-om).

Link to comment
Share on other sites

16. oktobra u ponoch (po nekom istochnoazijskom vremenu, pretpostavljam) pravi se presek koliko je puta koji video bio pogledan i to utiche sa 40% na konachni ishod (shto bash i ne razumem kako che da izvedu), a onda narednih 10 dana zhiri sa vazhnoshchu od 60% vecha i odluchuje. Hvala u svakom sluchaju [yeah]

Link to comment
Share on other sites

Pa skapirali smo mi poentu notebook anorexia... s tim sto ti je jako lose poredjenje tu, al zaista... nigde u normalnom svetu niko ne bi napravio reklamu gde se spominje anoreksija u pozitivnom smislu... posto biti anoreksican ne znaci samo biti mrsav, nego znaci biti bolestan psihicki i fizicki i mislim da ni jedan profesionalac koji se bavi marketingom ne bi upotrebio tu rec.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

morao sam da konsultujem Wikipediju:

Anorexia = appetite absence

Anorexia nervosa = a psychiatric illness that describes an eating disorder characterized by extremely low body weight and body image distortion with an obsessive fear of gaining weight

"anorexia" used separately refers to the medical symptom of reduced appetite (which therefore is distinguishable from anorexia nervosa in being non-psychiatric)

ni najmanje zlonamerno

Link to comment
Share on other sites

Dobro, ja necu da ti crtam, ako sam ne vidis sta tu nije u redu posto... "medical symptom of reduced apetite" nije nista drugo do "eating disorder" aka poremecaj ishrane... ja ti ozbiljno kazem, niko nece da stavi politicki nekorektnu reklamu u mas medije. A cak i da je taj termin skroz nesto sto nije zlonamerno.. to i nema toliko veze, jednostavno "anoreksija" je rec koju ljudi ne vole zbog svih asocijacija koje izaziva.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...