Jump to content

Nova pucačina od autora Counter-Strikea


voodoo_

Recommended Posts

Minh Le, jedan iz dvojca bez kormilara koji je pre desetak godina napravio modifikaciju Counter-Strike za popularnu igru Half-Life, stvorivši svetsku multiplejer atrakciju, pre nekog vremena dao je otkaz u Valveu zbog pritisaka za pravljenje nastavka Counter-Strikea, a onda se u svojoj firmi bacio na razvoj nove igre zvane Tactical Intervention. Minh kaže da je uvek uživao u CS-u, ali da nikada nije mogao da ubaci u njega sve što je hteo jer bi se stari igrači uvek žalili na izmene. Ipak, nova igra ne razlikuje se drastično od duhovnog prethodnika i kao temu koristi obračun terorista i milicije, ali će se na mapama sada nalaziti civili i trenirani psi za napad na teroriste. Igra bi trebalo da izađe za PC do kraja godine.

345oo3o.jpg

http://www.klanrur.rs/fps/story/12160/n...er-strikea.html

Link to comment
Share on other sites

i onda sto izlaze tupave igre i derivati, kad covek posle deset godina pravi istu igru zato sto neka deca drkaju na pandure i teroriste. otiso sam iz valvea, pa cu da pravim svoj kanter koji je isti ko stari samo ima dzukele lol i ljudi ce da kupuju zato sto sam to ja napravio...jebite se fudbaleri:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...