Jump to content

Huligani, francuzi


Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Policija bilo koje zemlje bi bila nemocna, prosto stignu pretnje da ce biti bacena eksplozivna sredstva i kraj price. Ako je neko ozbiljan u toj pretnji (a siguran sam da ima i takvih) njega niko ne moze zaustaviti i spreciti tako nesto...

Sa ostatkom posta se slazem, jbg porodica je osnovna celija drustva i odatle sve krece....

Moguce, ali zasto to nisu objavili onda u medijima? Osim ako sam propustio nisam video da je iko to objavio, a solidno pratim sta se desava.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

:D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Moguce, ali zasto to nisu objavili onda u medijima? Osim ako sam propustio nisam video da je iko to objavio, a solidno pratim sta se desava.

Pretpostavljam da ne zele siru javnost da obavestavaju kako moze da se spreci svaki skup i sl :)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da ne zele siru javnost da obavestavaju kako moze da se spreci svaki skup i sl :)

Zi konspirisi iz hir

U svakom slucaju su sve do sad skupove uspesno maltene zabranjivali (ne mozemo da garantujemo bezbednost, iliti boli nas kurac za vas skup), prajd, 1389 and co. skup, pa i ovaj protiv nasilja nije odobren (sto mu dodje 3ci za mesec dana?), tako da ne vidim razlog zasto bi krili takvu informaciju. Kad neko prank-calluje neku zgradu, svi ljudi moraju da budu obavesteni i evakuisani, zasto ne bi oni obavestili javnost, osim ako nisu gamad, pa im je veci rizik da izgube politicke poene ako ne pukne neka bomba, a ako se desi pogine pitaj Boga koliko ljudi?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id...;search=libijac

ovde pise da se ne seca kako je povredjen :) i pise da ima samo laksu posekotinu na glavi da su ga udarili necim ne verujem da bi zaboravio :) a da je bio pod alkoholom ne mogu da nadjem ako se setim gde sam procitao postovacu :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Samo da prosirim "ko stoji iza ovoga" sa mojim vec patentiranim tripom na proruske snage (deo crkve, radikali, deo sns, db...)

:)

ako malo bolje pogledash najveci interes da se ovako nesto desi je imala, ne "pro-ruska struja" nego proevropska koja ce ovo da iskoristi da zabrani nepozeljne nacionalisticke snage i da sve sto je nacionalisticko izjednachi sa shovinizmom, ma koliko to bilo nenasilno.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja nesto nisam primetio da ce neko nenasilan biti zabranjen. Jedva ce i ove istureno pro nasilne da zabrane. A ako cemo do motiva to moze da se spinuje kako hoces ...

Primera radi po vasoj teoriji gde su ds i ldp grupe profitera, sta onda njih boli k da banuju neki tamo obraz? Sta oni imaju od toga?

Sa druge strane doticne grupacije ne zele u eu, i zele da trenutna vlast ne uspe u tome .. go figure

I naravno na kraju postoji mogucnost da ovo zapravo nije teorija zavere vec da je zemlja puna divljaka koji su se naostrili da razbiju paradu pa greota da propadne trud ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

a zar neko zaista misli da bi proruske snage organizovale ovako nesto, misleci da ce prebijanjem par stranaca spreciti ulaz srbije u eu ili nato?!? boli kurac EU za smrt jednog lika. ako nas nece primiti to ce da bude zbog nekih totalno drugih razloga

i btw...LOL @ drealdlord i utoku. Decko, kako se ti vec jednom ne umorish od te uloge beogradskog Tonija Montane :)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Mad dred lozi :P . Zavisi sve od karaktera doduse, ja znam da bi do sada odrobijao barem petoro da nosim prangiju sa sobom zato mi ne pada na pamet da prilazim fijoci :P

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

a zar neko zaista misli da bi proruske snage organizovale ovako nesto, misleci da ce prebijanjem par stranaca spreciti ulaz srbije u eu ili nato?!? boli kurac EU za smrt jednog lika. ako nas nece primiti to ce da bude zbog nekih totalno drugih razloga

i btw...LOL @ drealdlord i utoku. Decko, kako se ti vec jednom ne umorish od te uloge beogradskog Tonija Montane :)

Ja sam Chika Kure a ne Toni Montana :D On mi samo idol :)

To je vec preterivanje, al tvoj je izbor :/

Bolje da si me napushio da sam vetj kreten od tih majmuna koje spominjem al ae...teo si da budesh fin :D

P.S. Ako si se vec izlozio :)

Btw jel ima neki updejt o celoj situaciji? :)

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ako malo bolje pogledash najveci interes da se ovako nesto desi je imala, ne "pro-ruska struja" nego proevropska koja ce ovo da iskoristi da zabrani nepozeljne nacionalisticke snage i da sve sto je nacionalisticko izjednachi sa shovinizmom, ma koliko to bilo nenasilno.

slazem se

btw ne znam ko je rekao, al eu boli stvarno qrac za jednog mrtvog francuza, al opet to mogu da iskoriste kao izgovor

inache nisam sto posto sigurna (ako neko zna nek mi potvrdi) ali i sa belim shengenom mislim da postoji fusnota da po zakonu i dalje zadrzavaju pravo da nekoga ne puste preko grane ako im se taj uchini shtajaznam...

oO

 

Link to comment
Share on other sites

inache nisam sto posto sigurna (ako neko zna nek mi potvrdi) ali i sa belim shengenom mislim da postoji fusnota da po zakonu i dalje zadrzavaju pravo da nekoga ne puste preko grane ako im se taj uchini shtajaznam...

to je standardno za sve granice sa svim pasošima, samo je pitanje koliko će se praktikovati u našem slučaju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...