Jump to content

Huligani, francuzi


Recommended Posts

Umro pretuceni francuz, shto tje retji ovima se sad sudi za tezhe (sa predumishljajem) ubistvo...a ne pokushaj...shto tje retji 40 godina. Plus zbog skorashnjih deshavanja, lako je mogutje da tje im dosudidi josh neka krivichna dela tipa narushevanje javnog reda i mira, uznemiravanje javnosti, izrugivanje ruglu zemlju Srbiju itd sobzirom kolko je sve zadobilo svetske medijiske pazhnje.

Sticajem okolnosti tamo jedna persona za sad mene zbunjuje, a to je onaj Michev kolega sa faxa i to 4ta godina. Shto tje retji chovek bi trebao da je presao IQ degenerika koji tuche bez razmishljanja o posledicama - ili barem prosto u mom skromnom zhivotu se ja nisam susreo sa huliganima koji su proshli prvu godinu faxa ili chak upisali isti.

Dechko sigurno je znao da ovo mozhe da ide od 20 do 40 godina kad je gurao francuza preko zidica. I shta sad? Sad ima 21 godinu, kad izadje - u najbolju ruku ce ima 61? Sa mrtvim roditeljima, vecina ljudi ce ga zaboraviti, 0 dana stazha, 0 penzijom i suvishe godina da bi tad pocheo da se bavi kriminalom. Sem da namerno ubije josh nekog kako bi dobio josh 40 godina i proveo ostatak zhivota na teretu drzhave.

Nije da me boli kurac za ove 9x - jer generalno imam predrasudu da 9x dominira degenrizmom, ovaj 84 je isto od stare postave i jedan - kontam prosto fanatik - koji eto jbg isto degenerik.

Al kolko sam video na forumu ovaj nije. Sjeba dechko zhivot sebi, a kontam da je mogo bolje za razliku od ovih ostalih.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A taj sto je navodno najvise sebi sjebao buducnost je kao sto je igor na nekom topiku rekao bash ono sto ne valja kod nas.

Takvih likova ima koliko hoces, uplacuju tikete, setaju po kraju svoje staforde i pitove, idu na tekme, bleje po kaficima i mnogo su opasni jer se ortaci i ribice loze na to. Njih ima najvisea, a teze ih je izvaliti od klasicnog oldskul navijaca sa tri zuba u glavi.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

A taj sto je navodno najvise sebi sjebao buducnost je kao sto je igor na nekom topiku rekao bash ono sto ne valja kod nas.

Takvih likova ima koliko hoces, uplacuju tikete, setaju po kraju svoje staforde i pitove, idu na tekme, bleje po kaficima i mnogo su opasni jer se ortaci i ribice loze na to. Njih ima najvisea, a teze ih je izvaliti od klasicnog oldskul navijaca sa tri zuba u glavi.

Ako je tako, onda me i za njega boli kurac ko za ove ostale...josh bolje onda ako je iz pomodarstva to uradio.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Bila je neka studija, vrte cesto to na TV a digla se kad je bila frka oko onih Iracana u zatvorima, gde "mentalitet rulje" dozvoljava pojedincu da radi stvari koje nije dotad radio. Deljenje krivice i te stvari. Najverovatnije se to i ovde dogodilo.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

pa pogledaj, ko shto reche dred, 40 godina zatvor i posle toga. Gde si bio, shta si radio. Verujem da mu je gore da ga puste na slobodu nego da ga zadrzhe posle toga na dozhivotnoj. Shta ce covek da radi napolju ako mu je ceo svet bio tih 4 zida, 20+ godina ima, a duplo to vreme ce provesti u zatvoru, mada iskren da budem ne znam nikog ko je proveo toliko vremena u zatvoru i izashao posle pa da mogu da sudim o kvalitetu zhivota i chovekovom razmishljanju posle.

Uf, najezhim se da pomislim na takav "zhivot". 40 godina fijuuu

Tuzhan mi je primer iz Shawshank Redemption sa dekicom, posle vecine zhivota provedenog u zatvoru izadje i shta uradi:/

A josh tuzhnije mi je decak kog je neki penzionisani pukovnik udario kolima i ubio. Plus je vozio pod dejstvom alkohola, i dobio neku mizernu kaznu od 3ipo godine. A covek ima 53. godine, i oduzeo je zhivot detetu! koje ima 8. Meni to nije normalno, Realno za to bi trebao da se otvori topik. Koliko dnevno izgine ljudi na nashem asfaltu, pa bar jedan dan da se ne desi neki saobracajni udes i da neko ne pogine pa bi bio super dan.

Bzvz...

( [;)] )...

Edited by ShMiGs

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

Ko ga jebe. Kao sad treba da se bacamo i razmisljane zato je neki retard sebi sjebo zivot ...

Ako mene pitate, te retarde bih poslao na 40 dina da smrde, a onda bi polako proces preneo na njihove roditelje. To moderno vaspitavanje gde ne znaju gde su im deca i sta rade, se pokazuje kao veoma solidno.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Sto kaze pesma samo jos da ih osude. Mada ce se onda naci neke pederske organizacije da opet traze neku pravdu kao u slucaju onog Urosa. Pa veze, pa vamo tamo ima da izadju posle 10 godina a mozda i manje.

Sve u svemu do jaja smo retardirana drzava. Par drugara i ja smo bili 10 dana na EP u kosarci u Poljskoj, tamo se drali i navijali i mahali zastavama po gradovima i nista nam niko nije rekao,zamerio a kamoli da nas je jurio sipkama da nas bije.

Nema od nas leba narednih 100 godina...

McGulash (Stepa) - U Zemunu zhive 4 choveka: ti (pokazuje na dodza), opti i josh jedan lik

Link to comment
Share on other sites

A josh tuzhnije mi je decak kog je neki penzionisani pukovnik udario kolima i ubio. Plus je vozio pod dejstvom alkohola, i dobio neku mizernu kaznu od 3ipo godine. A covek ima 53. godine, i oduzeo je zhivot detetu! koje ima 8. Meni to nije normalno, Realno za to bi trebao da se otvori topik. Koliko dnevno izgine ljudi na nashem asfaltu, pa bar jedan dan da se ne desi neki saobracajni udes i da neko ne pogine pa bi bio super dan.

Bzvz...

( [;)] )...

stranc u srbiji >> srbina

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Samo polako.

Videcemo sta ce biti kad se slegne prasina.

Otac jednog od uhapsenih je kako mi drug iz Pazove reče neki Slavko Četnik, opasan drmator i lovator (baš simpatično odakle i kad je pob...došao u Srbiju). Već su sve veze potegnute.

Samo polako, odležaće vrh par 2-3 godine.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Thumbs up.

Two thumbs up.

Realno, kakav smo crtani film od države, prepraviti zakon i ekstradiktovati ih pravo u Francusku, case closed.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ma navijachi nisu znali da je on francuz pa ce da se ponisti sudjenje XD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Znate onaj argument za koji se redovno hvataju patriote, šta je jedan ili dva ili deset života naspram prosperiteta zajednice i Srbije? E, tako me opasno zabole kurčina što će ovi izaći za 40 godina i uništiti sebi život, jer će doprineti tome da klinci od sada 10 puta razmisle pre nego što ih neko potpali da naprave ovakvu glupost. Jebe mi se i za ove retarde i za njihove roditelje i društvo i devojke i sve njihove živote, jer ovo znači bolju Srbiju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...