Jump to content

Huligani, francuzi


Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Isto to je sa zvezdinim navijacima koji su pravili sranja u Pragu ... licno sam je video na sred grada, skacu pale baklju, vesaju zastave ljudima na lokale, prozivaju prolaznike okolo i lupaju menjacnice. Bole je kurac za sve. Ti ljudi su kao ljubitelji sporta? Vole fudbal? Zive za zvedu? Yeah right ...

Takve treba izlolovati, i obeleziti ... isti slucaj sa ovim grobarima.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Samo polako.

Videcemo sta ce biti kad se slegne prasina.

Otac jednog od uhapsenih je kako mi drug iz Pazove reče neki Slavko Četnik, opasan drmator i lovator (baš simpatično odakle i kad je pob...došao u Srbiju). Već su sve veze potegnute.

Samo polako, odležaće vrh par 2-3 godine.

Netje valjda svi, nego valjda samo taj jedan...koji se vec brani sa slobode...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Zasto s grobarima? oni su ok navijaci.

Pa vecina verovatno i jesu sto je najgore, al se nadje 30 retarda koji prave neku drugu sliku, kao na primer ovi sto prebise francuza :) Sto naravno ne znaci da su svi sad zivotnije, daleko od toga. I zvezda ima dobre navijace, ali je izgleda taj najveci sljam isao na gostovanje :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Samo za ljude koji imaju neke dileme zašto je ovo ubistvo toliko medijski nahalabučeno, kad se to dešava svaki dan.

Mislim, stvarno treba biti car pa ne uvideti delikatnost trenutka u kome se sada srbija nalazi, ovo ubistvo ima mnogo dublje političke posledice.

Dalje kao što kaže pametni member RuRa cool, poenta je da su se isuviše osilili razni napasnici. Mene ovo nervira posebno jako, zato što sam imao sukobe sa njima ("navijačima zvezde" tj urošima, stefanima...) u deusu i sada ja ne mogu da negiram svoju mržnju i prezir prema generaciji kojoj pripadaju ovi idioti.

Znam im tačan profil, debilizam, glupost i koliko su destruktivni po sve živo. I znam da je pre bilo lek za takve da popiju preko nosa, ali ovi idioti su posebno gadna sorta.

Dakle nije obično ubistvo, nego stasavanje retardirane generacije, i to toliko masovno retardirane, da se to nije dugoo desilo na ovim prostorima, ako i ikada. I ja ne znam koji je lek za to.

I ne može se prenebeći veza između kulture i muzike i vrednosti koje su njima super, da ne nabrajam opet (imamo jebenog patuljka u VB, alo). I to što neko u nijima vidi borce za srBstvo, to je tek zabluda. To je najgori ološ bez trunke savesti.

Imamo paklenu pomorandžu kod nas.

I dosta je bar od mene trubljenja o ovoj temi, sama rasprava oko ovoga i pojava momaka koji ih pravdaju puno ili malo je dovoljna da se rasplačemo nad sudbinom svojom. Kada jedan momak koji se predstavlja kao car i kralj, završio jedan elitni faks glatko, ima para, nije socijala, ima stav da su dobili šta su zaslužili i da ga boli kara, to je i gore od ovog ubistva.

Tek ćemo da vidimo šta smo posejali.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Svirepo je ubisto i osudjujem ga.

I treba da dobiju debele kazne svi koji su to zasluzhili, ali onda ne treba praviti "presedane" u ostalim sluchajevima.

Ovo ubistvo, koliko sam skapirao, je dosta propratjeno u inostranim medijima i zbog toga sada drzhava glumi pravichnost i dodeljuju se kazne u srazmeri sa zlochinima. Ali druga ubistva i pokushaji ubistava prolaze vrlo lagano uz par veza i plavih koverata.

A i debela kazna za ove ovde je zaista uzor za druge kojima tje ,nadajmo se, probuditi savest pre nego shto pretuku nekoga.

I ne treba generalizovati sve navijache pod isto. Istina je da su vetjinom navijachi idioti. Da samo idu tamo da bi se potukli i da ih u sushtini boli kurac i za utakmicu a prilichno i za klub. Da se na tribinama diluje droga i da vazhi idiotski kodeks. Ali ima i normalnih navijacha, koji idu na tekmu zbog nje, koji idu da navijaju zato shto vole. Nema ih mnogo, ali ne vole da ih svrstavaju pod ubice i vandale.

I takodje je glupo govoriti chiji su navijachi gori ...

Link to comment
Share on other sites

Samo za ljude koji imaju neke dileme zašto je ovo ubistvo toliko medijski nahalabučeno, kad se to dešava svaki dan.

Mislim, stvarno treba biti car pa ne uvideti delikatnost trenutka u kome se sada srbija nalazi, ovo ubistvo ima mnogo dublje političke posledice.

Dalje kao što kaže pametni member RuRa cool, poenta je da su se isuviše osilili razni napasnici. Mene ovo nervira posebno jako, zato što sam imao sukobe sa njima ("navijačima zvezde" tj urošima, stefanima...) u deusu i sada ja ne mogu da negiram svoju mržnju i prezir prema generaciji kojoj pripadaju ovi idioti.

Znam im tačan profil, debilizam, glupost i koliko su destruktivni po sve živo. I znam da je pre bilo lek za takve da popiju preko nosa, ali ovi idioti su posebno gadna sorta.

Dakle nije obično ubistvo, nego stasavanje retardirane generacije, i to toliko masovno retardirane, da se to nije dugoo desilo na ovim prostorima, ako i ikada. I ja ne znam koji je lek za to.

I ne može se prenebeći veza između kulture i muzike i vrednosti koje su njima super, da ne nabrajam opet (imamo jebenog patuljka u VB, alo). I to što neko u nijima vidi borce za srBstvo, to je tek zabluda. To je najgori ološ bez trunke savesti.

Imamo paklenu pomorandžu kod nas.

I dosta je bar od mene trubljenja o ovoj temi, sama rasprava oko ovoga i pojava momaka koji ih pravdaju puno ili malo je dovoljna da se rasplačemo nad sudbinom svojom. Kada jedan momak koji se predstavlja kao car i kralj, završio jedan elitni faks glatko, ima para, nije socijala, ima stav da su dobili šta su zaslužili i da ga boli kara, to je i gore od ovog ubistva.

Tek ćemo da vidimo šta smo posejali.

e ovo.

sto se tice toga 'a kako ce da ih puste, koji im je sad izgovor', lepo. kad mi ovde budemo bili istresli stres i frust i nastavili da pricamo o basketu, oni ce lako da izadju. pa sta je bilo sa pravdom za urosa? obnovili proces. a isto ovako je bilo, ako ne i vise medijski ispraceno sa jos vise 'treba ga pobiti' komentara. ljudi se vracaju u normalne tokove jako brzo posle prvobitnog soka i onda kad procitaju u novinama nesto tipa 'za francuza po tri godine' kazu 'eto znao sam jebiga mamu im' i to je sve.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sam cin ubistva je najteze kaznjiv pravom i moralom

deco i drugari pamet u glavu

moze neko biti kul sto je navijac al nije kul narusavati necije zdravlje ili zivot

francuz je samo kap koja je prelila casu pa zato toliko medijske paznje

poenta je da je previse decurlije koja pokusava da se dokaze na pogresan nacin

sa najtezim kaznama se moze postici podizanje kolektivne svesti o tim vrstama krivicnih dela

zao mi je sto je jedan navijac ubijen samo sto postoje takvi idioti

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice tih kazni od 40 godina vrlo sam skeptican u vezi sa tim. Evo i ovom Urosu ponavljaju sudnjenje, tako da ce mu najverovatnije smanjiti kaznu na 5 godina ili cak i manje.

Inace, nije da pokusavam da opravdam te "navijace" koji su pretukli francuza, ali jedan ortak koji je navijac mi je ipricao da je taj francuz kad su ga ovi navatali i olupali krenuo da bezi i, posto nije znao sta je iza one ograde kod parkinga tamo krenuo da je preskace i zavrsio kako je zavrsio. Kolko je to tacno nisam siguran, ali mi je cudno kako to nigde nisu pomenuli (barem to da je pao odatle ili ja nisam pratio o0). Enivej najgori moguci trenutak da se ovako nesto desi, nadam se samo da nece uticati na dobijanje sengena.

A sto se tice huligana ne znam da li ste primetili ali u zadnjih par godina je jebeno neverovatan porast tih lokalnih grupica od 10-30 klinaca obicno od 15-20 godina. Znaci tolko su postali bezobrazni da je to meni nepojmljivo.

Bas skoro, pre nedelju dve, bila je subota negde oko 23:30 na osvetljenoj ulici na sred jebene stanice na kojoj ima 10ak ljudi 2 klinca ulecu u neku trafikicu i olupavaju pistoljem coveka od 60+ godina, uzimaju sta su stigli i najopustenije, znaci bez ikakvog trcanja prelaze ulicu i odlaze u obliznji parkic. Inace klinci su pripadnici cuvara casti, neke lokalne grupe na miljakovcu. Jebeno neverovatno.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Za malo dete su se isto svi zgrozili, ali su oguglali. Jel treba da iskuliramo i ova prebijanja pa da i na to oguglamo, ono, ju, krenuo mi sin na posao al su ga savatali neki nezadovoljni zbog Kosova, eno ga na aparatima, jebiga, šit hepens?

Ajde ne seri. I ja sam nezadovoljan zbog mnogih stvari. Pocevsi od nase Vlade,pa Kosova,pa nevladinih organizacija itd pa opet ne peglam strance po ulici. To je jedna stoka koja nema mozga i treba ih streljati a ne dati 40 godina zatvora.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

e matori smesan si :) povezujes njegovo ubistvo sa sengenom :)

Mislis da nije povezano? Nasi navijaci se ponasaju ko idiJoti na gostovanjima, ovde ubijaju strance zbog jebenog fudbala, samo jos treba da nam daju vize da se krecemo neometano po evropi? (kapiram da ovako nesto razmisljau ljudi zbog ovakvih momenata). Naravno da to nije jedini razlog, ali u trenutku kada nasa drzava ulaze maximalan napor da poboljsa imidz u svetu, ovakve stvari nas unazadjuju. Korak napred nazad dva i tako uvek.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...