Jump to content

Veliki Brat


sinister

Recommended Posts

Karlo je tu jedini normalan od njih. On vam je MC Karlo - host Ovo Je Moj Grad festa vetj koju godinu u nazad i jedan od organizatora.

LAZES? :D

ne mogu da verujem.. koliko me je samo nervirao sa njegovim vodjenjem show-a. zadnji put sam bio 2007 ja mislim, bese kul, al znam da smo ga proklinjali opasno :D

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

LAZES? :D

ne mogu da verujem.. koliko me je samo nervirao sa njegovim vodjenjem show-a. zadnji put sam bio 2007 ja mislim, bese kul, al znam da smo ga proklinjali opasno :D

Mda brate, on je lud dvesta na sat...ima taj neki svoj kompletno alternativni koncept :D

I evo sad upalih ovaj stream da vidim, imam shta da vidim Carlo dovatao ovu Violetu jedinu vr ribu...naravno ko drugi ima herca da se jebe pred kamerama nego karlo i strankinja koja je u fazonu da je kuci niko ne gleda...jer ni nemaju B92.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Pa brate kad blejiš u kladži, promeni društvo :)

blah,da li mislis da ikog boli kurac u kladzi za veliki brat?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam ocekivao nishta, niti se cudim, niti gledam. Zapravo izrazavam svoj protest i gadjenje.

Hvala bogu, pa postoji dugme za menjanje kanala [:)]. Inace bi morao na ulicu da protestvujem [:)].

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Pa ti si znači protiv Srbije, jer ova garnitura je ista ko slučajni uzorak stanovništva! Ua nesrbine!11

Ti se šališ, ovde su handpickovali izraženije retarde iz mase.

"Ja sam posebna devojka, samo svoja, a u kući nema nikog takvog"

"-Koji je glavni grad Amerike?"

".... ..... ..... ..... stao mi mozak, sad...."

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ti se šališ, ovde su handpickovali izraženije retarde iz mase.

"Ja sam posebna devojka, samo svoja, a u kući nema nikog takvog"

"-Koji je glavni grad Amerike?"

".... ..... ..... ..... stao mi mozak, sad...."

A jesi već zaboravio one "ankete" na ulicama što je Pink imao devedesetih kao redovnu emisiju?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...