Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juceo sam se prepio na platou ispred faksa, navatao sam vec ekipu za drugu godinu koja loci, popili smo jedno 2 kartona Niksickog i naravno klasicna scena kad se odvalim na faksu, na putu kuci sam zaspao u prevozu :D

Inace danas mi ispala neka fina sljaka, radicu kao redar na Marakani u subotu :DD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Fala lepo :)

Preneo sam ja dosta ispita sa etf-a, imam ovde još desetak komada da položim i ćao zdravo :)

Samo da ne bude za 3 godine, preneo sam dosta ispita sa VETSA, sad samo da polozim marketing u menadzmentu i cao zdravo :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jebo mater koliko ja nemam srece sa mojim kolima to nema nigde

Sinoc odvezoh devojku kuci (SPRCO) i sad na putu nazad do moje gajbe stisnem kvacilo da prebacim iz druge u trecu sve regularno i cuje se BAM, kvachilo propalo do kraja i ja ne merem menjati brzine.

Srecom bilo je pri maloj brzini i nije neki prometan put, al' jebada je sto sam ga jutros morao shlepati ko degen sa autom koji je 3x laksi i manji od mog, te nije ni mogao preko jednog nadvoznjaka da me izvuce.

Bas su to bile lepe scene sinoc i danas ujutru. Videcu koliko ce to sve para na kraju da me izadje, izgleda je srecom samo sajla od kvachila pukla.

Link to comment
Share on other sites

Ako je samo sajla onda si mogao da ga odvezes u toj brzini u kojoj si bio kuci ili ako nisi bio u brzini da ga na silu dok se jos uvek krece ubacis u brzinu i lagano tom brzinom ...

Ne moze to bas tako, morao bih na crveno da stajem na raskrsnicama...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...