Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobro jutro carevi, kako su vam cmarevi

Raspadam se, legao negde posle 4, i budili me moji u pola 7 da idem nešto sa ćaletom do grada. Još sam morao da vozim, oči su mi ispale

@ Topic - to sa stomakom je izgleda neki virus, onomad kad je mene u'vatilo obracam paznju na to, vidim da dosta ljudi ima takve simptome.

@ topic 2 - Izadjem sinoc do automobila, a ono valjda prali ulice ili sta god da su radili, i prekrili mi auto onom zhutom odvratnom vodom, koja se naravno osushila, i 95% automobila je sada zhuto :( Ne da mi se da bude cist. Sto je najcrnje od svega, meni to ne smeta, nego me smaraju svi okolo da ga perem :)

Link to comment
Share on other sites

ja imam, za loshe vreme one nazuvice vunene (od debele vune) koje mi tetka isplete ili kupi keva na pijaci...em tople (nosim ih preko carapa naravno), em badava, em mogu da se klizam po laminatu i po plocicama u kuci tako da je i korisno i zanimljivo. I josh, samo za mog brata Debelog, u njima se osecam kao pravi Srbin ;)

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Sto je najcrnje od svega, meni to ne smeta, nego me smaraju svi okolo da ga perem :)

Priznaj da si pomislio :"bah, vidi sta sam napisao sad ce igor da kvotuje poslednju recenicu i stavi :O smajli"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

opet me neka temperatura i malaksalost snasla... pi bre dokle vise

Na janje jedno sad, pa jos salatica, pa leba iz crepulje, pa ladno pivo na to....ghaaa :))))

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

e aj ako neko igra trackmaniu,nek mi se javi na pm,posto ono hocu ja da pocnem da peglam,pa da mi kazhe sta treba da skinem da bih peglao i online i single.Pusa.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...