Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Danas bio kod dva rodjaka u Obrenovcu (Radovanovici i Askovici, mozda kojotovi rodjaci) i taaaaako se najeo da sam srao pola sata kada sam dosao kuci malopre. Da nisam imao sta da citam u WC-u taaaako bih se smorio.

Da ne mislite da sam prostachina, citao sam National Geographic dok sam srao :)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlozio sam upoznavanje sa njenim matorcima. Jea. Rodj prosao skoro pa dobro, s obzirom da nije vrteo dj zmija. Mada je katastrofa svejedno... Pojeo sam pljeskavicu od 250 gr u 3 sata ujutru. kul!

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Sta ti uopste radis na tim rodjendanima?

ako imas mladjeg brate ili sestru(do 13godina) ti nas zovi,pa ces videti! :))

pa dvocasnovna animacija dece...razne igre,djuske,imitacije,takmicenja...zanimljivo je u svakom slucaju :).

inace,sad dosao sa prvog,imam da odmorim 20min,pa palim na drugi...ako nista drugo,bar sam uzeo lepe pare za ovaj vikend :).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ako imas mladjeg brate ili sestru(do 13godina) ti nas zovi,pa ces videti! :))

pa dvocasnovna animacija dece...razne igre,djuske,imitacije,takmicenja...zanimljivo je u svakom slucaju :).

inace,sad dosao sa prvog,imam da odmorim 20min,pa palim na drugi...ako nista drugo,bar sam uzeo lepe pare za ovaj vikend :).

ukratko uzimas lepe pare a ne radis nista :D

Link to comment
Share on other sites

Bio sam kod babe da jedem, i sad ona napravila neke šnicle u sosu, salata, pogača domaća i tako. I kao, taman da krenemo da jedemo, kad donosi musaku od tikvica (sa mesom). I ja kao, "baba, a šta je sad ovo?", "Pa to nam je umesto krompira", "kakvog bre krompira?", "pa uz šnicle".

Pitam se kako nemam 200kg :)) Naravno jedva sam joj objasnio (po stoti put) da mi ne treba krompir kad imam hleb i obrnuto, a kamoli da uz hleb (pogaču) imam zamenu za krompir u vidu musake sa mesom :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...