Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako neko ima neku vrstu ekspirijensa da mi naznaci sta da radim:) (fatso izvini, opet pitam po forumu:) )

znaci, drugi put u zivotu mi se desava da smorim ledja od voznje (barem mislim da je od voznje jer krece da mi bude mucno u kolima kad sednem od samog sedista, i uvek se desi ako ekstremno vozim kvacilo-prva-kocnica kroz grad vise puta dnevno). izgleda da ima veze sa voznjom jer kad sednem u auto, od same konfiguracije sedista (ma kako bilo podeseno) umirem, dok gajbi na stolici, u krevetu, u fotelji, umirem manje.

ono sto je cudno:

-savitljiv sam i ne smeta mi da uzmem sad i radim vezbe istezanja kako god oces, nece uticati na intenzitet bola.

-bol je konstantan i rezidualan sta god ja radio i sto se tice intenziteta i sto se tice rezidualnosti. jedino ako legnem na ledja skroz opusteno, maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo mi je lakse, ali to se ne racuna jer je to samo oduzimanje tripa da su dok se stoji ledjni misici zategnuti, pa se taman svede da je coveku lakse 5% kad legne.

-bol je cudan, ne mogu da ga 'nadjem' nikako. uzeo sam da se udaram rukama pozadi i isto mi je udarao se, ne udarao se. dakle, opet, konstantno i rezidualno.

-uz to sto ne mogu da ga nadjem povrsinski, ne mogu ni dubinski, vise lici na neku auru, sta li. da me pitaju na milioneru ne bih znao da kazem dal me boli oko bubrega, uz kicmu dole, uz kicmu kod bubrega, uz kicmu gore iza rebara, ili sa strane iznad kukova.

-vrsta bola je gadna, nije jak ni malo, medjutim, vrsta bola je takva da mi dodje da kenjkam naglas s vremena na vreme (ne bukvalno, ali to mi dodje nekako najbolji opis vrste bola).

-prosli put mi je trebalo tipa nedelju dana da sve dodje na staro i da opet vozim kola i da mi ne bude apsolutno nista dok izgleda nisam opet presao taj neki kriticni trip, sta li, evo pre dva dana.

me sad panda:(

e sad, vi pitate sto ja vas informisem toliko. pa zato sto, zapravo, imam pitanje:) na sta vam ovo lici i sta biste vi kao kucni narodni lekar radili. dakle, da li ladno ili vruce, da li masirati ili ne dirati ni po koju cenu, da li biti aktivan ili lezati dva dana, da li se razgibavati ili niposto ne praviti pokrete u struku itd. posto meni nista nije jasno, ja znam sta se radi kod raznih globalnih indikacija, a ovo mi je totalno lol, nemam pojma apsolutno nista...

e da, bubrezi nisu, jer sam se udaro po njima i nista, a kolko znam, treba da umres ako su bubrezi i neko te cimne tu.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo siguran odgovor:)

aj elaboriraj ako te ne mrzi:) posto ne znam otkud sad hrskavice u prici. e da, kad recimo legnem onako ko baba na ledja, cini mi se ko da ne mogu skroz da se opustim ma koliko komandovao telu da to uradi. cini mi se da se opuste ledja na momenat, a onda usledi trzaj maltene mahinalni trbusnjaka i slabina (da, jeste, kao kad svrsis pa ti riba pregrubo drnda patku perverznjaci).

u pon moram na faks, u cetvrtak sam se sjebo, danas mi je 5% gotivnije nego juce, daj neki spid ap:)

radi trbusnjake i ledjnjake!

he he:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo siguran odgovor:)

aj elaboriraj ako te ne mrzi:) posto ne znam otkud sad hrskavice u prici. e da, kad recimo legnem onako ko baba na ledja, cini mi se ko da ne mogu skroz da se opustim ma koliko komandovao telu da to uradi. cini mi se da se opuste ledja na momenat, a onda usledi trzaj maltene mahinalni trbusnjaka i slabina (da, jeste, kao kad svrsis pa ti riba pregrubo drnda patku perverznjaci).

Pa znam recimo kad radiš vežbe snage a držiš proteinsku dijetu, to je set sail for fail jer zbog nedostatka masti zglobovi kažu zdravo. A ti jelte si preopteretio kičmu od sedenja u kolima (kolko znam između pršljenova nalazi se hrskavica), a being a mršav & stuff, verovatno ne unosiš masti dovoljno i eto. Inače te simptome sam i ja imao kada sam malo sjebadnuo kičmu i leđa od previše rmbanja u teretani, trebalo je bogme par nedelja i mirovanje dok nisu prošli načisto. Isto tako seva čim se pomerim, a ne mogu da lociram odakle tačno potiče.

Link to comment
Share on other sites

mene ne seva uopste, dakle, ne zavisi od pomeranja, mogu da radim sta god ocu...

masti jedem previse, nego mi brz metabolizam, pa sam zato mrsav. inace nije mi problem da pojem 200g slanine bez leba lol.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

doolio boli me jao boli

1. Imas ipak korejanski auto kao i ja. Kad vozis svabu/francuza bola nema :)

2. Mator si.

3. To ti tvoj trooness salje bol da te obavesti da si iz hooda i da ili ides peske ili bmx-om ili busom

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

-bol je cudan, ne mogu da ga 'nadjem' nikako. uzeo sam da se udaram rukama pozadi i isto mi je udarao se, ne udarao se. dakle, opet, konstantno i rezidualno.

-uz to sto ne mogu da ga nadjem povrsinski, ne mogu ni dubinski, vise lici na neku auru, sta li. da me pitaju na milioneru ne bih znao da kazem dal me boli oko bubrega, uz kicmu dole, uz kicmu kod bubrega, uz kicmu gore iza rebara, ili sa strane iznad kukova.

e da, bubrezi nisu, jer sam se udaro po njima i nista, a kolko znam, treba da umres ako su bubrezi i neko te cimne tu.

e vozish sa otvorenim prozorom?:)

poshto ti ledja nisu dovoljno naslonjena na sedishte nego ima malo lufta gde te prebije promaja :D

jes da se ne deshava chesto al ume da smori kad se desi, kod mene je pricha ta da je bol u fazonu pritiska. donji deo ledja mozhe da smori i jedino kad se malo smiri jeste kad legnem.

reshenje, sleep it off :D

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...