Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znas na sta sam mislio, ako im se digne kurac u tom trenutku popices batine ako se nadjes tu.

tako je, slažem se, ali to nije ništa novo, to se dešavalo i pre 10,15 godina, ako naletiš na budale najebo si i to je to.

Evo da ti stavim u tvoje okvire pa mozda skapiras. Posto jelte u vojvodini postoji odredjena doza netrepeljivosti prema madjarima zamisli da tebe sutra ubiju sipkama jer si madjar.

volim te mohi.

Link to comment
Share on other sites

i plus je neko unapred planirao i pripremio se da ih izlema do zla boga i plus su ga pretukli do smrti ...

samo mali plusici ...

Desavalo se i meni da me u blokovima ili na dorcolu startuje neka ekipa koja tu klosari jer im je dosadno, a ja sam im pogodan jer sam jelte prolazio tuda. I to je uzasno ali ovo sto se desilo je tek horor.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ovde je jedan umro, a nije učestvovao u tuči nego je prebijen. Tako da ne serite, nije se ovo dešavalo.

i plus je neko unapred planirao i pripremio se da ih izlema do zla boga

upravo to pricam i ovo su cinjenice. nije bas da se desava.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

U tim tučama mladića koje se završe pre dolaska policije učesnici završe najviše sa modricama. Ovde je jedan umro, a nije učestvovao u tuči nego je prebijen. Tako da ne serite, nije se ovo dešavalo.

ako ti je to iz iskustva onda ti je lose :) ja sam bio u tuci gde je lik izgubio vid na jedno oko + dosta razbijenih glava iscasenja a momci su pusteni iz pritvora brze bolje :) gde su tada bile organizacije za ljudska prava :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Brate dok sam ja bio u Tesli bila je tuča gde je lik pao leđima na ćošak klupe i ostao invalid, al nemoj me zajebavati, pričam o tome da 20 ljudi naiđe i ubije boga u liku u kafiću u centru grada, a lik nije krimos niti je pravio sranja. Nemojte me zajebavati.

Link to comment
Share on other sites

sta neko planirao i organizovao ??? kgb organizovao nerede kako bi prekinuo globalnu dominaciju usa pocevsi od srbije... e boze boze...

Izvini nisam znao da je nova moda nosenje vodovodnih cevi i bejzbol palica u grad. My bad...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mene su jednom u Cacku u sred bela dana hteli da biju navijaci kad su mi skinuli slusalice i nije im se svidela muzika. Srecom znao sam jednog lika pa kao javio sam mu se, pa nisu hteli, celavi debili.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

sta neko planirao i organizovao ??? kgb organizovao nerede kako bi prekinuo globalnu dominaciju usa pocevsi od srbije... e boze boze...

ne na tom nivou, ali se jesu organizovali, nisu stajali na cosku i onda im je neko zasmetao. sto kaze mohi, ne nosis cevku sa sobom iz cista mira.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kombo brejker:

JBMDoolio (1 day ago)

0

Reply | Remove

sajo mozda nema najbolji flow, ali je liricki superiorniji. jedino deni k moze da se meri sa sajom.

aMaRiXMuSiC (17 hours ago)

Reply

Sto prljas ime mog kolege deni k

sa sajom deni i ja smo tehnicki milion puta bolji od levata saje.

Pozz

aMaRiX

The Bosnian Patriot Rapper

covece imacu beef sa amarixom i denijem!

cekaj batice, ti si se bas potresao oko smrti tog Francuza, bas ti je bio drag i to ?

nemoj da izvrces sad, on treba nekom isto ko i ti i ja. mislim realno, jesam ja tebi drag, sta, nisam, ne znas ni kako izgledam. a vidis, ja bi se potresao da tebe neko ubije sipkom.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i ja bi se potresao za mnogo ljudi odavde (ne daj boze nikom), ali ne i za njega.

bole me kurac iskreno. ima ko za njega da place

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...