Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Koma - Ma brate, ta Lili više nema pojma 'de udara. Pazi molim te, sad se kao zalaže za borbu protiv piraterije, a postala je poznata tako što je pustila pesme da se free skidaju putem interneta. Moš' misliti.

@ Dule - Misliš? Nikad nisam imao probleme tog tipa u ovoj nekoj kombinaciji. Javiću kako je prošlo! :))

Link to comment
Share on other sites

aj javi e:)

kad smo vec kod toga, ja sam umalo poceo da placem usled nedostatka normalne hrane, a onda me usralo da winujem, naso sam u zamrzivacu onu kao gotovu piletinu, pohovanu sa kackavaljem i sunkom, uzo krastavac, gurno ga u d...ovaj, iseko lepo, naso majonez, fetu, leba...ihaj from tuzni smajli to euforicni smajli:)

@ Koma - Ma brate, ta Lili više nema pojma 'de udara. Pazi molim te, sad se kao zalaže za borbu protiv piraterije, a postala je poznata tako što je pustila pesme da se free skidaju putem interneta. Moš' misliti.

pa dobro, to sto je pustila, to je legalno, ne iskljucuje borba protiv piraterije pustanje dzaba pesama...mozda je protiv piraterije, ali nije protiv dzaba skidanja pesama ako autor dopusti.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, to sto je pustila, to je legalno, ne iskljucuje borba protiv piraterije pustanje dzaba pesama...mozda je protiv piraterije, ali nije protiv dzaba skidanja pesama ako autor dopusti.

Ne znam, meni je to skoro u rangu kao da sam prodavao na Bulevaru čarape i parizer iz mađarske 10 godina, i onda 11. godine otvorio lokal u tom istom bulevaru i prodajem to isto samo sada pod firmom "Milanče komša" a ne na tezgi odmah do ulice, i automatski postanem najveći zagovornik fiskalizacije tezgi, uvođenja PDV-a istima, pa čak i proterivanja na "pijacu-trg i tako u krug" a ne na "prelepo šetalište Bulevar". Jasno je da sam prešao iz tezge u lokal jer mi ide ok, kupuju kod mene ljudi i to, ali ne vidim što bih automaCki krenuo u pljuvačinu onoga što sam radio do "prekjuče".

Link to comment
Share on other sites

pa kako ne vidis razliku u konceptu. ako ona pusti pesme na dl to je njena stvar i dobra volja. nema veze sa tim da neko bespravno prodaje okolo pesme koje nisu okacene za dzabe dl od strane autora.

moze ona da napravi ceo album, stavi ga na piratebay kao torrent i na youtube, al to je njen album.

mislim, nema tu nesto tebi se cini ovako, meni ovako, jednostavno su razliciti koncepti. ona ne pljuje ono sto je 'radila do prekjuce' jer nije nista piratizovala.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

a brate, metalika jesu retardi, ali ni oni ni ova lili se nisu zajebali jer lakijev primer jednostavno nije dobar. da su metalicari nasnimavali kasete, lupam, mejdena i pustali ih u trejd, to bi bilo to. sa svojim autorskim delom mozes da radis sta hoces, to nije piraterija.

osim ako ne pricas o nasnimavanju nekih tudjih pesama, a u tom slucaju bi to bilo ono sto laki prica za onog lika za parizerima. a ova riba nema veze s tim.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

it comes with a price!

jel to neki magnetni fluks nesto poludeo il sta ja znam, mislim, ljudi izgubise radar za ironiju, pazte ovo:

Schillex (9 hours ago)

0

Reply | Spam

Hehe, ne razumem kako neko ovo moze da slusa...o.0 sry za sve fanove (ako ih ima) ali, prosto receno, ova pesma i izvodjac su...SHIT

JBMDoolio (6 hours ago)

0

Reply | Remove

gospodine, ali vi ocigledno niste obratili dovoljno paznje na izvanredan flow, vrcave rime, te fantasticne igre recima i dosetke...deniju se mogu pribliziti samo sajo i napoleon, medjutim, dok je deni inteligentan i versatilan, sajo je, pored odlicnog flowa, ogranicen sto se tice tema, a napoleon je, opet, previse sirov da bi mogao da se meri sa velikim igracima. on samo psuje, a deni zapsuje kad treba.

Schillex (2 hours ago)

0

Reply | Spam

Izvini brate, ja sam se izvinio svim fanovima u napred, ali moram nesto da te pitam... tebi je ovde dobar FLOW?!? a mogu da te pitam da li ti znas u opste sta je flow, posto ovaj njegov uopste nije ni priblizno dobar...?!? on uopste nije inteligentan kao sto kazes, ne kazem da je glup, ali od pametan je daleko... ako je ovo dobar flow, ti druze nisi onda dovoljno slusao ovakvu muziku...

[:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Није ми добро колико ми је добро О_о

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...