Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ili ne :-D

Ali i da da, znas da 99,2% ljudi sa foruma zivi u Srbiji.

( [:)] )...

btw Kad se migsa vratio bio sam banovan tako da, jedan bigup!

pa da kazhemo da ce se ukinuti vize, pa ce lakshe moci da se krstari kroz Evropu, pa eto shanse:)

btw. thx:))

recimo dedinje ili blokovi :)

[:D]

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

to sam skonto, nego nisam skonto strip, sad sam ga tek ukapirao:) brate, sto ove stripove ne rade ljudi koji zapravo znaju da crtaju i kadriraju (ima sjajnih stripova sa cica glisama, da se razumemo, al jebes strip koji preletim sedam puta da skontam ko je ko i sta se desilo).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Tako je, stariji si od mene, nauči me.

Meni bi bilo iskreno bolje da si ti meni nesto pokusao da kazes, ali post na koji sam ti odgovorio kao da je pisao nadrkani sesnaestogidsnjak, ne mislim nista lose ali uocio sam da u poslednje vreme hejtujes dosta stvari, nisam ja kriv ako si ti ispizdeo nesto u poslednje vreme, samo kazem sta ja mislim, mozda nisam u pravu jer imam 6 godina manje.

E da, igrao sam poker naravno i uzeo poprilicne pare, odavno ne znam za minus :D

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Meni bi bilo iskreno bolje da si ti meni nesto pokusao da kazes, ali post na koji sam ti odgovorio kao da je pisao nadrkani sesnaestogidsnjak, ne mislim nista lose ali uocio sam da u poslednje vreme hejtujes dosta stvari, nisam ja kriv ako si ti ispizdeo nesto u poslednje vreme, samo kazem sta ja mislim, mozda nisam u pravu jer imam 6 godina manje.

E da, igrao sam poker naravno i uzeo poprilicne pare, odavno ne znam za minus :D

A fudbalicu matori ?

Link to comment
Share on other sites

Ama dečko po ceo dan visi na fudbalici i pokeru, gde je mogao da nauči šta treba za žene a šta ne?

to sto radis je argumentum ad hominem i opet ga radis iako sam saljivo izneo mane istog [:D] moze da ima i dvanaest godina i da bude retardiran, ali ne mora da znaci da nije u pravu.

secam se kad sam pricao sa jednim lekarom i nesto se uvatimo voznje i pricamo nesto o prvoj pomoci. i nesto je bilo kad se sumnja da je slomljena kicma i on kaze stavi se nesto ispod glave da se drzi prirodan polozaj. i ja se setim da treba i ispod ledja da se stavi (donji deo ledja) i kazem i on kao 'a, uh, ovaj, da, ma ne treba'. i ja krenem da insistiram kao pa to je 'S' oblik kicme, secam se lepo itd. i on kao ma jok jok, ja se uzjogunim, nadjem knjigu i nadjem da treba. onda je bilo 'pa ko je pisao tu knjigu, a, pa znam tog sto je pisao, nema on pojma' itd. a u stvari zaboravio covek, nista cudno...

a eto, ja sam svasta radio, sa svakim se druzio i svasta video pa se opet slazem sa njim, ja nisam ceo dan na fudbalici i pokeru.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ama dečko po ceo dan visi na fudbalici i pokeru, gde je mogao da nauči šta treba za žene a šta ne?

Jadno mi je da svaki put na forumu napisem kada sam smuvao, bio sa ribom na jedno vece ili tako nesto, sem kada je nesto ozbiljno, jednom sam se hvalio, zato sto mi je stalo do te ribe i to je to.btw. poker i fudbalica zajedno oduzimaju max 5 sati dnevno :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...