Jump to content

Need For Speed Shift


Madafak

Recommended Posts

Meni ovo baš loše radi. E6550, 2 GB rama, 8800GTS 320, win7 x64, stavio nove drajvere, i kad krene vožnja, samo secka, ne mogu da odvozim 5 sekundi bez seckanja. Grafiku sam ostavio difolt, 1650x1080 medium

Jel loš RLD riliz ili ?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

boli me kara, nfs je to, nije da mi se igra baš toliko, ako je toliko dobar, uzeću za PS3

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nabudzeni peugeot 206 > svi ostali automobili, mali, stabilan, idealan za gradsku voznju i ako volis da izguras ljude sa puta u multiju [:D]

Igrao sam ja skoro sve delove posle izbacivanja 206-ice ali bih izgubio volju da nastavim negde na pola, nadam se da je ovaj Shift dobar, nisam skoro igrao neku dobru voznju.

P.S: Ja sam od onih sto ne pustaju gas u krivini pa zato razumite zasto zalim za 206-icom [8D]

IMG_0093.jpg

[8D]

Edited by drug
Link to comment
Share on other sites

izbacuje mi dont send, dal je moguce da je to samo zato sto sam uzo atija? sa gforcom me nije izbacivao, ali sam imao 1-2fps, pa reko da vidim sad da instaliram kad sam se ponovio i ono kurac...

u nastupu agonije i ocaja cak sam instalirao physx koji ne znam sta ce mi i nece...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nije do kreka, mislim, radilo mi je sa tim krekom na gforcu, na istom sistemu, windzi itd. isto se desava krekovao vanilu ili pecovanu verziju...a za ove mini imadze trebaju ovi toolovi, to me smara da drndam...

identicno se ponasa, recimo i trine, s tim sto je trine to radio i ranije na ranijoj grafickoj, pa i na ranijem windowsu...da me jebes mora da ima neke veze sa physxom

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e jebiga, plasio sam se da ne bude neki takav zahvat...

inace, jebem li ga, nikad nisam reinstalirao windzu kad zongliram sa hardverom tog tipa, grafa, memorija, hard...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nemam snage da reinstaliram, skoro sam instalirao i to vise puta usled nekih zajebancija, mozda za koji mesec:)

jel sam dovoljno jak za sedmicu? sempron 3400 (na 1.8), 3gb...

ajvan:

e jebiga:)

btw ocistio sam sve sa nekim cleanerom i sve je kul ko i pre, osim, naravno, shifta:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...