Jump to content

scribblenauts izaso


Doolio

Recommended Posts

elem, cudi me da nije bilo teme. scribblenauts je igra za gba, skoro je izasla, a najavljivana je brdo. ukratko, igra je manje-vise logicka, na svakom nivou treba doci do zvezdice. to radite uz pomoc tzv notepada u koji upisujete reci, a objekti koje ste upisali se pojavljuju na ekranu i vi ih onda koristite. npr upisete skateboard i pojavi se skejt i mozete da ga vozite. igra ima bazu od tipa 20 000 reci, tako da ima svega i svacega (nema kopirajta, licnih imena i tako tih stvari). u svakom slucaju, sjajan koncept, upravo sam poceo da igram i sjajno je.

igra je za gba, pa ce vam trebati emulGator

http://www.megaupload.com/?d=LHA3A47M

i ROM:

http://www.megaupload.com/?d=5SNDD8TS

igra je mala, devet mega, a koncept je sjajan, i koliko sam do sada (pola sata mozda) uspeo da vidim, nije usran.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meni je sve na default sljakalo sto posto kako treba. al ne znam, nikad nisam saveovao, samo sam izlazio iz igre nasilno, emulator po defaultu pamti napredak u profilu kolko sam zapazio.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ako vam krchi zvuk startujte emulator preko No$Zoomera (ima u ovom duliovom uploadu) i kada uchitate rom Other->Noise Suppression.

Biche skoro skroz normalan

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Dokle ste stigli sa ovim, ako je neko igrao dalje?

Ja sam batalio pikanje na PC-ju, jer nisam mogao lepo da kontrolišem lika, međutim onda sam uzeo na DS-u da pikam, gde je naravno prava pesma.

Trenutno sam u onom "auto parku", mislim da je to 7. deo sa nivoima ... doduše, ima još nekih nerešenih nivoa u prethodnim, ali time ne mogu da se ternutno bavim :)

Meni je strava igra, i kul su zadaci, jedino što sam provalio a to je da prosto imam neke načine na koje rešavam probleme i to sad ide tako iznova i iznova. Odnosno, malo sam lenj pa stalno koristim iste fore, što nije greška igre već moja, ali opet :)

Jel još neko pikao nešto dalje od prvih nivoa?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Preš'o!

Laganim igranjem u trenucima dokolice, tipa 20ak minuta dnevno, i evo, gotova je :)

Završio sam sve nivoe po prvi put, stvarno me sad mrzi da prelazim ponovo i otkrivam nove načine završetka, mada kapiram da je i to zanimljivo. Imam nešto tipa 70.000 para sa kojima ne znam šta bih :) Tj. mogu da kupujem one pesme i to, ali pošto igram bez zvuka, nije mi posebno zanimljivo.

Sve u svemu, super igra!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

au svaka cast...sad me podseti, ja sam reinstaliro komp, pa je igra nestala u lagumima zaborava, mogo bi ponovo da instaliram. ja sam lako odustajao vec na nekim prvim nivoima jer mi je fps prilicno bezvezan, pa onda tipa ubacim ajkulu u bazen da pojede lika, i ja upadnem posle tri sekunde jer nisam lepo skocio. i to me je fino smorilo da prestanem da igram...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...