Jump to content

Heroes of Might and Magic III


leisure

Recommended Posts

Napravio sam topik, da se na njemu dogovaramo(ako postoji interesovanje kod vas, jelte) za online hamachi RUR members partije.

npr. dodje kili 'e, sprco sam danas, mogao bi da opikam heroje uveche. hoce neko?' to vidi Dule i kaze'hocu ja, ajmo u litru rakije L mapu'...i kili pobedi, ali samo zato shto je Dule popio svoj ulog za vreme partije, pa mu je opao knowledge i spell power...;D

Moj skill level je da na WOGu krenem impossible protiv 7 kompova u alijansi, ne koristim autosave, vec sve ide u 'real time' i dobijem kada god je teoretski moguce :)

Danas ne mogu, ali najverovatnije sutra uveche, ako neko hoce. (u subotu moram neshto da shljakam od 5 ujutru sa caletom na sat-dva, pa necu ni da spavam do tad)

edit: za sada sam stigao samo deo da uploadujem, jbg obaveze. ali ajde da bacim bar to :)

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

pa ne znam, mozda je najbolje da pikamo SOD a? :)

za link cu da se iscimam kasnije, ili se chak iscimam da uploadujem svoju verziju na rapid i gotovo :) moram od kuce, tu mi je dobar upload.

btw ja sam komshiji samo prebacio celu instalaciju(WOG included) copy/paste, mogu da zapakujem tako i vama, kapiram da bi shljakalo bez problema

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

mislim da smo igrali par partija vec leisure zar ne ili je to bio neko drugi

a i sa duletom nisam zavrsio nikad partiju

sta znam mozemo da igramo posle podne uvece tu sam ako ocete

heroes complete radi sasvim ok prvi dl link na mininovi i ajde

e sad posto si napravio topik uzmi i napravi neki playtime nesto se iscimaj da bi ustvari radilo

posto sam ja vec pravio topike za igranje i svaki put je crko topik jer nema ljudi sutradan jer sve mrzi da nesto urade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...