Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol za masonske faraone :)

evo me na poslu, razmisljam vec dve godine o tome kako da pregrmim onaj period od 1-5 kada sam jako gladan...kad pojedem voce ostanem gladan, ako pojedem nesto teze, userem ruchak :S

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

lol za masonske faraone :)

evo me na poslu, razmisljam vec dve godine o tome kako da pregrmim onaj period od 1-5 kada sam jako gladan...kad pojedem voce ostanem gladan, ako pojedem nesto teze, userem ruchak :S

Ja kad hocu da ne jedem, uzmem popijem fuka. I onda kada je vreme za has budem cakan i spreman skroz.

A ja sad, drugari, idem u skolu, da budem dezuran ucenik. ffs, fml.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

tesko da mogu da spremim sniclu na poslu :)

karanje matoreeeeeee

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mislim da bi me boleo stomak. ne znam, probacu sutra. sad sam kupio kiflu i kiselo mleko od 400 grama ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest mali boro

lol za masonske faraone :)

evo me na poslu, razmisljam vec dve godine o tome kako da pregrmim onaj period od 1-5 kada sam jako gladan...kad pojedem voce ostanem gladan, ako pojedem nesto teze, userem ruchak :S

ili zakuntaj ili se napij [8D]

Link to comment
Share on other sites

Kojim lom u kuci, selim se na na Karaburmu, ima zilijardu stvari da se ponese :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

upravo sam saznao da je svetski rekord u sklekovima (non-stop, znaci bez pauze od pocetka do kraja) 10 507 i nije mi dobro:) mislim, sa ostalim stvarima covek moze da se identifikuje do neke mere, tipa, ako neko dize 500 kila, neko prosecan dize 60, pa imas neku razmeru. neko trci devet i po, neki normalan lik trci 13 recimo. itd, ovo mi je stvarno monstruozno. i to je postavljeno osamdesete, kasnije su u ginisu promenili iz consecutive u to da imas 24h sa pauzama, pa ti rasporedi kako oces.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

10,5k pravilnih sklekova bez prekida? :O :O :O

Jel ima negde slika, jel mu znas ime?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...