Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

1723 valjda, idemo gore dole.. juce sam odigrao najbolju partiju u svom zivotu..ne zato sto smo dobili vec jer su se oba tima medjusobno sprdala, bilo je tako opusteno i svi smo se sprdali na svaciji racun, ja sam igrao sa Valkyrom pogodio sam 30% strela ali sam pogadjao samo steltovane..znaci plakao sam od smeha uzivao i zaista prvi put da se nisam nervirao .. ah.. sta bih dao da ponovo naletim na likove sa kojima sam igrao :D

Bravo za ovaj post.

Link to comment
Share on other sites

Scout je najvece smece od heroja ikad. Tim koji ima scouta gubi partiju 90%,

Ne znam mene skaut podseca na minera iz dote,smara dok neko ne uzme gem ili wardove posle toga moze da izadje iz partije.

qft

Nema ni jedan skill koji pomaze timu, osim onih kvazi wardova, koje i ovako svako moze da ima za 200gp, nije carry a non stop ks-uje chime slabi sopstvene kerije, umire iz 3 udarca - gde je tacno njegova prednost? jebeno smece

Isto tako i vi sto igrate electriciana kao carry-ja lol, electrician ne sme toliko da ubija, jer onda postize isto sto i scout. Naravno u debilnim pubovima, ni nema mnogo veze sta ko radi...

ajde ne

Link to comment
Share on other sites

Igzekli.

Enivej sinoc sam igrao najzabavniju partiju ikada, neki random pub sa debilima. U mom timu ja mislim da su pored mene bila jos 4 brazilca koji su se valjda znali , krenuli nesto mega da failuju a onda i meni nesto da seru sto u chatu sto preko mikrofona. A ja igrao Pebbles-a :))))

Znaci izivljavao sam se nad njima, tipa jedan od tih brazilaca bezi od njih 5 i uspe da se dovuce ziv do tovera i ja uzmem i bacim ga ka njima i slicne kul akcije ololo

ajde ne

Link to comment
Share on other sites

Eh : ) Ja i dalje vidim grupu moderatora sa foruma kako pricaju da je los pik : ) Elem da se ovo ne bi razvlacilo u nedogled daj mi stats ili bilo sta kao dokaz da ljudi imaju vezu sa vezom bilo koga sto je postovao u tom topiku kao dokaz da je dobar igrac, a ja cu da ti dam stats ljudi koji kazu da je dobar pick :D. Top igraci hona nisu natural hon igraci nego ol skul dota igraci koji su dosli sa ihcs-a i dce-a da igraju hon. Niko ne prica da se igraju clan war matchevi sa scoutom ali u slucaju rd partije scout moze da bude i prvi pick i da ide mid solo :D

Link to comment
Share on other sites

- @ scout theme: stvarno ne kapiram koliko ste vi partija hon-a odigrali, na kom rejtingu igrate, sa kim igrate i slichno ako mislite da je scout dobar team heroj, da doprinosi generalno timu i slichno. ok, priznajem, igrao sam partije gde je scout "ownovao" ali to je samo zato shto protivnichki tim nije imao ni jedan ward, ni jedan gem za 40 minuta partije i to shto su generalno bili totalni retardi. o boze, ma netju ni da se nerviram ni da se raspravljam sa ljudima koji misle da je scout dobar heroj. to bre uzmesh u fun partijama, da se malo iskulirash i zajebavash... ovako ako se igra iole ozbiljna partija i uzmesh scouta samo dragujesh u abis svoj tim.

- @ elec theme: elec je support i ne trebaju mu killovi? do jaja. svaka chast, bravo care. kada odigrash vishe od 20 partija hon-a mozemo opet da prichamo.

Link to comment
Share on other sites

Niko nije rekao da NE SME DA UBIJA OMFG, nego da mu je prvenstvena uloga kao support/tank heroj.

jedno je da pustish carry heroja pored sebe da uzme kill jer njemu vishe treba nego tebi a drugo je retji da je glupo imati killove sa elecom. ali zapravo na temu eleca nisam tebi odgovarao vetj nekom dilbertu koji verovatno ima 10-20 partija hona i dote zajedno.

Eh : ) Ja i dalje vidim grupu moderatora sa foruma kako pricaju da je los pik : ) Elem da se ovo ne bi razvlacilo u nedogled daj mi stats ili bilo sta kao dokaz da ljudi imaju vezu sa vezom bilo koga sto je postovao u tom topiku kao dokaz da je dobar igrac, a ja cu da ti dam stats ljudi koji kazu da je dobar pick :D. Top igraci hona nisu natural hon igraci nego ol skul dota igraci koji su dosli sa ihcs-a i dce-a da igraju hon. Niko ne prica da se igraju clan war matchevi sa scoutom ali u slucaju rd partije scout moze da bude i prvi pick i da ide mid solo :D

ja poslednjih par partija koje sam igrao sa HCE likovima (koji pored toga shto igraju ih partije imaju 1900+ psr i predrkan skor) video sam kako ljudi dobijaju ban zbog scout picka. toliko o tim ih partijama gde se scout poshtuje i pushta da ide mid zarad pure owna. mozda ti igrash sa nekim boljim ih igrachima mada iskreno nisam chuo da ima bilo shta priblizno HCE-u trenutno u hon-u. ali dobro, netju da se raspravljam...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...